فناوری

نینتندو برنامه‌های سال مالی آینده، از جمله Hopefully Switch 2 را در ماه می به اشتراک خواهد گذاشت.

نینتندو برنامه‌های سال مالی آینده، از جمله Hopefully Switch 2 را در ماه می به اشتراک خواهد گذاشت.

نینتندو اخیراً درآمدهای خود را به اشتراک گذاشته است برای سه ماهه سوم سال مالی 2024 خود (که از 1 آوریل 2023 تا 31 مارس 2024 ادامه دارد) و همانطور که گزارش کردیم، سه ماه خوب برای شرکت با سوئیچ نزدیک تر می شود تا PS2 را به عنوان پرفروش‌ترین کنسول تاریخ معرفی کنیم. به طور کلی، سه سه ماهه اول سال مالی 2024 رکوردی را برای این شرکت به ثبت رسانده است و درآمدی معادل 408 میلیارد ین (یا حدود 2.8 میلیارد دلار) داشته است. اما در مورد آنچه بعدا می آید چه می شود؟

خواب دیدی تعبیرش رو نمی دونی کلیک کن

شایعه‌ها شایع شده است مبنی بر اینکه جانشین نینتندو سوییچ زمانی در سال جاری وارد می‌شود، و به نظر می‌رسد که سرعت انتشار آن‌ها نشان‌دهنده این موضوع است، اما اگر در طول این جلسه گزارش درآمد، امیدوار به دریافت اخباری بودید… بدون تاس. شونتارو فوروکاوا، رئیس نینتندو، در مورد آنچه ممکن است در خط لوله بیفتد، لبهایش را بسته نگه داشت.

اخبار روز فناوری رو اینجا ببین

گفته شد، فوروکاوا در مورد اینکه چه زمانی ممکن است بیشتر بیاموزیم، اشاره کرد. در حالی که فوروکاوا گفت که سوییچ همچنان “کسب و کار اصلی” شرکت خواهد بود در حالی که به سال 2024 می رویم، او گفت که برنامه نینتندو برای سال مالی آینده به عنوان بخشی از برنامه بعدی خود به اشتراک گذاشته شد گزارش درآمد سه ماهه چهارم 2024. باز هم، سال مالی 2024 در 31 مارس به پایان می رسد و به طور معمول، نینتندو درآمد سه ماهه چهارم خود را در ماه می گزارش کرده است. بنابراین، به هر طریقی، به نظر می‌رسد که احتمالاً تا آن زمان به نوعی تأییدیه‌ای در مورد سوییچ 2 خواهیم داشت.

در مورد آنچه که واقعاً از آن جلسه توجیهی درآمد سه ماهه چهارم انتظار داریم، من گمان می‌کنم که پیش از آن سوئیچ 2 رونمایی بزرگی دریافت نخواهیم کرد. آنچه که احتمالاً در طی جلسه توجیهی درآمد دریافت خواهیم کرد، تأیید رسمی سخت‌افزار جدید در سال 2024 و شاید چند جزئیات بیشتر است که در طول تابستان رونمایی کامل خواهد شد. البته، این فقط حدس و گمان خودم است که بر اساس سال‌ها پوشش نینتندو است. شاید این شرکت مرا شگفت زده کند.

در همین حال، شایعاتی وجود دارد که ما یک هدف نینتندو دایرکت هفته آینده. این احتمالاً رونمایی بزرگ سوییچ 2 نخواهد بود، بلکه نگاهی به برخی از آخرین عناوین سوییچ قبل از اینکه نینتندو توجه آنها را به سمت سخت افزار جدید خود معطوف کند، خواهد بود.

به نظر شما نینتندو چگونه پیش می رود؟ برای رسیدگی به افشای جانشین سوییچ؟ آیا باید تا ماه می صبر کنیم تا چیزی بشنویم یا چیزی زودتر اتفاق می افتد؟

این داستان را به اشتراک بگذارید

< استفاده از xlink:href="#icn-shareFacebook"/> فیس بوک

< استفاده از xlink:href="#icn-shareTwitter"/> توییتر

این نوشته به صورت خودکار نوشته شده اگر مشکلی در کلمه اعم از همه چیز باشد ما را حتما از طریق نظرات باخبر کنید تا رسانه بتواند بهترین اطلاعات عمومی را بدهد

‫0/5 ‫(0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا