سریال و انمیشن

برای اولین بار در 20 سال گذشته، کوین بیکن و کایرا سدویک با هم فیلم می سازند

برای اولین بار در 20 سال گذشته، کوین بیکن و کایرا سدویک با هم فیلم می سازند

زوج واقعی کوین بیکن و کایرا سدویک قرار است برای اولین بار در طول دهه های اخیر روی پرده سینما با یکدیگر همکاری کنند که این موضوع سبب شده اطلاعات و حواشی بسیاری نسبت به این دو شخصیت در دنیای مجازی به وجود بیاید.

خواب دیدی تعبیرش رو نمی دونی کلیک کن

این دو شخص تصمیم دارند روی یک فیلم به نام Connescence فعالیت کنند که این اثر کمدی و رمانتیک جدید از خالق King of Queens و Michael J. Weithorn بوده است که در این باره ددلاین گزارشی را منتشر نموده که نشان میدهد بیکن در نقش استن اولزوسکی یک نگهبان امنیتی بوده که یک سرقت از خانه اورولوژیست سینتیا رند و همسرش که دادستان بازنشسته وارن بوده را انجام میدهد. استن و سینتا باهم دوستی جدیدی را برقرار میکنند و این موضوع سبب میشود تا تهدیدی برای تبدیل شدن با چیز بزرگتری باشند.

اخبار روز فناوری رو اینجا ببین

Weithorn هم نویسندگی و هم کارگردانی Connescence را بر عهده خواهد داشت. باید بدانید که Weithorn  شخصی کهنه کار در ژانر کمدی های تلویزیونی بوده که روی فیلم های مهمی نظیر گلدبرگ ها، روابط خانوادگی، و ند و استیسی نقش داشته است و این محصول دومین فیلم بلند او پس از درام جنا فیشر / کریس اودانل در سال 2010 بوده است. بیکن و سدویک درخصوص این پروژه گفته است که: “ما بسیار هیجان زده هستیم که برای اولین بار در 20 سال گذشته دوباره روی پرده با هم کار می کنیم و در فیلمنامه ای خنده دار و تکان دهنده و بدیع هستیم.” این دو در سال 1988 ازدواج کرده اند و دارای دو فرزند به نام های Sosie Bacon او اسمایل هستند. نظر شما نسبت به این خبر از دنیای فیلم و سریال چیست؟ باما همراه باشید و نظر خود را نسبت به این موضوع بیان کنید.

منتخب کاربران

منبع :پلازا

‫0/5 ‫(0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا