اقتصاد

Bybit به دنبال مجوز VATP در هنگ کنگ برای گسترش رمزنگاری است

Bybit به دنبال مجوز VATP در هنگ کنگ برای گسترش رمزنگاری است

صرافی ارزهای دیجیتال بایت برای مجوز اپراتور تجارت دارایی مجازی (VATP) با کمیسیون بورس و اوراق بهادار هنگ کنگ (SFC) درخواست داده است.

خواب دیدی تعبیرش رو نمی دونی کلیک کن

بر اساس وب‌سایت، صرافی در 31 ژانویه از طریق نهاد تجاری Spark Fintech Limited درخواست مجوز کرد. تنظیم کننده مالی در حال بررسی 14 برنامه مشابه VATP، از جمله ارسالی از صرافی رمزنگاری OKX است.

اخبار روز فناوری رو اینجا ببین

فقط دو صرافی رمزنگاری در هنگ کنگ توسط SFC مجوز دارند، از جمله صرافی OSL، که در دسامبر مجوز دریافت کرد. 15، 2020، و HashKey Exchange، که در 9 نوامبر 2022 مجوز گرفت.

مجوز VATP شرکت‌های مستقر در هنگ‌کنگ را قادر می‌سازد تا به مشتریان خرده‌فروش خدمات ارائه دهند، در حالی که فقط مجوز ارائه‌دهنده خدمات دارایی مجازی (VASP) به شرکت ها اجازه می دهد تا به سرمایه گذاران حرفه ای خدمت کنند. طبق قانون هنگ کنگ، سرمایه گذاران باید دارای پرتفویی به ارزش حداقل هشت میلیون دلار هنگ کنگ (1.03 میلیون دلار) باشند تا واجد شرایط شرایط سرمایه گذار حرفه ای شوند.

موارد مرتبط: a href=”https://cointelegraph.com/news/hong-kong-sets-licensed-crypto-exchange-insurance-requirement-50-percent”>هنگ کنگ شرایط بیمه تبادل ارزهای رمزنگاری شده مجاز را تا 50% تعیین می کند

جاه طلبی هاب کریپتو هنگ کنگ

هنگ کنگ به لطف رویکرد نظارتی طرفدار رمزنگاری، که در تقابل با سرزمین اصلی قرار دارد سرکوب دارایی های دیجیتال توسط چین SFC در سال 2023 مقررات بیشتری را با محوریت رمزنگاری ایجاد کرد که به سرمایه گذاران نهادی و خرد اجازه می داد در بازار کریپتو شرکت کنند.

هنگ کنگ قبلاً برای برنامه های کاربردی صندوق های مبادله ارز دیجیتال (ETF) در 22 دسامبر آماده شده بود. ، زمانی که SFC آمادگی خود را برای دریافت برنامه ها به همراه هنگ کنگ اعلام کرد مؤسسه پولی (HKMA)، بانک مرکزی واقعی شهر.

هنگ کنگ به لطف رویکرد نظارتی طرفدار رمزنگاری، که در مخالفت با سرکوب سرزمین اصلی چین قرار دارد. دارایی های دیجیتال SFC در سال 2023 مقررات بیشتری را با محوریت رمزنگاری ایجاد کرد که به سرمایه گذاران نهادی و خرد اجازه می داد در بازار کریپتو شرکت کنند.

شرکت های دیگر قبلاً ETF های ارز دیجیتال مبتنی بر معاملات آتی را در هنگ کنگ ارائه کرده اند. Samsung Asset Management سامسونگ را راه اندازی کرد ETF آتی بیت‌کوین در ژانویه 2023 برگزار شد و طبق گزارش‌ها گفته بود که «امکان کاوش برای راه‌اندازی یک ETF نقطه‌ای را از بین نمی‌برد.»

مربوط: SFC هنگ کنگ اولین برنامه ETF بیت کوین را دریافت کرد

چناچه در این مطلب کلمه ای یا حروفی استفاده شده است که از نطر شما مشکل دارد در قسمت نظرات به ما اطلاع دهید
‫0/5 ‫(0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا