فناوری

عرضه جهانی سری 14 شیائومی سرانجام تایید شد که این شرکت Xiaomi 14 Ultra را نیز عرضه می کند.

عرضه جهانی سری 14 شیائومی سرانجام تایید شد که این شرکت Xiaomi 14 Ultra را نیز عرضه می کند.

سری Xiaomi 14 یکی از امیدوارکننده‌ترین گوشی‌های هوشمند موجود در بازار است. این گوشی ها در حال حاضر محدود به چین هستند، اما اکنون، لی جون، موسس و مدیرعامل این شرکت، تاریخ عرضه جهانی این گوشی ها را اعلام کرده است. و اگر حدس و گمان ما درست باشد، گوشی‌ها در کنار Xiaomi 14 Ultra، که در حال حاضر در هیچ بازاری عرضه نشده است.

خواب دیدی تعبیرش رو نمی دونی کلیک کن

سری 14 شیائومی به بازار بین المللی گوشی های هوشمند فشار بسیار لازم را ارائه می دهد

خب، کی قرار است سری 14 شیائومی عرضه شود؟ خب، گوشی‌ها قرار است در 25 فوریه 2024 معرفی شوند. با این حال، چیزی که من بیشتر از آن هیجان‌زده هستم این است که در پوستر تبلیغاتی به اشتراک‌گذاشته شده توسط مدیر عامل، می‌توانید به وضوح خانه یک جزیره دوربین دایره‌ای را ببینید. در حال حاضر، هر دو نوع پایه و پرو دارای محفظه دوربین دایره‌ای نیستند، اما نوع Ultra به طور قطع این قابلیت را دارد. می‌توانید به رندر تبلیغاتی زیر نگاهی بیندازید.

اخبار روز فناوری رو اینجا ببین

شایان ذکر است که سری 14 شیائومی در حال حاضر در بازار چین موجود است و توانسته است پیشرفت هایی داشته باشد. بخش جالب تر اینجا این است که من مشتاقانه منتظر Xiaomi 14 Ultra هستم زیرا این گوشی است که به راحتی می تواند عکاسی از گوشی های هوشمند را به سطح جدیدتری برساند و پس از انتشار آن چیزی را دریافت خواهیم کرد که واقعاً انقلابی است. ما با هیچ مشکلی در نحوه عملکرد واقعی آن مواجه نخواهیم شد.

البته، هنوز خیلی زود است که درباره Xiaomi 14 Ultra صحبت کنیم، اما حداقل تاریخ عرضه در دست داریم و به زودی، اطلاعات بیشتری در مورد پرچمدار آینده به دست خواهیم آورد. فقط یک نگرانی برای من وجود دارد و آن این است که این شرکت عرضه آن را به بازار چین محدود کرده و دو نوع دیگر را به بازارهای بین المللی ارسال می کند. این پایان جهان نخواهد بود، اما هنوز هم باید به آن توجه کنیم.

راستش، من واقعاً هیجان زده هستم سری 14 شیائومی وارد بازارهای بین المللی می شود. من معتقدم که مطمئناً این چیزی است که بازار به آن نیاز دارد زیرا باید رقابت بیشتر و بیشتری وجود داشته باشد تا دیگر سازندگان تلفن های هوشمند تنبل نشوند و از تولید تلفن های جدید با هر نوع نوآوری دست نکشند. 25 فوریه چندان دور نیست، بنابراین می توانید منتظر اطلاعات بسیار بیشتری باشید و ما مطمئناً همه چیز را در مورد تلفن های جدید به شما اطلاع خواهیم داد.

منبع خبر: لی جون

این داستان را به اشتراک بگذارید

< استفاده از xlink:href="#icn-shareFacebook"/> فیس بوک

< استفاده از xlink:href="#icn-shareTwitter"/> توییتر

این نوشته به صورت خودکار نوشته شده اگر مشکلی در کلمه اعم از همه چیز باشد ما را حتما از طریق نظرات باخبر کنید تا رسانه بتواند بهترین اطلاعات عمومی را بدهد

‫0/5 ‫(0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا