اخبار روزاقتصاد

قاضی ادعای متقابل رایدر ریپس علیه آزمایشگاه یوگا را رد کرد و دستور پرداخت 9 میلیون دلار را صادر کرد.

قاضی ادعای متقابل رایدر ریپس علیه آزمایشگاه یوگا را رد کرد و دستور پرداخت 9 میلیون دلار را صادر کرد.

هنرمندان رایدر ریپس و جرمی کاهن ادعای متقابل خود را در دعوی علیه سازنده Bored Ape Yacht Club Labs با دستور نامطلوب رد کرده اند. برای پرداخت 9 میلیون دلار به عنوان غرامت و سایر خسارات قانونی.

خواب دیدی تعبیرش رو نمی دونی کلیک کن

در آوریل 2023، Cointelegraph گزارش داد که یک قاضی به نفع آزمایشگاه یوگا در ادعای آنها علیه ریپس و کاهن به دلیل نقض قوانین کپی رایت با ایجاد نسخه های غیرمجاز توکن های غیرقابل تعویض Bored Ape Yacht Club (BAYC) (NFT).

اخبار روز فناوری رو اینجا ببین

این اتفاق پس از آن رخ داد که این زوج به حرف های برند معروف BAYC پرداختند و مجموعه Ryder Ripps BAYC (RR/BAYC) را در ماه می 2022 راه اندازی کردند.

در نتیجه، ریپس و کاهن مجبور شدند در مجموع 1.57 میلیون دلار غرامت به آزمایشگاه یوگا بپردازند، همراه با پوشش هزینه های قانونی، ظاهراً دعوی را به پایان می رساند.

اما، طبق یک دادگاه 2 فوریه پرونده، دادگاه ادعاهای متقابل اخیر ریپس و کاهن علیه اتهامات را رد کرد. ریپس و کاهن مجبور شدند تقریباً 9 میلیون دلار بپردازند که هزینه های وکیل، هزینه های شاهد متخصص، و انزجار را پوشش می دهد.

همچنین به آنها دستور داده شد که هر گونه RR/BAYC NFT را که در اختیار دارند، دور بردارند:

“اگر متهمان دارای هر NFT RR/BAYC باشند، باید NFT ها را از بین ببرند (به عنوان مثال، “سوزانند”) یا آنها را در اختیار یوگا قرار دهند تا بسوزد.”

Cahen، همچنین به نام Pauly0x شناخته می شود. به 174100 دنبال کننده خود در X، در پستی اعلام کرد که این زوج قصد دارند در دادگاه ناحیه نهم کالیفرنیا به این تصمیم اعتراض کنند.

ریپس و کاهن علیه آزمایشگاه‌های یوگا به دلیل ایجاد عمدی ناراحتی عاطفی، ایجاد سهل انگاری ناراحتی عاطفی، و قضاوت اعلامی بدون تهمت شکایت کردند.

قاضی اولین و سومین دلیل اقدام یوگا را رد کرد. علیه Ripps و Cahen، که ادعا می کردند مقصد نادرست مبدا و سایبری – اقدام خرید نام دامنه به قصد سود بردن از یک علامت تجاری – در حالی که جریمه چند میلیون دلاری را مشخص می کردند.

> مرتبط: بنیانگذار آزمایشگاه یوگا به شایعات بازگشت در بحبوحه تعطیلی مداوم سلامتی می پردازد

علاوه بر این، ریپس و کوهن باید تحویل دهند. تمام حساب‌های رسانه‌های اجتماعی مرتبط با NFT‌های RR/BAYC، و همچنین قرارداد هوشمند.

«مدافعان باید هرگونه و همه مطالب نقض‌کننده دیگر، از جمله NFT، مقالات، اسناد، نرم‌افزار، موارد تبلیغاتی، یا تبلیغات در اختیار یا کنترل آنها با استفاده از هر علامت BAYC،” در پرونده آمده است.

مجله: سوالات بزرگ: چگونه پرداخت بیت کوین می تواند بازگشتی را رقم بزند؟

چناچه در این مطلب کلمه ای یا حروفی استفاده شده است که از نطر شما مشکل دارد در قسمت نظرات به ما اطلاع دهید
‫0/5 ‫(0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا