فناوری

Pixel Fold 2 ظاهراً دارای صفحه نمایش پوششی باریک تر، آرایه دوربین عقب متفاوت، طبق تصویر فاش شده

Pixel Fold 2 ظاهراً دارای صفحه نمایش پوششی باریک تر، آرایه دوربین عقب متفاوت، طبق تصویر فاش شده

نسخه اولیه Pixel Fold 2 ممکن است در یک نشت تصویر مبهم ظاهر شده باشد که تغییرات طراحی مختلفی را در نسل اول Pixel Fold گوگل نشان می‌دهد. اگرچه تأیید نشده است که آیا این شرکت در زمان عرضه رسمی نسخه جدیدتر به همان طراحی پایبند است یا خیر، ما نگاهی اجمالی به ظاهر Pixel Fold 2 در مقایسه با نسخه قبلی خود داریم.

خواب دیدی تعبیرش رو نمی دونی کلیک کن

اطلاعات جدید حاکی از آن است که Pixel Fold 2 در مراحل اولیه توسعه خود است و به تغییرات احتمالی طراحی در آینده اشاره دارد

کمی پس از گزارش ارتقای مشخصات سخت افزار طبق گزارش‌ها با رسیدن به Pixel Fold 2، با تصویری ادعایی از گوشی آینده مواجه شدیم که به Android Authority ارسال شده بود. بسیاری از جزئیات تصویر گم شده‌اند و چندین ناحیه به‌شدت سانسور شده‌اند، و اگرچه ابعاد دقیق آن به اشتراک گذاشته نشده است، مقایسه کنار هم نشان می‌دهد که Pixel Fold 2 از صفحه نمایش پوششی باریک‌تری بهره می‌برد، با این فرض که این طراحی به انبوه می‌رسد. تولید.

اخبار روز فناوری رو اینجا ببین

اگر به آرایه دوربین پشتی نگاه کنید، آن نیز آرایش متفاوتی با آنچه در Pixel Fold وجود دارد دارد. این گزارش حدس می‌زند که Pixel Fold 2 که در آخرین تصویر نشان داده شده است به اندازه نسخه قبلی خود پهن نیست، زیرا تعداد زیادی از برنامه‌های اندرویدی برای این فاکتور بهینه نشده‌اند. Google مجبور شد به راه‌حل‌های مختلفی متوسل شود تا برنامه‌ها بتوانند به خوبی با Pixel Fold بازی کنند، و همه آنها به درستی رفتار نمی‌کنند.

این نوشته به صورت خودکار نوشته شده اگر مشکلی در کلمه اعم از همه چیز باشد ما را حتما از طریق نظرات باخبر کنید تا رسانه بتواند بهترین اطلاعات عمومی را بدهد

‫0/5 ‫(0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا