فناوری

اولین تأثیرات دنیای پال پس از 30 ساعت – چه احساسی دارد که یک دوست را به بردگی بکشید

اولین تأثیرات دنیای پال پس از 30 ساعت – چه احساسی دارد که یک دوست را به بردگی بکشید

Palworld یکی از آن بازی‌هایی است که بر دنیا مسلط شد به دلیل “فرضه” منحصر به فردش. فرضیه گفته شده، دوستان کوچک و دوست داشتنی پوکمون‌مانندی است که در حالی که دنیای شگفت‌انگیزی را کشف می‌کنید، اسلحه به دست دارند. من در این مقاله به گفتمان پیرامون Palworld نمی پردازم. من اینجا هستم تا پس از چند ساعت بازی، نظرات خود را در مورد بازی ارائه دهم.

خواب دیدی تعبیرش رو نمی دونی کلیک کن

در حالی که اینترنت در حال حاضر در حال تصمیم گیری است چه بازی دارایی GameFreak را از بین برده باشد یا نه، من مشغول غرق شدن در بازی بودم. به عبارت دیگر، من یک دوره طولانی را صرف انجام بازی، گرفتن موجودات و دیدن آنچه که برای بازیکنانی که ممکن است علاقه مند به بررسی آن باشند، حتی به صورت پاس، چه چیزی ارائه می دهد، گذراندم.

اخبار روز فناوری رو اینجا ببین

بنابراین، اگر از من انتظار دارید که بین Pokemon و Palworld مقایسه کنم، به شدت ناامید خواهید شد. این مقاله کوتاه First Impressions قصد دارد نشان دهد که تجربه در فرم دسترسی زودهنگام چقدر سرگرم کننده است. این بازی موفق به تبدیل شدن به موفقیت شکست در یک شبه در حال حاضر، بنابراین به احتمال زیاد تعداد زیادی از بازیکنان آن را بازی کرده اند. اگر بخواهید منطقه پالپاگوس را کاوش کنید چه؟ بیایید پیدا کنیم.

راستش را بخواهید، من حتی نمی دانم چرا برای شروع بین Pokemon و Palworld مقایسه می شود، زیرا آنها با دو ژانر مختلف مقابله می کنند و در عین حال فرمول مجموعه هیولاها را حفظ می کنند. شاید به دلیل عامل مشترک باشد، یا من نسبت به نحوه کار اینترنت آنقدر بی حس هستم. اما نکته همچنان صادق است: Palworld یک بازی بسیار متفاوت از هر ژانر دیگری است که Pokemon در تکرارها یا اسپین‌آف‌هایش وارد آن شده است.

مقایسه مناسب‌تر این است که Palworld احساس می‌کند ARK: Survival Evolved با موجوداتی که می‌توانید آنها را بگیرید و استخدام کنید. در بازی، شما با عناصر و دوستان بزرگی روبرو هستید که می توانند شما را تهدید کنند. دنیای Palworld چندان مهربان نیست، زیرا می توانید به راحتی تحت تأثیر عوامل، دوستان وحشی یا هر دو قرار بگیرید.

این به شما بستگی دارد که منابع را جمع آوری کنید و یک پایگاه، یک مجموعه زره، و Pal Spheres بسازید که به شما امکان می دهد چالش هایی را که منطقه پالپاگوس ارائه می دهد، انجام دهید. همانطور که مجموعه دوستان خود را افزایش می دهید و شخصیت خود را ارتقا می دهید، می توانید به پیشرفت های تکنولوژیکی بیشتری برای سهولت بخشیدن به برخی از جنبه های بازی مانند جمع آوری، مبارزه، و پیمایش جهانی دسترسی داشته باشید.

البته، از آنجایی که یک بازی بقا است، باید غذایی برای حفظ خود و دوستانتان نیز پیدا کنید. در غیر این صورت، دوستان شما ممکن است ناراضی شوند، و شما ممکن است به دلیل گرسنگی سریعتر تسلیم عناصر شوید. همچنین باید دائماً منابعی را برای ساخت ابزارها، سلاح‌ها و ارتقاء پایگاه جمع‌آوری کنید که برخی از وظایف را ساده‌تر می‌کند.

وقتی پایگاه شما بزرگ شد، تهدیدهایی که باید با آنها روبرو شوید نیز افزایش می‌یابد، از Alpha Pals که اندازه و آمار افزایش یافته‌اند تا حملات گروهی از سرکشان به نام Syndicate، یک گروه گروهی دوست، یا فعالان دیوانه FreePal که به دنبال تخریب بنیاد شما هستند. . به همین دلیل، اطمینان از اینکه پایگاه شما به اندازه کافی با دوستان قوی محافظت می شود، ضروری است.

در داخل پایه‌ها، می‌توانید با دوستان خود برای ایجاد ساختمان‌ها کار کنید و کارهایی را انجام دهید که در غیر این صورت انجام آن‌ها به تنهایی زمان زیادی طول می‌کشد. هر Pal مجموعه ای از آمارهای خود را دارد که به آن اجازه می دهد در زمینه های مختلف کار کند، بنابراین داشتن طیف گسترده ای از Pals در اختیار شما بسیار مهم است.

چه برای پیشرفت شخصیت باشد و چه برای افزایش تعداد دوستانی که روی پایه شما کار می کنند، گرفتن دوستان بسیار مهم است. گرفتن چندین دوست و رشد دسته جمعی مجموعه شما مزایای مختلفی دارد فراتر از به دست آوردن EXP و داشتن دوستان آماده برای مبارزه که می توانند با شما دنیا را طی کنند.

من این را دوست دارم زیرا Palworld امکان استفاده چندگانه را برای مجموعه عظیم دوستانی که اغلب آنها را شکار می کنم، می دهد. یکی از ساختمان‌هایی که می‌توانید به آن‌ها دسترسی داشته باشید، مزایای مختلف Pals از یک نوع را به یک واحد ارائه می‌دهد، به این معنی که دوستی که روی آن تمرکز می‌کنید می‌تواند به دستور دوست‌هایی که جمع‌آوری می‌کنید قوی‌تر شود.

البته، شما ترجیح می‌دهید دوستان را به خاطر داشتن کارگرانی مشتاق‌تر که به شما کمک می‌کنند، جمع‌آوری کنید. با این حال، دیدن اینکه جمع آوری دوستان مزایایی دارد که فراتر از بیکار نشستن آنها در یک جعبه است، بسیار خوب است. اگر به دنبال کسب مسافت پیموده شده از تجربه خود هستید، اغلب تشویق می‌شوید که دوستان بیشتری برای گرفتن و گرفتن رئیس‌ها پیدا کنید.

به این حلقه گیم پلی محکم گره خورده، ارائه ای است که هنوز در لبه ها خشن است اما در مناطق خاصی به خوبی کار می کند. من عاشق کاوش در این بازی هستم تا شانس پیدا کردن یک کلکسیون کمیاب، یک سیاه چال که منابع منحصر به فرد و دوستان بیشتری برای پیدا کردن داشته باشد، یا تخم‌هایی که می‌توان آنها را جوجه‌کشی کرد و در دوستان بیشتری برای مجموعه بیرون آورد.

اکنون، ممکن است تعجب کنید که چرا تا به حال در مورد جنگ صحبت نکرده ام. دلیل ساده آن این است که نبرد در Palworld از نظر من ضعیف ترین جنبه آن است. اصل اساسی این است که از دوستان و سلاح های خود برای آسیب رساندن استفاده کنید و در نتیجه آن را تا حد امکان به 1HP نزدیک کنید و سپس آن را بگیرید یا از بین ببرید.

مشکل این است که در اکثر مواقع، به نظر می‌رسد که شرکت فعال من در نبرد در مقایسه با نبردهایی که دوستانم انجام می‌دهند، غیرضروری است. گاهی اوقات، حتی تفنگ دستی که من مدت زیادی برای ساختن آن صرف کردم، در مقایسه با اعداد بزرگی که Pals به دست می‌آورند، کاری را انجام می‌دهد که من آن را به عنوان «آسیب Peashooter» طبقه‌بندی می‌کنم.

کمک نکردن به چیزها این است که شما چقدر ضعیف هستید. در اغلب موارد، شکست شما می‌تواند ناشی از این باشد که شما به جای اینکه منابع (و دوستان) خود را تمام کرده باشید، KO’d باشید. دوستان دشمن اغلب شما را به این دلیل هدف قرار می دهند. به همین دلیل، شما فقط از حملات آنها طفره می‌روید در حالی که دعا می‌کنید به جای مبارزه با آنها، دوستتان آنها را از بین ببرد.

این به مشکل دیگری نیز تبدیل می‌شود که من با Palworld دارم: انگیزه زیادی برای بیرون رفتن از راه شما برای کاوش وجود ندارد. در حالی که قبلاً اشاره کردم که برخی از پاداش‌ها وجود دارد، آنها اغلب مواردی مانند فلش یا چیزهایی هستند که اگرچه در هنگام استفاده از کمان‌های ضربدری کمک می‌کنند، اما وقتی به چیزهای پیشرفته دسترسی پیدا می‌کنید، مزاحم‌تر می‌شوند.

توسعه‌دهندگان در Pocket Pair به بازیکنان وعده داده‌اند که محتوای آخر بازی بیشتری را در به‌روزرسانی‌های آینده به هم بزنند، بنابراین ممکن است انتقادات من در وصله‌های آینده نامعتبر شود. به این ترتیب، وقتی صحبت از جنبه‌های کاملاً ناتمام، مانند اشکالاتی که می‌توان پیدا کرد یا اینکه تنها یک Gym Leader(؟) در برج Syndicate وجود دارد، به این بازی خیلی اهمیت نمی‌دهم.

به طور کلی، Palworld یک بازی بقای منظم است که فقط به نظر می رسد زیبایی شناسی Pokemon را به عاریت گرفته است. این بازی یک سرمایه گذاری سرگرم کننده است، به خصوص با چندین بازیکن که ماجراجویی شما را با شما به اشتراک می گذارند. Palworld در تنظیمات عادی آن خیلی سخت نیست، اما اگر بخواهید همچنان می‌توانید از طریق سختی سخت بازی برای خود چالشی ایجاد کنید.

با این وجود، نمی توانم کمکی کنم اما نمی دانم که این بازی از نظر به روز رسانی و محتوای آینده به کجا خواهد رسید. در حالی که این بازی قبلاً تجربه ای را ارائه می دهد که حداقل بیش از 30 ساعت سرگرمی را برای من و دوستانم فراهم کرده است، چیزهایی وجود خواهد داشت که بازی را سرگرم کننده تر می کند. این فقط مرا هیجان زده می کند که ببینم این بازی در آینده نزدیک چه چیزی را ارائه خواهد کرد.

این داستان را به اشتراک بگذارید

فیس بوک

توییتر

این نوشته به صورت خودکار نوشته شده اگر مشکلی در کلمه اعم از همه چیز باشد ما را حتما از طریق نظرات باخبر کنید تا رسانه بتواند بهترین اطلاعات عمومی را بدهد

‫0/5 ‫(0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا