فناوری

برای ورود به حالت عیب یاب در صورت خرابی هدست، باید یک بند توسعه دهنده 300 دلاری برای Vision Pro بخرید.

برای ورود به حالت عیب یاب در صورت خرابی هدست، باید یک بند توسعه دهنده 300 دلاری برای Vision Pro بخرید.

Apple’s Vision Pro سرانجام در ایالات متحده در دسترس قرار گرفت زیرا این شرکت اولین قدم خود را در دنیای AR جشن می گیرد. این هدست دارای پیشرفته ترین پیشرفت های سخت افزاری و نرم افزاری است که ویژن پرو را به یکی از محصولات پیشرو در نوع خود تبدیل می کند. با این حال، هنوز برای حدس و گمان زود است زیرا باید دید صنعت چگونه به این دستگاه واکنش نشان می دهد. در حالی که Vision Pro با تعداد انگشت شماری لوازم جانبی عرضه می شود، اپل یک بند اختصاصی را به توسعه دهندگان برای تشخیص و توسعه نرم افزار می فروشد.

خواب دیدی تعبیرش رو نمی دونی کلیک کن

در صورت نقص عملکرد هدست، اپل یک بند توسعه دهنده جداگانه برای Vision Pro می فروشد، اما ممکن است برای شما مناسب نباشد

در کدی که توسط MacRumors< /a>، مشخص شد که این شرکت لوازم جانبی دارد که فضایی را برای تشخیص و تعمیر دستگاه باز می کند. از آنجایی که هدست دارای درگاهی نیست که آن را به رایانه متصل کند، برای وارد شدن به حالت توسعه دهنده باید یک لوازم جانبی اختصاصی خریداری کنید. این کد در ابزارهای تشخیصی کشف شد و نحوه کار لوازم جانبی با Vision Pro را شرح داد.

اخبار روز فناوری رو اینجا ببین

جدیدترین iOS 17.4 beta 1 همچنین به این لوازم جانبی به عنوان ابزار توسعه دهنده با شماره مدل A2776 اشاره می کند. در ابتدا گمان می رفت که این لوازم جانبی توسط کارمندان اپل در فروشگاه های خرده فروشی برای خرابی واحدهای ویژن پرو استفاده شود. به نظر می رسد که این شرکت این بند را برای همه توسعه دهندگان در دسترس قرار داده است. با این حال، به گفته جان گروبر از دیگر گلوله آتشین. برنامه‌نویس‌ها باید به یک حساب برنامه‌نویس پولی اپل در ایالات متحده وارد شوند تا این بند را دریافت کنند.

بخشی از Developer Strap به نظر می رسد دقیقاً مانند بند صوتی Vision Pro. با این حال، با یک دانگل USB-C توسعه یافته ارائه می شود که می تواند به رایانه متصل شود. به گفته اپل، Developer Strap «توسعه برنامه‌ها و بازی‌های گرافیکی فشرده» را تسریع می‌کند. این بند دارای همان کیفیت صوتی بند استاندارد صوتی ویژن پرو خواهد بود. به محض اینکه جزئیات بیشتر در دسترس باشد، جزئیات بیشتری را در مورد لوازم جانبی به اشتراک خواهیم گذاشت.

این داستان را به اشتراک بگذارید

< استفاده از xlink:href="#icn-shareFacebook"/> فیس بوک

< استفاده از xlink:href="#icn-shareTwitter"/> توییتر

‫0/5 ‫(0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا