اقتصاد

قانون داده اتحادیه اروپا، نوآوری ارزهای دیجیتال را به خارج از کشور فشار می‌دهد

قانون داده اتحادیه اروپا، نوآوری ارزهای دیجیتال را به خارج از کشور فشار می‌دهد

ارائه‌دهنده خدمات محصولات قابل معامله در مبادلات رمزنگاری (ETPs) 21Shares یازدهمین نسخه از “State of Crypto” خود را منتشر کرد گزارش در 28 ژانویه، که این تأثیر را تشریح کرد تغییرات نظارتی آتی و تأثیر آنها بر صحنه های رمزنگاری محلی، در میان سایر بینش ها.

خواب دیدی تعبیرش رو نمی دونی کلیک کن

طبق گزارش، واضح است که رمزارزها «زنده و پر رونق» هستند، با این حال، «رقابت قضایی» فزاینده ای در یک مسابقه جهانی برای ایمن سازی استعدادها در صنعت و ایجاد هاب وجود دارد.

اخبار روز فناوری رو اینجا ببین

این را می‌توان از طریق اقدامات نظارتی مختلفی مشاهده کرد که در سال گذشته به اجرا درآمد و در نظر گرفته شد تا در سال 2024 محقق شود. ایالات متحده و اتحادیه اروپا به‌عنوان دو مکان‌هایی که به طور بالقوه می‌توانند پیشروی خود را به خطر بیندازند ذکر شد. در صنعت

«…چیزها برای اتحادیه اروپا چندان واضح به نظر نمی رسند. در حالی که مقررات بازارهای دارایی‌های رمزنگاری (MiCA) ممکن است به ارائه‌دهندگان خدمات متمرکز کمک کند تا به طور مؤثرتری در عملیات تجاری شرکت کنند، بند قانون داده برای قطع قراردادهای هوشمند ممکن است توسعه‌دهندگان بلاک چین را دور کند.

در 22 دسامبر 2023، اتحادیه اروپا قانون داده خود را منتشر کرد، یک قطعه قوانینی که هدف آن “تسهیل و ترویج” تبادل و استفاده از داده ها در منطقه اقتصادی اروپا است. با این حال، قانون یک بند برای قطع قراردادهای هوشمند دارد. .

از زمان جرقه عدم قطعیت و سر و صدا در جامعه رمزنگاری شده است.

فقدان شفافیت در مورد دارایی های رمزنگاری در ایالات متحده نیز نکته ای است که گزارش به عنوان عدم توانایی در حفظ آن تاکید می کند. محیطی برای پروژه ها برای نوآوری

«سوال اصلی در سال 2024 این است که آیا قانون‌گذاران در بزرگ‌ترین بازار جهان، ایالات متحده، سرانجام وضوح نظارتی مورد نیاز کارآفرینان و مصرف‌کنندگان را ارائه خواهند کرد.

با این وجود، همچنین گفت که تصویب «قانون شفافیت برای استیبل کوین‌های پرداخت» توسط رگولاتورهای ایالات متحده ممکن است به ایجاد حس شفافیت نظارتی برای صادرکنندگان استیبل کوین مانند Circle کمک کند (USDC) و برای مصرف کنندگان مفید خواهد بود.

مرتبط: نیجریه و بنیاد بریتانیا کلوپ های کد را برای سواد دیجیتال راه اندازی کردند

این گزارش همچنین تاکید می کند که برخی از مکان‌ها مانند هنگ‌کنگ و بریتانیا برای تقویت نوآوری‌های صنعتی موقعیت خوبی دارند.

بازخورد مثبت بریتانیا در مورد آینده سازمان نظارتی خدمات مالی خود طرح دارایی های رمزنگاری ذکر شد که 79 درصد از پاسخ دهندگان «بیشتر حمایت کننده» و 40 نفر بودند. ٪ شرکت های بومی رمزارز هستند.

«در واقع، بریتانیا ممکن است بتواند به طور معناداری کسب‌وکارهای رمزنگاری را در سال 2024 جذب کند. ما قبلاً پیش‌نمایش این روند را با گسترش رمزنگاری a16z به لندن و برنامه‌ریزی برای میزبانی یک مدرسه استارت‌آپ کریپتو در آنجا در سال 2024 شاهد بودیم.»

وزیر اقتصادی بریتانیا در خزانه داری همچنین تاکید کرد که “جاه طلبی دولت برای تبدیل بریتانیا به یک مرکز جهانی برای فناوری های دارایی های رمزنگاری شده باقی است.”

21Shares همچنین به این نکته اشاره کرد که هنگ کنگ یک “چرخش” در مقررات ارزهای دیجیتال اتخاذ کرده است. در آگوست 2023، منطقه اولین مجوزها را تحت یک سیستم جدید تنظیم کننده مبادلات رمزنگاری صادر کرد.

در دسامبر 2023، هنگ کنگ معیارهایی را منتشر کرد که آنها را ملزم می کند با صادرکنندگان استیبل کوین ملاقات کنید برای دریافت مجوز برای ارائه دارایی ها. تقریباً در همان زمان، مسیری برای آماده شدن برای دریافت برنامه‌های کاربردی برای ETFهای رمزنگاری نقطه‌ای ایجاد کرد. /a>.

“باید منتظر ماند و دید که آیا هنگ کنگ می تواند بازیکنان پیشرو ارزهای رمزنگاری شده بیشتری را جذب کند و به هدف خود مبنی بر تبدیل شدن به هاب رمزنگاری یک بار دیگر عمل کند.”

Cointelegraph برای 21Shares تماس گرفت. اطلاعات اضافی در مورد آخرین گزارش «وضعیت رمزنگاری».

مجله: Asia Express: HashKey اکنون یک تکشاخ است، تتر به سازمان ملل پاسخ می دهد، بدون ETF بیت کوین سنگاپور

چناچه در این مطلب کلمه ای یا حروفی استفاده شده است که از نطر شما مشکل دارد در قسمت نظرات به ما اطلاع دهید
‫0/5 ‫(0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا