اقتصاد

راه‌اندازی مجدد FTX هشدار سود تیم حقوقی را افزایش می‌دهد

راه‌اندازی مجدد FTX هشدار سود تیم حقوقی را افزایش می‌دهد

جان رید استارک، مسئول سابق کمیسیون بورس اوراق بهادار (SEC) پیشنهاد کرده است که طرح بازسازی FTX ممکن است راهی برای تیم حقوقی برای سود بردن از ورشکستگی باشد. استارک در یک پست در پلتفرم رسانه اجتماعی X، گفت همه مشتریان FTX باید با توجه به سود قابل توجهی که در طی مراحل ورشکستگی به دست آوردند، یک یادداشت طعنه آمیز “متشکرم” از تیم حقوقی صرافی ورشکسته دریافت کنند. استارک همچنین خاطرنشان کرد که هر یک از اعضای تیم حقوقی ممکن است در سال 2024 یک خانه ساحلی جدید بخرند.

خواب دیدی تعبیرش رو نمی دونی کلیک کن

در جریان جلسه 31 ژانویه در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده در ناحیه دلاور، اندی دیتدریک وکیل FTX از سالیوان و کرامول توضیح داد. که، با وجود تلاش‌های گسترده، هیچ برنامه‌ای برای راه‌اندازی مجدد FTX، معروف به FTX 2.0 وجود نداشت. ، در چارچوب فعلی ورشکستگی فصل 11.

اخبار روز فناوری رو اینجا ببین

استارک اظهار داشت که پیش‌بینی کرده بود که طرح سازماندهی مجدد فصل 11 FTX بعید است. او بازسازی FTX را به تلاش برای سازماندهی مجدد ترکیبی از Murder Incorporated، The Cali Drug Cartel و Madoff Investment Advisory Services تشبیه کرد. در نتیجه، او احتمالاً نیازی به سرمایه‌گذاری در تیم حقوقی نمی‌دید.

وکلا و تیم بازسازی‌کننده که مدیریت صرافی ورشکسته رمزارز FTX را از نوامبر 2022 تا ژوئن 2023 بیش از 200 میلیون دلار صورت‌حساب دریافت کردند، که طبق هزینه تعیین‌شده توسط دادگاه منطقی تشخیص داده شد. ممتحن، کاترین استدلر، که هزینه‌های را «در حال حاضر کاملاً غیرمنطقی نیست» یافت. /a> در گزارشی که در 20 ژوئن ثبت شده است.

مرتبط: FTX به سمت تخلیه 8% سهام در Anthropic حرکت می کند.

اما، در سه ماهه منتهی به 31 اکتبر، صرافی ارز دیجیتال ورشکسته FTX طبق پرونده های اخیر غرامت، حدود 53000 دلار در ساعت برای هزینه های حقوقی و مشاوره خرج می کند. اسناد از 5 دسامبر تا 16 دسامبر نشان داد که تیم حقوقی ورشکستگی حداقل 118.1 میلیون دلار از 1 اوت تا 31 اکتبر، به طور متوسط ​​1.3 میلیون دلار در روز یا 53،300 دلار در ساعت در طول 92 روز پرداخت کرده است.

در 1 فوریه، FTX یک درخواستی در دادگاه دلاور برای فروش ادعای 175 میلیون دلاری خود ارائه کرد. /a> در برابر Genesis Global Capital ورشکسته. صندوق تامینی مرتبط، Alameda Research، مالک این ادعا است. FTX می‌تواند ادعا را به طور کامل یا جزئی بفروشد و در صورت اعطای شرایط، زمان فروش را برای شرایط مطلوب تعیین کند.

FTX در نوامبر 2022 پس از کشف بی‌نظمی‌ها در دفاتر حسابش سقوط کرد. جنسیس در آن زمان 175 میلیون دلار در حساب FTX خود بسته بود، اما گفت که این امر بر فعالیت های بازارسازی آن تأثیری نداشت.

مجله: آیا می توانید به صرافی های رمزنگاری پس از فروپاشی اعتماد کنید FTX؟

چناچه در این مطلب کلمه ای یا حروفی استفاده شده است که از نطر شما مشکل دارد در قسمت نظرات به ما اطلاع دهید
‫0/5 ‫(0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا