اقتصاد

مدیر عامل شرکت سوان بیت کوین پیش بینی می کند که “اثر چند برابر کننده ETF” برای ایجاد جنون بیت کوین

مدیر عامل شرکت سوان بیت کوین پیش بینی می کند که “اثر چند برابر کننده ETF” برای ایجاد جنون بیت کوین

به گفته سوان،

خواب دیدی تعبیرش رو نمی دونی کلیک کن

بازاریابی حول وجوه قابل معامله در بورس بیت کوین که اخیراً تأیید شده است، منجر به جریان بیشتر سرمایه مستقیم به بیت کوین نسبت به سرمایه گذاری در ETFها می شود. کوری کلیپستن، مدیر عامل بیت کوین. او این پدیده را «اثر چند برابری ETF» می نامد.

اخبار روز فناوری رو اینجا ببین

«به دلیل وجود ETF ها و اعتبار این شرکت های مالی بزرگ که وارد این فضا شده اند و اعتبار آن را در چشم سرمایه گذاران [… ] بیت کوین بسیار بیشتری از طریق تمامی فروشندگان دیگر در سراسر جهان خریداری خواهد شد.

علی‌رغم خروج سرمایه از Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) که فشار نزولی بر قیمت بیت‌کوین وارد می‌کند، Klippsten در دراز مدت به شدت صعودی باقی می‌ماند.

کلیپستن معتقد است “احتمال بسیار خوبی وجود دارد” یک ETF اتریوم به زودی در ایالات متحده تایید می شود، عمدتا به دلیل نفوذ Consenys و بنیاد اتریوم بر تنظیم کننده های ایالات متحده.

کلیپستن می‌گوید در حالی که تأیید ETF ممکن است به اتریوم مُهر مشروعیت بدهد، دومین ارز دیجیتال بزرگ برخلاف بیت‌کوین همچنان متمرکز در نظر گرفته می‌شود. 

«در بهترین حالت مانند یک سهام فناوری معامله می‌شود.»

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چشم انداز کلیپستن در مورد بیت کوین پس از تایید ETF، مصاحبه کامل را در کانال یوتیوب ما تماشا کنید و فراموش نکنید که مشترک شوید.

چناچه در این مطلب کلمه ای یا حروفی استفاده شده است که از نطر شما مشکل دارد در قسمت نظرات به ما اطلاع دهید
‫0/5 ‫(0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا