فناوری

با بارد خداحافظی کنید زیرا گوگل قصد دارد نام آن را کاملا به جمینی تغییر دهد

با بارد خداحافظی کنید زیرا گوگل قصد دارد نام آن را کاملا به جمینی تغییر دهد

Google تصمیم گرفته است کاری را که به بهترین نحو انجام می‌دهد– تغییر نام یکی دیگر از سرویس‌های خود انجام دهد. این غول موتور جستجو در حال آماده شدن برای تغییر نام بارد به Gemini، و این در تمام دستگاه‌ها و سرویس‌های موجود پخش می‌شود، به این معنی که بارد دیگر چیزی در آینده نخواهد بود، و ممکن است برخی از ما آن را از یک مایل پیش دیده باشیم.

خواب دیدی تعبیرش رو نمی دونی کلیک کن

تغییر نام Bard به Gemini منطقی نیست، اما این گوگل است، بنابراین تعجب آور نیست

در طول رویداد Pixel 8 در سال گذشته، Google به طور گسترده در مورد چگونگی این شرکت صحبت کرد تا اطمینان حاصل کند که Assistant، همراه با همه ویژگی‌های آن، در یک سرویس واحد ترکیب می‌شوند که همه چیز را بهتر می‌کند. سپس شنیدیم که دستیار با برد قرار بود تبدیل به یک چیز شود. اکنون، به نظر می رسد که Gemini تنها چیزی است که به طور کامل جایگزین بارد خواهد شد، زیرا شواهد در حال حاضر در دسترس هستند.

اخبار روز فناوری رو اینجا ببین

یک افشاگری جدید نشان داد که گوگل در واقع نام برد را تغییر می‌دهد، همانطور که صفحه وب می‌گوید: “بارد اکنون جمینی است.” این تغییر نه تنها در دستگاه‌های تلفن همراه مشاهده می‌شود، بلکه در نسخه وب نیز ظاهر می‌شود، به این معنی که Google همه چیز را جدی می‌گیرد و به زودی شاهد این تغییر خواهیم بود. علاوه بر آن، Bard Advanced می‌تواند در صورت ادامه این روند به Gemini Advanced تبدیل شود، بنابراین این چیزی است که هنگام آماده شدن برای آینده باید در نظر داشته باشیم.

اگرچه من ترجیح شخصی در مورد طرح نامگذاری ندارم، دیدن تغییر نام بارد ناراحت کننده است. گوگل به خاطر از بین بردن محصولات و خدمات خود یا تغییر نام آنها بدنام است و در این مورد، تغییر هویت دیگری است. این بد نیست که توییتر به X تبدیل شود، اما هنوز هم با توجه به تاریخچه گوگل، بسیاری از ما آن را حدس می زنیم.

به‌خاطر داشته باشید که این تغییر در حال حاضر اعمال نمی‌شود، و مدتی طول می‌کشد تا Google به طور کامل آن را اصلاح کند. با توجه به نحوه عملکرد شرکت، ممکن است حتی تایید رسمی مبنی بر اینکه چرا این تغییر در وهله اول رخ داده است، دریافت نکنیم. یکی از دلایلی که می توانم به آن فکر کنم این است که گوگل نمی خواهد محصولات مرتبط با هوش مصنوعی زیادی داشته باشد زیرا این کار فقط باعث سردرگمی افراد می شود. اما دوباره، Gemini درست مانند Lumiere وجود دارد، و این بدان معنی است که غول موتور جستجو می تواند از شر یکی یا دیگری خلاص شود.

گوگل مادام العمر بودن کاربر، من کم کم شاهد مرگ و تغییر برند خدمات گوگل بودم، و صادقانه بگویم، در یک مقطع زمانی، شروع به بی معنی شدن می کند. با وجود اینکه یک شرکت بسیار موفق و نام آشنا است، به نظر می رسد چیزی وجود دارد که هنوز گم شده است. بارد یا جمینی، من فکر نمی‌کنم گوگل باید با تغییر نام تجاری پیش می‌رفت، زیرا به شدت بر هویت برند تأثیر می‌گذارد.

منبع خبر: دیلان راسل

این داستان را به اشتراک بگذارید

فیس بوک

توییتر

این نوشته به صورت خودکار نوشته شده اگر مشکلی در کلمه اعم از همه چیز باشد ما را حتما از طریق نظرات باخبر کنید تا رسانه بتواند بهترین اطلاعات عمومی را بدهد

‫0/5 ‫(0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا