اخبار روز

پیشرفت ۶۰ درصدی سالن چندمنظوره ژیمناستیک بوشهر

پیشرفت ۶۰ درصدی سالن چندمنظوره ژیمناستیک بوشهر

یاسر جمالی مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر در حاشیه بازدید سرزده از سالن ورزشی ژیمناستیک شهر بوشهر در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: توسعه زیر ساخت‌های ورزشی یکی از عوامل مهم و موثر در مقابله با آسیب‌های اجتماعی می‌باشد.

وی با بیان اینکه تکمیل پروژه‌های نیمه تمام با اولویت بندی صورت می‌گیرند، گفت: پروژه سالن چند منظوره ژیمناستیک شهر بوشهر شامل سه مجموعه برای رشته‌های ژیمناستیک، تیراندازی و ورزش‌های رزمی می‌باشد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر عنوان کرد: این پروژه در سال ۱۳۹۹ کلنگ زنی شد که تا ابتدای سال گذشته حدود ۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشت.

جمالی با اشاره به اینکه سالن چند منظوره ورزشی ژیمناستیک شهر بوشهر در حال حاضر ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، بیان کرد: تمام همت مان را بکارگرفتیم که با ترزیق به موقع اعتبارات این سالن چند منظوره تا قبل از پایان سال به بهره برداری برسد و در اختیار ورزشکاران قرار بگیرد و شاهد میزبانی مسابقات کشوری در این مجموعه ورزشی باشیم.

وی تصریح کرد: با توجه به تراکم بالای جمعیت در شهر بوشهر و وجود استعداد‌های ارزشمند ورزشی، بر اساس برنامه آمایش سرزمینی صورت گرفته افزایش سرانه ورزشی درمحلات کم برخوردار ولی مستعد به طور جدی در دستور کار اداره کل ورزش و جوانان استان قرار دارد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر با تأکید بر اینکه اولویت اداره کل تکمیل پروژه‌های نیمه تمام است، افزود: توسعه زیرساخت‌های ورزشی باید بر اساس ظرفیت واستعداد‌های ورزشی در هر منطقه صورت بگیرد.

جمالی عنوان کرد: در سال جاری طرح ویژه استعدادیابی و نخبه‌پروری میان اداره کل وکمیته فنی هیات‌های ورزشی آغازشده است که این طرح با جدیت در حال اجرا می‌باشد وموجب تحول جدی در رشد ورزش قهرمانی استان خواهد شد.

وی با بیان اینکه جز محدوداستان‌هایی هستیم که ماهانه به ۲۰ نفر ورزشکاران موفق ومستعدوقهرمان هم استانی کمک مالی صورت می‌گیرد، خاطر نشان کرد: امیدواریم باهماهنگی وهمراستاشدن‌نمایندگان محترم مجلس صنایع نفتی و گازی مستقر در استان در راستای مسئولیت‌های اجتماعی شان به مجموعه ورزش استان توجه و کمک بیشتری نمایند تا ما نیز بتوانیم ورزشکاران بیشتری را مورد حمایت قرار دهیم.

منبع : خبرنگاران جوان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا