فناوری

YouTube Music و YouTube Premium به 100 میلیون مشترک رسید

YouTube Music و YouTube Premium به 100 میلیون مشترک رسید

YouTube اعلام کرده است که سرویس‌های Music و Premium آن به 100 میلیون مشترک رسیده است، و جالب‌تر این است که حتی Google One نیز در آستانه رسیدن به همان نقطه عطف است. رقم 100 میلیونی شامل افرادی می شود که به صورت آزمایشی از این پلتفرم استفاده می کنند. این پلتفرم همچنین در مورد نحوه ورود 20 میلیون عضو به این پلتفرم در مدت کمی بیش از یک سال صحبت می کند.

خواب دیدی تعبیرش رو نمی دونی کلیک کن

YouTube Music و Premium در حال رشد هستند و ما نمی‌توانیم منتظر باشیم تا سرویس‌ها در آینده بهتر شوند

وقتی در مورد این مناسبت صحبت می کنیم، یوتیوب سال 2015 را به یاد می آورد و می گوید:

اخبار روز فناوری رو اینجا ببین

 “…ما معتقد بودیم که میل به تجربه YouTube وجود دارد که نه تنها برای کاربران ما، بلکه برای جامعه سازندگان و هنرمندان نیز سودمند است، و یک سرویس اشتراک جدید در کنار یک نام تجاری اعلام کردیم. برنامه جدید، YouTube Music.”

یوتیوب همچنین در مورد اینکه چگونه شرکت چیزهای زیادی یاد گرفت، تغییراتی ایجاد کرد، به سراغ تغییر نام تجاری رفت و حتی برنامه‌های خود و آنچه را که ارائه می‌دهد را گسترش داد، صحبت کرد. سپس، این شرکت در مورد اینکه چگونه Premium و Music اکنون در بیش از 100 کشور و منطقه در دسترس هستند صحبت می کند و آن را به یکی از گسترده ترین پیشنهادات در بازار تبدیل می کند.

به جرات می توان گفت که مسیر صعودی YouTube چیزی است که به این زودی متوقف نخواهد شد. این شرکت به طور مداوم به دنبال گسترش و معرفی ویژگی های جدید است که باعث می شود کاربران تمایل به اشتراک و حتی استفاده از سطوح پولی آن داشته باشند. نه تنها این، با ورود هوش مصنوعی مولد تقریباً در هر محصول و خدمات، تنها می توان تصور کرد که پلت فرم پخش ویدیو چگونه از آن استفاده می کند.

در همان زمان، می توانید انتظار می رود YouTube Premium، Music و سایر خدمات در ماه ها و سال های آینده حتی بیشتر گسترش یابد. نمی‌توان انکار کرد که ما خدمات و ویژگی‌های شگفت‌انگیز بیشتری را دریافت خواهیم کرد که قرار است در این پلتفرم ساخته شوند، و مطمئناً هر زمان که این اتفاق بیفتد به شما اطلاع خواهیم داد.

منبع خبر: YouTube وبلاگ

این داستان را به اشتراک بگذارید

فیس بوک

توییتر

این نوشته به صورت خودکار نوشته شده اگر مشکلی در کلمه اعم از همه چیز باشد ما را حتما از طریق نظرات باخبر کنید تا رسانه بتواند بهترین اطلاعات عمومی را بدهد

‫0/5 ‫(0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا