اخبار روز

اصلاح ساختار سازمانی، یکی از اولویت‌های شهرداری شهرکرد

اصلاح ساختار سازمانی، یکی از اولویت‌های شهرداری شهرکرد

محمدحسین واحدیان در نشست با رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، اظهار داشت: یکی از مطالبات عمده شهروندان در شهرکرد آسفالت معابر است که در همین راستا شهرداری شهرکرد از سال گذشته اجرای طرح نهضت آسفالت معابر را آغاز کرده است، از این رو می‌طلبد سازمان نگاه ویژه‌ای داشته باشد و در راستای تداوم اجرای این طرح، سهمیه قیر رایگان این شهرداری را افزایش دهد.

وی با بیان این‌که ساختمان‌های بلند مرتبه در شهرکرد در حال احداث هستند، افزود: چنانچه بحرانی در شهر رخ دهد این شهرداری نیاز مبرم و اساسی به یک دستگاه خودروی آتش‌نشانی سنگین دارد، در سفر گذشته رئیس‌جمهور پیگیری‌های لازم نیز برای تأمین یک دستگاه خودرو نردبان هیدرولیکی آتش‌نشانی بلند مرتبه برای مرکز استان انجام شد که می‌طلبد برای تحویل این دستگاه به شهرداری اهتمام ویژه داشته باشید.

واحدیان اضافه کرد: با توجه به اینکه شهرکرد مرکز استان است، بنابراین راه‌اندازی کارخانه بازیافت امری ضروری است که نیاز به اعتبارات دولتی دارد، چراکه اعتبارات داخلی شهرداری پاسخگوی این نیاز نیست.


بیشتر بخوانید


وی با اشاره به درجه شهرداری شهرکرد، گفت: در حال حاضر درجه شهرداری مرکز استان درجه ۱۰ است که امیدواریم با ارتقای یک درجه‌ای شهرداری به درجه ۱۱ و اجرای طرح‌های مختلف عمرانی و خدماتی بتوانیم گام مهمی در جهت توسعه و آبادانی سطح شهر برداریم که به مساعدت سازمان شهرداری‌ها نیاز دارد.

واحدیان با بیان این‌که اصلاح ساختار چارت سازمانی شهرداری شهرکرد ضروری است، ادامه داد: اصلاح ساختار سازمانی یکی از اولویت‌های شهرداری مرکز استان در دوره جدید مدیریتی است، چراکه داشتن ساختار مناسب می‌تواند در استفاده از تخصص‌های لازم و ارائه خدمات بهتر و بیشتر به شهروندان تأثیرگذار باشد.

منبع : خبرنگاران جوان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا