اقتصاد

تست “خیلی خوب انجام شد” – توسعه دهندگان ETH تاریخ هارد فورک Dencun را در 8 فوریه تعیین کردند

تست “خیلی خوب انجام شد” – توسعه دهندگان ETH تاریخ هارد فورک Dencun را در 8 فوریه تعیین کردند

توسعه دهندگان اتریوم قصد دارند تاریخ راه اندازی شبکه اصلی را برای ارتقای Dencun در روز پنجشنبه، 8 فوریه، تعیین کنند. که چندین پیشنهاد بهبود اتریوم (EIP) را معرفی می کند، از جمله proto-dankharding، که انتظار می رود هزینه های تراکنش در لایه-2 را کاهش دهد.

خواب دیدی تعبیرش رو نمی دونی کلیک کن

در یک پست در 1 فوریه در Reddit، تیم بیکو، توسعه‌دهنده هسته اتریوم گفت که آزمایش اخیر ارتقاء «بسیار خوب انجام شد» و جزئیات کلیدی فراخوان اجرای All Developer Execution Call (ACDE) 180، جایی که Ethereum توسعه دهندگان توجه را به موفقیت اخیر Sepolia fork در 30 ژانویه نیز جلب کردند. به عنوان ارتقاء شبکه آزمایشی Holesky در 7 فوریه.

اخبار روز فناوری رو اینجا ببین
زمان های برنامه ریزی شده برای ارتقاهای Dencun در Sepolia و Holseky. منبع: بنیاد اتریوم

ارتقای Dencun شامل چندین تغییر عمده در اجماع اتریوم و لایه های اجرایی است که در 24 ژانویه ارائه شده است. وبلاگ پست از بنیاد اتریوم.

این ارتقا به دنبال ارتقاء Shapella در سال گذشته خواهد بود، که در شبکه اصلی اتریوم در 12 آوریل 2023 اجرا شد. این ارتقا اجازه حذف اتر را می‌دهد و به‌عنوان یک به‌روزرسانی مهم برای آنبرد در نظر گرفته می‌شود سرمایه گذاران نهادی بیشتری به اتریوم.

«با فرض اینکه همه چیز خوب به نظر برسد. سپس، ما در ACDC (تماس با توسعه دهندگان هسته اصلی) هفته آینده یک زمان انشعاب شبکه اصلی را انتخاب خواهیم کرد. تماس بعدی ACDC برای اواخر هفته آینده برنامه ریزی شده است.

کریستین کیم، معاون تحقیقات Galaxy Digital، شانس فعال‌سازی شبکه اصلی Dencun را تا پایان ماه مارس به ۸۰٪ تعیین کرد و اضافه کرد که این امکان وجود دارد که Dencun تا پایان فوریه فعال شود. اما گفت که احتمال این نزدیکتر به 40٪ است.

مرتبط: Dankharing اولیه اتریوم برای ارزان تر کردن مجموعه ها 10 برابر

ارتقای شبکه Dencun در 17 ژانویه در شبکه تست Goerli فعال شد و چندین EIP از جمله EIP را معرفی کرد. -4844، که به اشتراک گذاری proto-dank را فعال می کند، یک بهبود بسیار مورد انتظار که توسعه دهندگان می گویند به طور قابل توجهی کارمزد تراکنش ها را در لایه های Ethereum-2 کاهش می دهد.

هدف اشتراک گذاری Proto-dank کاهش هزینه جمع آوری ها است، که معمولاً به صورت دسته ای انجام می شود. تراکنش ها و داده های خارج از زنجیره را انجام دهید و اثبات محاسباتی را به بلاک چین اتریوم ارسال کنید. این کار را با ارزان‌تر کردن در دسترس بودن داده‌ها با معرفی یک محفظه جدید برای داده‌ها به نام حباب انجام می‌دهد.

سوالات بزرگ: چگونه پرداخت های بیت کوین می توانند بازگشتی را رقم بزنند؟

چناچه در این مطلب کلمه ای یا حروفی استفاده شده است که از نطر شما مشکل دارد در قسمت نظرات به ما اطلاع دهید
‫0/5 ‫(0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا