اقتصاد

شرکت استخراج بیت کوین CoreScintific در سال 2023 به ارزش 812 میلیون دلار بیت کوین استخراج کرد

شرکت استخراج بیت کوین CoreScintific در سال 2023 به ارزش 812 میلیون دلار بیت کوین استخراج کرد

غول استخراج بیت کوین CoreScintific در سال 2023 پس از استخراج 19274 بیت کوین به ارزش 812 میلیون دلار در سال گذشته، بزرگترین شرکت استخراج بیت کوین در لیست سهام آمریکای شمالی شد.

خواب دیدی تعبیرش رو نمی دونی کلیک کن

در یک پست X در 31 ژانویه، غول استخراج بیت کوین فاش کرد که آنها 13762 بیت کوین را به تنهایی در مراکز داده خود در سراسر جورجیا، کنتاکی، کارولینای شمالی، داکوتای شمالی و تگزاس استخراج کردند، در حالی که مشتریان و مشتریان در مجموع 5512 بیت کوین را در این کشور استخراج کردند. 2023، آنها را به بزرگترین استخراج کننده بیت کوین در آمریکای شمالی تبدیل کرد. این شرکت تقریباً 209000 ماینر بیت کوین متعلق به و محل سکونت خود را اداره می کرد. کل نرخ هش پر انرژی شرکت در سال گذشته در مراکز داده آن 23.2 EH/s بود.

اخبار روز فناوری رو اینجا ببین

این شرکت همچنین استخراج سالانه خود را به اشتراک گذاشت گزارش، نشان می دهد که مصرف برق را در مراکز داده خود کاهش داده است. آنها در دسامبر 480 مگاوات ساعت به شرکای شبکه محلی تحویل دادند و در مجموع بیش از 131000 مگاوات ساعت به شرکای شبکه محلی در طول سال 2023 تحویل دادند.

استخراج بیت کوین فرآیند تأیید تراکنش ها در بلاک چین است. استخراج با استفاده از سخت افزار و نرم افزار برای تولید یک هش رمزنگاری که با معیارهای هش تراکنش مطابقت دارد انجام می شود. استخراج‌کنندگانی که این تراکنش‌ها را تأیید می‌کنند، BTC را به‌عنوان پاداش برای هر بلوک استخراج شده دریافت می‌کنند. در حال حاضر، پاداش بیت کوین به ازای هر بلوک 6.25 بیت کوین است

CoreScintifc به عنوان یک شرکت ماینینگ یک ترن هوایی داشت. این شرکت در دسامبر 2022 در بحبوحه زمستان طولانی کریپتو که منجر به کاهش قیمت بیت کوین به پایین ترین سطح سالانه شد، درخواست ورشکستگی فصل 11 داد. در ژوئن 2023، شرکت برنامه ورشکستگی فصل 11 خود را ارائه کرد ، قول داد که یک بازگشت قوی داشته باشد. ورشکستگی فصل 11 به شرکت اجازه می‌دهد تا زمانی که ذینفعان بر سر یک طرح تجدید ساختار توافق کنند، به فعالیت خود ادامه دهد.

موارد مرتبط: ماراتن برای نصف کردن بیت کوین آماده می شود، دو سایت ماینینگ را به قیمت 179 میلیون دلار می خرد /a>

یک سال بعد، در دسامبر 2023، این شرکت برنامه خروج از ورشکستگی و ثبت مجدد سهم خود برای تجارت عمومی را دارد. در 27 ژانویه، این شرکت در نهایت سهام خود را در نزدک دوباره فهرست کرد.

استخراج بیت کوین به یک مدل تجاری برجسته تبدیل شده است و با توجه به افزایش مرکب قیمت بیت کوین در طول سال ها، به صورت تجاری در مقیاس انجام می شود. بسیاری از شرکت های خصوصی و دولتی در حال استخراج بیت کوین با استفاده از صدها دستگاه استخراج در مراکز داده هستند.

چناچه در این مطلب کلمه ای یا حروفی استفاده شده است که از نطر شما مشکل دارد در قسمت نظرات به ما اطلاع دهید
‫0/5 ‫(0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا