سریال و انمیشن

کیلین مورفی نمی‌ دانست «28 روز بعد» یک فیلم زامبی است

کیلین مورفی نمی‌ دانست «28 روز بعد» یک فیلم زامبی است

کیلین مورفی فاش کرد که واقعا نمیدانست در فیلم 28 روز بعد قرار است شاهد حضور زامبی ها باشد. مورفی همچنین اعلام کرده بود که علاقه ای به حضور در فیلم های زامبی نداشته است که این اثر یک نمونه کار متفاوت و برجسته برای کیلین مورفی شد.

خواب دیدی تعبیرش رو نمی دونی کلیک کن

کیلین مورفی بعد از دریافت اسکار در اپنهایمر اینبار در فیلم موفق دیگری به نام 28 روز بعد حضور داشته است. مکالمه اخیر او که حدود 90 دقیقه به طور انجامیده است نشان میدهد که همکاری با کارگردان دنی بویل و الکس گارلند که نویسنده این اثر بوده چقدر برای او جذاب بوده است. کیلین مورفی در فیلم 28 روز بعد نقش مردی را ایفا میکند که 28 روز پس از یک ویروس خشم انگیز که سبب فروپاشی جامعه شده از کما خارج شده است. این موضوع سبب وحشت وی شده که باید به دنبال راهی برای زنده ماندن خود باشد.

اخبار روز فناوری رو اینجا ببین

کیلین مورفی با بیان اینکه هیچ یک از مجموعه های شب مردگان زنده که اثری از جورج آ رومرو بوده را هرگز ندیده است. وی همچنین اعلام کرد که کامل در جریان حضور زامبی ها در فیلم نبودم و در زمانی که SARS مشخص شد به این موضوع واقف شدم. نظر شما نسبت به دیدگاه کیلین مورفی درخصوص فیلم 28 روز بعد چیست؟ باما همراه باشید و نظر خود را برایمان به اشتراک بگذارید.

منتخب کاربران

منبع :پلازا

‫0/5 ‫(0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا