فناوری

تاریخ پرواز آزمایشی SpaceX در گزارش جدیدی منتشر شد

تاریخ پرواز آزمایشی SpaceX در گزارش جدیدی منتشر شد

این توصیه سرمایه گذاری نیست. نویسنده در هیچ یک از سهام ذکر شده هیچ سمتی ندارد. Wccftech.com یک خط مشی اخلاقی و افشای اطلاعات دارد.

خواب دیدی تعبیرش رو نمی دونی کلیک کن

با توجه به معطوف شدن به برنامه فالکون 9 اسپیس ایکس در سال 2024، به نظر می رسد که سومین پرواز آزمایشی سیستم Strship در ماه آینده در تگزاس انجام شود. SpaceX آزمایش Starship IFT-2 را در نوامبر 2023 انجام داد و از آنجایی که این آزمایش به Starship Stage 0 (یعنی سکوی پرتاب) آسیبی وارد نکرد، احتمال اینکه IFT-3 در مقایسه با نسخه قبلی خود یک جدول زمانی تسریع شده را ببیند، زیاد بود.

اخبار روز فناوری رو اینجا ببین

اکنون، گزارشی از کریستین داونپورت در واشنگتن پست به اشتراک می‌گذارد که اداره هوانوردی فدرال (FAA) ممکن است مجوز پرتاب استارشیپ را در اواسط فوریه ارائه دهد – ماه شلوغی برای مأموریت‌های فضاپیمای مداری و اعماق فضا با خدمه و بدون خدمه. ایالات متحده.

اسپیس ایکس ممکن است در اواسط فوریه مجوز پرتاب Starship IFT-3 را تایید FAA دریافت کند

موشک استارشیپ اسپیس ایکس در حال شکل گیری است تا محصولی بی نظیر در تاریخ فضانوردی باشد. کل مجموعه وسایل نقلیه که فقط چند فوت از چهارصد پا فاصله دارد، از دو موشک تشکیل شده است که قادر به بلند شدن خود به خود هستند. در حالی که پروازهای آزمایشی اخیر استارشیپ در تگزاس بر روی تمام پشته متمرکز شده است، با تکیه بر قدرت تقویت کننده فوق سنگین استارشیپ با ارتفاع 232 فوت، اولین آزمایش پرواز این موشک توسط اسپیس ایکس باعث شد که مرحله دوم کوچکتر نیز بلند شده و به صورت عمودی فرود آید.

امروز روز شلوغی برای Starship در چرخه اخبار نیز بوده است، با گزارش‌هایی که نشان می‌دهد پنتاگون همچنان علاقه خود را به استفاده از Starship برای ماموریت‌های خود حفظ کرده است. SpaceX Starship را طوری طراحی کرده است که بتواند مانند یک هواپیمای مسافربری تجاری با استفاده از مرحله دوم Starship برای انتقال مسافران روی زمین در آینده در آینده عمل کند.

مقیاس استارشیپ، که با هیچ موشک عملیاتی یا توسعه ای قابل مقایسه نیست، همچنین باعث شد که قراردادی را برای پرتاب ایستگاه فضایی غول فضایی اروپایی ایرباس به فضا با یک پرتاب در صبح امروز برنده شود.

آزمایش‌های مکرر Starship برای این برنامه ضروری است تا به تعهدات چند میلیارد دلاری خود در قبال ناسا عمل کند، و کمپین آزمایشی Starship 2024 SpaceX باعث می‌شود که تمرکز جدی بر مدیریت سوخت برودتی در فضا باشد.

این نوشته به صورت خودکار نوشته شده اگر مشکلی در کلمه اعم از همه چیز باشد ما را حتما از طریق نظرات باخبر کنید تا رسانه بتواند بهترین اطلاعات عمومی را بدهد

‫0/5 ‫(0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا