اقتصاد

استراتژی بیت کوین رئیس جمهور السالوادور در میان انتخابات “تزلزل ناپذیر” است

استراتژی بیت کوین رئیس جمهور السالوادور در میان انتخابات “تزلزل ناپذیر” است

در حالی که السالوادور برای انتخابات عمومی آماده می شود، فلیکس اولوآ معاون رئیس جمهور ابراز اطمینان کرده است که کشور این کار را انجام خواهد داد. در صورت انتخاب مجدد حزب وی، به تعهد خود نسبت به بیت کوین (BTC) پایبند باشد.

خواب دیدی تعبیرش رو نمی دونی کلیک کن

Ulloa – که به طور موقت در مرخصی برای نامزدی مجدد با رئیس جمهور Nayib Bukele است – پذیرش بیت کوین توسط السالوادور به عنوان ارز قانونی پس از انتخابات آینده را دو برابر کرده است، رویترز گزارش شد در 1 فوریه.

اخبار روز فناوری رو اینجا ببین

طبق گزارش Ulloa، صندوق بین المللی پول (IMF) بار دیگر به السالوادور مراجعه کرده است تا در طی مذاکرات برای وام 1.3 میلیارد دلاری، سیاست های بیت کوین خود را “بازنگری” کند.

این مقام گفت که دولت السالوادور قصد لغو این تصمیم را ندارد و افزود که راه اندازی صندوق های نقدی قابل معامله در مبادلات بیت کوین (ETF) در ایالات متحده در اوایل ژانویه 2024 تنها شور و شوق بیشتری را به همراه داشته است.

«نه تنها قانون حفظ خواهد شد. اولوآ گفت، در این لحظه، از بیشترین اعتبار در کل جهان برخوردار است. او همچنین اشاره کرد که ساخت شهر بیت کوین معاف از مالیات السالوادور و صدور گذرنامه برای سرمایه‌گذارانی که معادل 1 میلیون دلار در بیت کوین کمک می‌کنند نیز ادامه خواهد یافت.

موارد مرتبط: دونالد ترامپ متعهد شد که هرگز اجازه ایجاد CBDC در ایالات متحده را نخواهد داد

برنامه ریزی برای 4 فوریه 2024، انتخابات عمومی السالوادور رئیس جمهور، معاون رئیس جمهور و همه 60 نماینده مجلس قانونگذاری را انتخاب می کند.

علیرغم به نظر می رسد که بوکله السالوادور که با انتقاداتی روبرو است، در مسیر کسب دومین دوره پنج ساله ریاست جمهوری در انتخابات آتی قرار دارد و طبق گزارش ها، حدود 69.9 درصد از رأی دهندگان تأیید پیشنهاد انتخاب مجدد وی. قبل از بوکل، روسای جمهور در السالوادور به یک دوره محدود شده بودند.

نامزدهای ریاست جمهوری السالوادور، نایب بوکله، مانوئل فلورس، جوئل سانچز (از چپ به راست) . منبع: فصلنامه آمریکا

در سپتامبر 2021، السالوادور اولین کشور در جهان شد که تثبیت بیت کوین به عنوان ارز قانونی، که انتقادات گسترده ای را از سوی تنظیم کنندگان مالی جهانی برانگیخت. این تصمیم با وجود مایل به پذیرش چنین مناقصه قانونی در کشور نیست.

این خبر در میان Bitfinex Securities، پلت فرم معاملاتی اوراق بهادار توکن شده منتشر می شود. توسط صرافی Bitfinex، رونمایی رسمی را در السالوادور در 31 ژانویه اعلام کرد.

طبق گفته جسی کناتسون، رئیس عملیات Bitfinex Securities، عملکرد مالی السالوادور از سال 2021 از همتایان و انتظارات منطقه فراتر رفته است، که «تا حدی توسط سرمایه گذاری و گردشگری مبتنی بر بیت کوین در السالوادور حمایت شده است. ”

مجله: پزشکی که در Web3 محقق می شود: سفر تونی پیرس در زمان و مکان

چناچه در این مطلب کلمه ای یا حروفی استفاده شده است که از نطر شما مشکل دارد در قسمت نظرات به ما اطلاع دهید
‫0/5 ‫(0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا