اقتصاد

سلسیوس از ورشکستگی خارج می شود، شروع به بازگشت بیش از 3 میلیارد دلار به طلبکاران می کند

سلسیوس از ورشکستگی خارج می شود، شروع به بازگشت بیش از 3 میلیارد دلار به طلبکاران می کند

سلسیوس از فصل 11 ورشکستگی در ایالات متحده بیرون آمده است و قرار است توزیع 3 میلیارد دلار کریپتو و فیات بین طلبکاران را همراه با راه اندازی آغاز کند. یک شرکت جدید استخراج بیت کوین (BTC).

خواب دیدی تعبیرش رو نمی دونی کلیک کن

در 31 ژانویه انتشار، وام دهنده کریپتو گفت که خروج از ورشکستگی آن منجر به ایجاد Ionic Digital, Inc.، یک شرکت استخراج بیت کوین که توسط شرکت استخراج کریپتو هات 8 اداره می شود و توسط Hut اداره می شود، می باشد. 8 مدیر بازرگانی مت پروساک.

اخبار روز فناوری رو اینجا ببین

سلسیوس گفت که Ionic Digitial “به ارائه بازیابی به طلبکاران ادامه خواهد داد” و “انتظار می‌رود سهام آن پس از دریافت تاییدیه‌های لازم به صورت عمومی معامله شود.”

Celsius اضافه کرد که از طریق “تبدیل آلتکوین ها به BTC یا ETH و از طریق تسویه حساب های قبلی” مقدار ارز دیجیتال موجود برای توزیع به طلبکاران را حدود 250 میلیون دلار افزایش داد.

مرتبط: الکس ماشینسکی به دنبال رد 2 اتهام است، از دادگاه می‌خواهد به ورشکستگی درجه سانتیگراد اشاره نکند

دیوید بارس و آلن کار – اعضای هیئت مدیره‌ای که درجه سانتیگراد را تا ورشکستگی هدایت کردند، می‌گویند: «همه تصور می‌کردند که درجه سانتیگراد مانند سایر وام‌دهندگان رمزارز که تقریباً در همان زمان اعلام ورشکستگی می‌کردند، به طور کامل ناپدید می‌شود. “خروج ما از ورشکستگی اوج یک تلاش تیمی خارق‌العاده است.”

سلسیوس گفت که اکنون عملیات خود را متوقف می‌کند و برنامه‌های موبایل و وب خود را متوقف می‌کند.

خروجش از ورشکستگی بیش از 18 ماه پس از مکث برداشت سلسیوس رخ می دهد. > در ژوئن 2022 برای “قرار دادن درجه سانتیگراد در موقعیت بهتری برای رعایت تعهدات برداشت خود به مرور زمان” پس از قیمت نشانه اصلی خود، سانتیگراد (CEL)، اوایل آن سال کاهش یافت.

مجله:

چناچه در این مطلب کلمه ای یا حروفی استفاده شده است که از نطر شما مشکل دارد در قسمت نظرات به ما اطلاع دهید
‫0/5 ‫(0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا