اقتصاد

بلومبرگ: تبلیغات ETF بیت کوین به دلیل بررسی دقیق متوقف شد

بلومبرگ: تبلیغات ETF بیت کوین به دلیل بررسی دقیق متوقف شد

پذیرش وجوه قابل معامله در مبادلات بیت کوین توسط فرآیندهای بررسی دقیق از پلتفرم های تجاری بزرگ کند شده است.

خواب دیدی تعبیرش رو نمی دونی کلیک کن

طبق گزارش 3 فوریه بلومبرگ، شرکت هایی مانند LPL Financial Holdings، یکی از بزرگترین دلالان مستقل در ایالات متحده ایالت‌ها در حال حاضر در حال بررسی ETFهای بیت‌کوین هستند که اخیراً تأیید شده‌اند تا مشخص کنند که آیا آنها برای نزدیک به 19000 مشاور مالی مستقل که بر دارایی‌های 1.4 تریلیون دلاری نظارت دارند یا خیر، در دسترس خواهند بود یا خیر.

اخبار روز فناوری رو اینجا ببین

راب پتمن، معاون راه‌حل‌های مدیریت ثروت برای LPL Financial، گفت: «ما فقط می‌خواهیم ببینیم آنها در بازارها چگونه کار می‌کنند.

دید دیلیز یک تحلیل جامع است که قبل از تصمیم گیری انجام می شود. این شامل بررسی دقیق همه حقایق، درک ریسک ها و فرصت ها و اطمینان از اینکه همه چیز همانطور که قبل از سرمایه گذاری پول یا منابع به نظر می رسد است.

LPL Financial قصد دارد بررسی دقیق خود را در مورد ETF های بیت کوین در سه ماه تکمیل کند. یک نکته کلیدی که در حال ارزیابی است، احتمال تعطیل شدن ETF ها در صورت عملکرد ضعیف، عدم انباشت دارایی های قابل توجه است.

«این می تواند تجربه بسیار منفی برای سرمایه گذار، برای مشاور مالی باشد. پتمن به بلومبرگ گفت، همچنین برای شرکتی مانند ما بسیار پرهزینه است که به تسهیل آن کمک کند، و افزود که برای LPL، مهم است که «اطمینان حاصل شود که آنها [ETF] در طول زمان بادوام هستند و یک پایان نامه سرمایه گذاری خوب وجود دارد. این در نهایت موقعیتی است که ما معمولاً هنگام ارزیابی این موارد از آن می آییم.»

داده های گردآوری شده توسط بلومبرگ نشان می دهد که ۲۵۳ ETF در سال ۲۰۲۳ با میانگین دارایی ۳۴ میلیون دلار بسته شدند. این فهرست شامل محصولات مرتبط با رمزنگاری مانند VanEck Digital Assets Mining ETF (DAM) و انقلاب صنعت کریپتو ولت است.

جیمز سیفارت، تحلیلگر ETF بلومبرگ معتقد است که پذیرش گسترده ETF های بیت کوین ممکن است کندتر از حد انتظار باشد. طی یک وبینار خصوصی با CryptoQuant که در ژانویه برگزار شد، سیفارت پیش بینی کرد که ETF ها می توانند 10 دلار جذب کنند. میلیاردها دلار ورودی در سال اول خود.

«بسیاری از مؤسسات بزرگ، این انبارها، این پلتفرم‌هایی که دلالان یا مشاوران در آن کار می‌کنند، نمی‌توانند هر چیزی را که می‌خواهند بخرند. این تحلیلگر توضیح داد که مانند یک لیست تایید شده و یک لیست تایید نشده وجود دارد.

“من فکر نمی کنم در یکی دو سال اول بیش از 100 میلیارد دلار به دست آوریم. […] برای در نظر گرفتن چشم انداز، ETF های طلا در مجموع حدود 100 میلیارد دلار در ایالات متحده دارند.”

از 31 ژانویه، تمام بیت کوین ETFهایی که ماه گذشته مجموعاً تأیید شدند دارای 656,421 بیت کوین بود که حدود 3 درصد بیشتر از کل دارایی های اولیه است از 637610 BTC، به ارزش نزدیک به 27 میلیارد دلار در قیمت های فعلی. عملکرد ETF ها به شدت تحت تاثیر جریان های خروجی Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) قرار گرفته بود که پس از تبدیل آن از یک محصول خارج از بورس به یک ETF فهرست شده، مجموعاً 132,195 بیت کوین را تخلیه کرد.

” زمان برای پایان نامه سرمایه گذاری مشخص می شود. پتمن از LPL گفت و این اساساً چیزی است که ما در حال حاضر نظارت می کنیم.

مجله: آیا باید بچه ها “قرص نارنجی” داشته باشید؟ موردی برای کتاب های کودکان بیت کوین

چناچه در این مطلب کلمه ای یا حروفی استفاده شده است که از نطر شما مشکل دارد در قسمت نظرات به ما اطلاع دهید
‫0/5 ‫(0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا