سریال و انمیشن

معرفی سریال میان مرد و زن (between him and her) ؛ داستانی واقع‌گرایانه از یک عشق مدرن

معرفی سریال میان مرد و زن (between him and her) ؛ داستانی واقع‌گرایانه از یک عشق مدرن

سریال میان مرد و زن با بازی دونگ هه (عضو گروه Super Jounior) و لی سئول، آغاز شده است! با معرفی سریال between him and her 2023 همراه ما باشید.

خواب دیدی تعبیرش رو نمی دونی کلیک کن

سریال between him and her با کارگردانی پارک سانگ مین (Park Sang Min) و نویسندگی لی یو یون (Lee Yoo Yeon)، درام جدید سه‌شنبه‌های شبکه Channel A بر اساس یک وبتون محبوب به همین نام ساخته شده است. یک درام عاشقانه و واقع گرایانه که هدف آن بیرون کشیدن همزمان احساسات خستگی و محبتی است که برای زوج‌های طولانی مدت وجود دارد و باید با آن دست و پنجه نرم کنند. با بررسی سریال میان مرد و زن کره ای همراه پلازا بمانید.

اخبار روز فناوری رو اینجا ببین

فهرست مطالب

داستان سریال میان مرد و زن

سریال میان مرد و زن/ سریال between him and her

جونگ هیون سونگ (با بازی دونگهه) مردی است که بلندپروازانه یک برند مد خیابانی راه‌اندازی می‌کند، و برای رسیدن به رویای خود در تلاش است. در حالی که هان سونگ اوک (با بازی لی سول)، یک طراح جواهرات است که هفت سال از آشنایی‌اش با جونگ هیون سونگ در دوران دانشگاه و رابطه‌شان می‌گذرد. هیون سونگ و سونگ اوک واقعیت مسائل مربوط به یک زوج طولانی مدت را به تصویر می‌کشند، که رابطه آن‌ها مانند سایرین با لحظات پر هیجان شروع می‌شود، اما با گذشت زمان کم کم جرقه اولیه خود را از دست می‌دهد.

روزی این دو نفر جلوی آسانسور یک متل یکدیگر را می‌بینند، درحالی که هر کدام کنار شخص دیگری هستند و …

همچنین بخوانید :

بازیگران سریال میان مرد و زن

بیایید با هنرپیشه های سریال کره ای میان مرد و زن آشنا شویم.

لی دونگ هه در نقش جونگ هیون سونگ

معرفی سریال میان مرد و زن (between him and her) ؛ داستانی واقع‌گرایانه از یک عشق مدرن

لی دونگهه خواننده و بازیگر عضو گروه سوپر جونیور متولد 15 اکتبر 1986 است. این هنرمند پیش از این در عناوین دیگری مانند سریال “Oh! Youngsim 2023″، سریال “Panda and Hedgehog 2012” و سریال “It’s Okay, Daddy’s Girl 2010” نیز بازی کرده است.

همچنین بخوانید :

لی سئول در نقش هان سونگ اوک

معرفی سریال میان مرد و زن (between him and her) ؛ داستانی واقع‌گرایانه از یک عشق مدرن

لی سول متولد 13 آپریل 1993 است. این بازیگر در آثار دیگری مانند سریال “Amanza 2020″، سریال “When the Devil Calls Your Name 2019” و سریال “Less Than Evil 2018” حضور دارد.

همچنین بخوانید :

ایم جه هیوک در نقش اوه مین هیوک در سریال between him and her

معرفی سریال میان مرد و زن (between him and her) ؛ داستانی واقع‌گرایانه از یک عشق مدرن

ایم جه هیوک متولد 6 می 1994 است. این هنرمند را می‌توانید در سریال “Summer Strike 2022″ و سریال ” All of Us Are Dead 2022″ نیز دنبال کنید.

یون یه جو در نقش کیم هه ریونگ در سریال میان مرد و زن

معرفی سریال میان مرد و زن (between him and her) ؛ داستانی واقع‌گرایانه از یک عشق مدرن

یون یه جو متولد 23 آپریل 1995 است. او پیش از این در سریال ” Welcome 2020″ و سریال ” Saimdang, Memoir of Colors 2017″ نقش آفرینی کرده است.

همچنین بخوانید :

چوی وون میونگ در نقش آن شی هو

معرفی سریال میان مرد و زن (between him and her) ؛ داستانی واقع‌گرایانه از یک عشق مدرن

چوی وون میونگ متولد 6 ژانویه 1994 است. این بازیگر در عناوینی مانند سریال “CEO-dol Mart 2023″ و سریال ” The Fabulous 2022″ بازی کرده است.

همچنین بخوانید :

بررسی و نقد سریال between him and her 2023

این بخش حاوی اسپویل داستان سریال است.

همان‌طور که در خلاصه سریال کره ای میان مرد و زن گفتیم، این اقتباس اینترنتی با نوید یک نگاه واقع‌بینانه به عشق مدرن و قرار ملاقات‌های طولانی مدت، دونگهه و لی سئول را در نقش زوجی قرار می‌دهد که از همدیگر خسته می‌شوند و در اتفاقی غیرمنتظره یکدیگر را در حال خیانت ملاقات می‌کنند. این درام، مشکلات روابط این زوج و دوستانشان را به شیوه‌ای نسبتا خنده‌دار و در عین حال تامل برانگیز بررسی می‌کند. آیا آنها متوجه خواهند شد که رابطه آن‌ها ارزش تلاش دوباره و نگه داشتن را دارد؟ یا اینکه زوج ما پس از هفت سال زندگی مشترک، چمدان هایشان را بسته و در مسیری جدید زندگی خود را ادامه خواهند داد؟

هیون سونگ و سونگ اوک در دوران دانشکده عاشق هم می‌شوند و رابطه خود را آغاز می‌کنند. آن‌ها با رویای رسیدن به جایگاهی بالا در صنعت مد، یک برند مشترک به نام H2 را راه اندازی می‌کنند و در کنار هم زندگی آرامی دارند. همه به بودن این دو نفر کنار هم عادت کرده‌اند و منتظر خبر عروسیشان هستند. به نظر می‌رسد این دو نفر برای هم ساخته شده‌اند، اما سریال میان مرد و زن در تلاش است تا بگوید هیچ چیز در زندگی همیشگی نیست مگر اینکه برای آن تلاش کنید.

در سمت دیگر ماجراهای سریال between him and her با دوست‌های مشترک سونگ اوک و هیون سونگ آشنا می‌شویم. اوه مین هیوک (با بازی ایم جه هیوک) و کیم هه ریونگ (با بازی یون یه جو)، که دوستی 15 ساله آن‌ها در خطر تبدیل شدن به یک رابطه عاشقانه است. آن شی هو (با بازی چوی وون میونگ)، که دائماً به بک سو هی (با بازی یون یو جو)، که شش سال از او بزرگتر است، اظهار عشق می‌کند و کیم هیونگ سوب (با بازی کیم هیون موک)  که در نقش بهترین دوست هیون سونگ و مین هیوک بازی می‌کند و پارک جونگ هوا (با بازی ریو یون جونگ) که نقش بهترین دوست سونگ را بازی می‌کند و با دخالت در رابطه سونگ اوک و هیون سونگ خنده را به درام اضافه می‌کند.

سریال میان مرد و زن/ سریال between him and her

هیون سونگ و سونگ اوک واقعا عاشق هم هستند. شاید 7 سال کنار هم بودن باعث شده باشد که دیگر مثل روزهای اول درباره دوست داشتنشان صحبت نکنند، اما این حقیقت که دور بودنشان از هم امری سخت و غیرقابل تحمل برای هر دو نفرشان است، یک حقیقت غیرقابل انکار است. اما گاهی صادقانه صحبت نکردن و باور اشتباه بر اینکه طرف مقابل را کاملا میشناسی، باعث سوء تفاهماتی می‌شود که در صورت حل نشدن منجر به تصمیمات اشتباهی می‌شود و این درست همان اتفاقی است که برای این دو نفر می‌افتد.

بله، این دو نفر یکدیگر را در مقابل آسانسور یک متل، در کنار شخصی دیگر می‌بینند اما این تمام ماجرا نیست! اما هر دو تصمیم می‌گیرند بجای صحبت کردن درباره شرایط پیش آمده، یکطرفه به همه چیز نگاه کنند! بدتر از آن این است که هیون سونگ درباره دلیل رد کردن پیشنهاد همکاری با شرکت بزرگی که قرار بود با آن کاری کنند حقیقت را به سونگ اوک نمی‌گوید. اگر او می‌گفت که آن شرکت فقط در صورت حذف کردن بخش طراحی جواهرات که مربوط به سونگ اوک بود می‌توانست قرارداد را امضا کند اما او به هیچ عنوان حاضر نشد چیزی که از اولین روزهای آشنایی شان رویای آن‌را داشتند را بیخیال شود، شاید سونگ اوک هم درباره مردی که با او در مقابل آسانسور بود حقیقت را می‌گفت و این رابطه بخاطر هیچ چیز به اتمام نمی‌رسید.

اما سریال between him and her دقیقا به همین دلیل ساخته شده. ساخته شده تا به همه یادآوری کند یکطرفه دیدن اتفاقات چیزی جز یک اشتباه غیرقابل جبران نیست و تا زمانی که با طرف مقابلتان صادقانه صحبت نکنید، او نمی‌تواند ماجراها را آنگونه که باید ببیند. خودخواهی، غرور، دو دلی و تردید چیزهایی هستند که می‌توانند سال‌ها رابطه را یک شبه بهم بریزند و عادت کردن به حضور کسی که همیشه کنارتان بوده، دلیل بر این نیست که او همه چیز را تحمل خواهد کرد و همیشه کنارتان خواهد ماند.

در سمت دیگر، ماجراهای مین هیوک و هه ریونگ را داریم که بخش کمدی و دوست داشتنی سریال را در بر می‌گیرد. هه ریونگ به مین هیوک از علاقه‌اش می‌گوید اما کمی پس از آن درحالی که مین هیوک قصد دارد به او پیشنهاد دوستی دهد، جلوی همه اعلام می‌کند که با پسری خوش تیپ وارد رابطه شده و مین هیوک مجبور می‌شود چیزی درباره علاقه اش به او نگوید! فکر می‌کنید چه اتفاقی برای این دو دوست در ادامه سریال خواهد افتاد؟ آیا رابطه هه ریونگ و پسر خوش تیپ و جدید ماجرا به خوبی پیش می‌رود یا از هم جدا می‌شوند و مین هیوک فرصتی برای ابراز علاقه اش پیدا خواهد کرد؟

برای دیدن ادامه ماجراها و تصمیماتی که این چند دوست در آینده می‌گیرند باید منتظر قسمت‌های بعدی باشیم. تعداد قسمت های سریال میان مرد و زن 10 اپیزود است. زمان پخش سریال میان مرد و زن از تاریخ 26 دسامبر 2023 (3 دی 1402) آغاز شده و از شبکه Channel A در روزهای سه شنبه در حال پخش است. ژانر سریال between him and her 2023 درام و عاشقانه است. نمرات سریال کره ای میان مرد و زن در سایت آی‌ام‌دی‌بی نمره 7.9 از 10 و در سایت مای دراما لیست نمره 7.8 از 10 است.

سخن آخر

با معرفی و نقد سریال میان مرد و زن همراهتان بودیم. شما این درام را دیده‌اید؟ نظرتان درباره سریال جدید دونگهه چیست؟ از تماشای آن لذت بردید؟ تماشای آن را به دیگران پیشنهاد می‌کنید؟ می‌توانید نظرات خود را در بخش دیدگاه ها با ما درمیان بگذارید. ممنون که با مقاله ای دیگر همراه ما بودید.

منتخب کاربران

منبع :پلازا

‫0/5 ‫(0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا