ورزش

فرهادیان: فدراسیون آمادگی جسمانی باید به عنوان فدراسیون مادر عمل کند

فرهادیان: فدراسیون آمادگی جسمانی باید به عنوان فدراسیون مادر عمل کند

مراسم تودیع و معارفه سرپرست فدراسیون آمادگی جسمانی با حضور مدیر کل امور مشترک فدراسیون‌های ورزشی برگزار شد.

خواب دیدی تعبیرش رو نمی دونی کلیک کن

به گزارش ایسنا و به نقل از فدراسیون آمادگی جسمانی، مراسم تودیع احمد گواری و معارفه عابد حقدادی با حضور آرش فرهادیان در محل فدراسیون آمادگی جسمانی برگزار شد.

اخبار روز فناوری رو اینجا ببین

مدیر کل امور مشترک فدراسیون‌های ورزشی با بیان اینکه آقای گواری فردی بسیار باتجربه و اخلاق‌مدار در ورزش کشور به شمار می‌رود، بیان کرد: وزارت ورزش نسبت به فدراسیون آمادگی جسمانی نگاهی ویژه دارد و این فدراسیون باید به عنوان یک فدراسیون مادر عمل کند.

فرهادیان افزود: فدراسیون آمادگی جسمانی باید حامی و پشتیبان همه فدراسیون‌ها باشد و در حوزه استعدادیابی و آمادگی جسمانی تیم‌های ملی به شکلی مطلوب اقدام کند.

همچنین احمد گواری با اشاره به اینکه آقای حقدادی، فردی آشنا به ورزش است و برایش آرزوی موفقیت می‌کند، اظهار کرد: او مدیری موفق است و قطعا می‌تواند در فدراسیون آمادگی جسمانی موثر باشد.

سرپرست سابق فدراسیون آمادگی جسمانی ادامه داد: فدراسیون آمادگی جسمانی کار خود را از صفر آغاز کرد و امروز به نقطه تثبیت رسیده‌ است. باید بدانیم که زحمات بسیار زیادی توسط ارکان فدراسیون، هیات‌های استانی، انجمن‌ها و کمیته‌های فعال فدراسیون کشیده شد و خوشبختانه امروز در مسیر رشد و توسعه در حوزه ورزش عمومی و قهرمانی گام برمی‌دارد.

عابد حقدادی نیز با تشکر از اعتماد کیومرث هاشمی، وزیر ورزش جوانان، عنوان کرد: این مسئولیت به بنده واگذار شد تا به نحو احسن کار را پیش ببریم و بتوانیم مجمع عمومی انتخاباتی فدراسیون را به خوبی برگزار کنیم.

او ادامه داد: آقای گواری در بخش‌های مختلف وزارت ورزش فعالیت کرده و طی مدت اخیر زحمات بسیار زیادی کشیده شد تا فدراسیون آمادگی جسمانی احیا شود و در بعد عمومی و قهرمانی به بهترین شکل عمل کند.

سرپرست فدراسیون آمادگی جسمانی با تاکید بر اینکه تمام تلاش خود را به کار خواهد بست تا مجمع انتخاباتی فدراسیون در فضایی آرام برگزار شود، بیان کرد: امور فدراسیون را طبق روال سابق پیش خواهیم برد و انشاءالله انتخابات فدراسیون را به‌خوبی برگزار می‌کنیم.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

‫0/5 ‫(0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا