سریال و انمیشن

فرناز زوفا: حضور درفیلم «شکار حلزون» چالش برانگیز بود برایم

فرناز زوفا: حضور درفیلم «شکار حلزون» چالش برانگیز بود برایم

فرناز زوفا بازیگر فیلم شکار حلزون درخصوص این فیلم گفته است که حضور در بطن داستانی این فیلم برایم چالش برانگیز و جذاب بود که که وی دراین فیلم با زنده یاد حسام محمودی همکاری نموده است.

خواب دیدی تعبیرش رو نمی دونی کلیک کن

براساس گزارش جدیدی که ازسوی ستاد خبری چهل و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر منتشر شده بازیگر فیلم شکار حلزون یعنی فرناز زوفا اعلام کرده که او و محسن جسور قبل از آشنایی شان که منجر به ازدواج آنها شد، هرکدام به صورت جداگانه درحال فعالیت بوده اند. اما بعد از ازدواج آنها او و همسرش درفیلمی که کارگردان بود توانست به خوبی تفکیک بین ایفای نقش و زندگش شخصی خود را در خط داستانی فیلم انجام دهد و همین موضوع برای وی چالش بزرگی بود که توانست به خوبی ازپس آن بربیاید.

اخبار روز فناوری رو اینجا ببین

لازم است بدانید فرناز زوفا درپایان همکاری با مرحوم حسام محمودی اعلام نمود که همکاری وی با مرحوم محمودی درتمام لحظات دلنشین بوده زیرا حضور اورا در جشنواره فجر پیش از آغاز احساس میکردم. غم نبودن حسام محمودی در جشنواره برای همگی مان یک اندوه بزرگ بوده است. نظر شما نسبت به این خبر از دنیای فیلم و سریال چیست؟ باما همراه باشید و نظر خود را برایمان به اشتراک بگذارید.

منتخب کاربران

منبع :پلازا

‫0/5 ‫(0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا