اقتصاد

Valkyrie متولی دوم BitGo را به ETF بیت کوین BRRR خود اضافه می کند

Valkyrie متولی دوم BitGo را به ETF بیت کوین BRRR خود اضافه می کند

شرکت مدیریت دارایی Valkyrie شرکت اعتماد دارایی دیجیتال BitGo را به عنوان متولی بیت کوین نقطه ای خود که اخیراً راه اندازی شده است اضافه کرده است. صندوق قابل معامله در بورس (ETF).

خواب دیدی تعبیرش رو نمی دونی کلیک کن

در یک بایگانی 8-K به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در 1 فوریه، این شرکت بیان کرد که Valkyrie Bitcoin Fund و BitGo را وارد کرده است. توافقنامه در 17 ژانویه، که براساس آن BitGo خدمات مربوط به نگهبانی و حفاظت از بیت کوین (BTC) Valkyrie ETF را ارائه می‌کند.

اخبار روز فناوری رو اینجا ببین

اما این شرکت گفت که همچنان قصد دارد از Coinbase به عنوان نگهبان استفاده کند و به نظر می‌رسد نشان دهنده بیت کوین ETF که متولیان دارایی دیجیتال خود را متنوع می کند.

“حامی مالی پیش بینی می کند که از خدمات نگهبانی Coinbase و BitGo برای نگهبانی بیت کوین Trust استفاده کند. والکری گفت.

BitGo اکنون به عنوان متولی دو صادر کننده ETF بیت کوین نقطه ای – دیگری Hashdex است – با این حال، Coinbase به عنوان متولی اکثر ETF های بیت کوین نقطه ای که در ژانویه راه اندازی شدند، عمل می کند.

مدیر عامل BitGo، Mike Belshe، در پستی که در تاریخ 1 فوریه منتشر شد، به تنوع متولی به عنوان “بهترین رویکرد” برای کاهش خطرات مربوط به نگهداری ETF اشاره کرد.

“این یک پیروزی بزرگ برای صنعت،” او اضافه کرد.

جیمز سیفارت، تحلیلگر ETF بلومبرگ گفت اگر سایر صادرکنندگان ETF از Valkyrie پیروی کنند، تعجب نخواهد کرد.

ETF بیت کوین نقطه Valkyrie، با نام BRRR، دارای 113.5 میلیون دلار بیت کوین است، طبق داده‌های 31 ژانویه به اشتراک گذاشته شده توسط BitMEX Research. این هفتمین دارنده بیت کوین در میان صادرکنندگان ETF بیت کوین است.

در همین حال، BlackRock و Fidelity به ترتیب با 2.83 میلیارد دلار و 2.36 میلیارد دلار دارایی بیت کوین، در بین صادرکنندگان جدید بیت کوین ETF پیشتاز هستند.

>

موارد مرتبط:

10 صادرکننده ETF بیت کوین در یک بازاریابی قفل شده اند و جنگ هزینه ها برای ماه ها.

در 29 ژانویه، Invesco و Galaxy کارمزد مدیریت خود را از 0.39٪ به 0.25٪ کاهش داد. BlackRock و ARK 21Shares همچنین هزینه های مدیریت خود را کاهش می دهند قبل از جایگاه خود ETF های بیت کوین در نهایت تایید شدند.

سرمایه گذاری های Grayscale، که اعتماد بیت کوین خود را به فرم ETF نقطه ای تبدیل کرد، در حال حاضر بیشترین هزینه مدیریت با 1.5% را دارد.

ETF های بیت کوین نقطه ای که در تاریخ راه اندازی شدند. 11 ژانویه پس از چراغ سبز SEC در 10 ژانویه.

مجله: اریک بالچوناس، مربی ETF بیت کوین، آخرین خنده را به شک کنندگان دارد: X Hall of شعله

چناچه در این مطلب کلمه ای یا حروفی استفاده شده است که از نطر شما مشکل دارد در قسمت نظرات به ما اطلاع دهید
‫0/5 ‫(0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا