فال

طالع بینی روزانه ثور امروز، 16 آوریل 2024 پیش بینی می کند که احساسات گذشته دوباره شعله ور شوند.

طالع بینی روزانه ثور امروز، 16 آوریل 2024 پیش بینی می کند که احساسات گذشته دوباره شعله ور شوند.

ثور – (20 آوریل تا 20 مه)

پیش‌بینی فال روزانه می‌گوید، برای موفقیت در کارها تلاش بیشتری کنید

Taurus Daily Horoscope Today, April 16, 2024. Stay calm even while having disagreements with your partner.
فال روزانه ثور امروز، 16 آوریل 2024. حتی آرام بمانید. در حالی که با شریک زندگی خود اختلاف نظر دارید.

مشکلات مربوط به عشق را حل کنید و همچنین زمان بیشتری را با هم بگذرانید. چالش های حرفه ای را دوستانه حل کنید. موفقیت مالی نیز با سلامتی همراه است.

دسترسی انحصاری به داستان انتخابات عمومی هند را فقط در برنامه HT باز کنید. اکنون دانلود کنید!

مشکلات عشقی را عیب یابی کنید تا در کنار هم شاد بمانید. چالش های جدید به شما امکان می دهند بهترین عملکرد را در محل کار داشته باشید. از نظر مالی خوب خواهید بود و هیچ مشکل پزشکی مهمی نیز شما را آزار نخواهد داد.

طالع بینی عشق ثور امروز

هیچ مشکل مهمی در رابطه با عشق شما را آزار نخواهد داد. . حتی زمانی که با شریک زندگی خود اختلاف نظر دارید آرام باشید. هدف شما این است که رابطه را به سطحی بالاتر ببرید و آرام بمانید. شما باید محتاط باشید تا احساسات شریک زندگی را جریحه دار نکنید و همچنین باید آزادی، احترام و مراقبت را ارائه دهید. ممکن است شعله سابق شما به زندگی بازگردد و این می تواند عشق شما را دوباره شعله ور کند. بومیان ثور متاهل می توانند راه خانوادگی را طی کنند.

فال شغلی ثور امروز

امروز برای سیاست اداری خوب نیست. ایده های جدیدی را وارد کنید که ممکن است به نمایه ارزش اضافه کند. کسانی که در پست های ارشد هستند بر عملکرد فشار خواهند آورد. ممکن است اتهاماتی علیه شما وجود داشته باشد، گاهی اوقات اتهامات شدیدی که باید برای رویارویی با آنها آماده باشید. قسمت دوم روز برای به روز رسانی نمایه در یک پورتال شغلی خوب است. تاجران می توانند اولین قسمت روز را برای تصمیم گیری در مورد انبساط های مهم انتخاب کنند.

طالع بینی پول ثور امروز

روز با مشکلات جزئی مرتبط با پول آغاز خواهد شد. اما در نیمه دوم روز ثروت دریافت خواهید کرد. مراقب هزینه ها باشید و امروز برای خریدهای لوکس سقفی بگذارید. با این حال، می توانید سرمایه گذاری در سهام و تجارت را همراه با تجارت سفته بازانه در نظر بگیرید. برخی از بومیان ثور، به ویژه زنان، وسیله نقلیه می خرند. کارآفرینانی که در زمینه ساخت و ساز، تولید و تجارت مراقبت های بهداشتی فعالیت می کنند، بازده خوبی خواهند داشت. همچنین ممکن است برای یک جشن در دفتر در شب به پول نیاز داشته باشید.

فال سلامت ثور امروز

روز خوبی از نظر سلامتی داشته باشید. اگرچه زنان ممکن است از سردرد، مشکلات گوارشی و بدن درد شکایت کنند، اما سالمندان از مشکلات مربوط به قفسه سینه تسکین خواهند یافت. یک زندگی اداری و شخصی متعادل را حفظ کنید. رژیم غذایی خود را عاری از چربی نگه دارید و سبزیجات بیشتری به آن اضافه کنید. برخی از بومیان برج ثور نیز از امروز شروع به حضور در ورزشگاه خواهند کرد.

ویژگی های علامت برج ثور

 • قوی – پرشور، عملی، دقیق، صبور، هنرمند، دلسوز
 • ضعف، عدم تحمل، متکی، سرسخت
 • نماد گاو نر
 • عنصر زمین
 • قسمت بدن گردن و گلو
 • نشانه حاکم زهره
 • جمعه روز خوش شانس
 • رنگ صورتی خوش شانس
 • شماره خوش شانس 6
 • سنگ خوش شانس عقیق

سازگار با علامت ثور نمودار

 • قرابت طبیعی: سرطان، باکره، برج جدی، حوت
 • سازگاری خوب: برج ثور، عقرب
 • سازگاری منصفانه: برج حمل، جوزا، ترازو، قوس
 • سازگاری کمتر: لئو، دلو

توسط: دکتر J. N. Pandey

ایمیل: djnpandey@gmail.com

تلفن: 9811107060 (WhatsApp فقط)

آیا شما اهل کریکت هستید؟ روزانه در مسابقه کریکت HT شرکت کنید و شانس برنده شدن ساعت هوشمند آیفون 15 و قایق را داشته باشید. برای شرکت در هم اکنون اینجا را کلیک کنیدv> class=”astroSliderGroup” readability=”2.5819672131148″>

برای خواندن فال، علامت خورشید را انتخاب کنید

 • درباره نویسنده
  author-default-90x90

  دکتر. J. N. Pandey یک متخصص طالع بینی ودایی و Vastu، با بیش از 25 سال تجربه و مشتریان در سراسر جهان. او دارای مدرک دکترا و کارشناسی ارشد در طالع بینی ودایی از B.H. U. Varanasi است و در سال 1992 توسط U. G. C. هند به عنوان محقق ملی برای انجام تحقیقات در طالع بینی ودایی انتخاب شد. او به عنوان دستیار سردبیر سالنامه (ویشوا پانچانگام) که به صورت دوره ای توسط B.H.U منتشر می شد و همچنین به دانشجویان تحصیلات تکمیلی در همان دانشگاه تدریس می کرد. دکتر پاندی توصیه های نجومی در مورد شغل، امور مالی، سلامت، عاشقانه، ازدواج، تولد فرزند، تجارت و موارد دیگر ارائه می دهد. مشاهده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا