اقتصاد

جمع‌بندی VC: معاملات سرمایه‌گذاری نهادی، شبکه خودرو و Move VM

جمع‌بندی VC: معاملات سرمایه‌گذاری نهادی، شبکه خودرو و Move VM

استارت‌آپ‌های مبتنی بر رمزارز در سال 2024 شروع به کار کردند و با وجود محدودیت‌های نقدینگی به عنوان سرمایه‌گذاری خصوصی، دورهای جدید تأمین مالی را در طیف وسیعی از بخش‌ها افشا کردند. /cointelegraph.com/news/vc-roundup-private-accounts-tokenization-healthcare-infrastructure-investors”> تحت فشار نرخ های بهره بالا هستند.

خواب دیدی تعبیرش رو نمی دونی کلیک کن

از نکات برجسته ژانویه می توان به پلت فرم قرارداد هوشمند ​​Axiom 20 میلیون دلار برای یک رویکرد دانش صفر تضمین می کند احراز هویت داده‌ها در زنجیره، سرمایه اولیه 34 میلیون دلاری پورتال برای بیت کوین اتمی مبادله و تبادل کریپتو HashKey پس از افزایش به وضعیت تکشاخ می رسد نزدیک به 100 میلیون دلار در دور سرمایه‌گذاری سری A.

اخبار روز فناوری رو اینجا ببین

اکوسیستم‌ها همچنین در حمایت از سرمایه‌گذاری‌های مرحله اولیه نقش دارند. به عنوان مثال، بنیاد سولانا، کولوسئوم را برای مدیریت برنامه شتاب دهنده خود انتخاب کرد، که راه اندازی استارت آپ ها را آغاز می کند. با 250000 دلار سرمایه گذاری. Keyrock، سازنده بازار دارایی‌های دیجیتال نیز 10 میلیون دلار سرمایه توکن را در دفتر عمومی Radix برای حمایت از رشد اکوسیستم اعلام کرد.

آخرین نسخه VC Roundup کوین تلگراف، برخی از استارت آپ هایی را که در ژانویه سرمایه جذب کرده اند، نشان می دهد.

پلتفرم استیکینگ Kiln ۱۷ میلیون دلار برای توسعه APAC جمع آوری می کند

Ethereum Staking پلت فرم Kiln یک دور بودجه 17 میلیون دلاری را برای حمایت از افتتاح دفتر مرکزی خود در سنگاپور و پشتیبانی از توسعه محصول، طبق اعلامیه 18 ژانویه بست. این دور توسط مرحله اولیه رهبری شد. شرکت سرمایه گذاری 1kx، با مشارکت IOSG، Crypto.com، Wintermute Ventures، KXVC، LBank و مشارکت سرمایه گذاران موجود. Kiln یک پلتفرم سهام‌داری در سطح سازمانی ارائه می‌کند که به مؤسسات برای ایمن کردن بلاک چین اتریوم پاداش می‌دهد، در کنار یک ویژگی برچسب سفید که به سازمان‌ها اجازه می‌دهد خدمات سهام‌داری را ارائه دهند. این شرکت ادعا می‌کند که در سال گذشته، از طریق ادغام با اپراتورهای متعدد، مانند Ledger Live، Crypto.com و Coinbase، سهام تحت مدیریت خود را بیش از پنج برابر افزایش داده است. Kiln همچنین در سال 2023 بودجه 17 میلیون دلاری را در سری A جذب کرد و کل سرمایه جذب شده از زمان ایجاد آن در سال 2018 را به نزدیک به 35 میلیون دلار رساند.

Digital Infrastructure Inc 11.5 میلیون دلار برای شبکه خودرو تضمین می کند

Digital Infrastructure Inc. – ناشر DIMO Mobile و توسعه دهنده اصلی شبکه DIMO – بودجه 11.5 میلیون دلاری سری A را به رهبری CoinFund و با حمایت Slow Ventures، Consensys Mesh، Borderless Capital اعلام کرد. ، TABLE Management، ریک واگونر، مدیرعامل سابق جنرال موتورز، و سایر سرمایه گذاران موجود. DIMO یک شبکه خودروی متصل برای کاربران است. لحظه ای که یک وسیله نقلیه به شبکه اضافه می شود، یک دوقلو دیجیتال ایجاد می شود که می تواند با هر برنامه یا سرویسی استفاده شود. به گفته این شرکت، کاربران می‌توانند به داده‌های خودروی خود متصل شوند و جوایزی دریافت کنند، همچنین قیمت‌های بهتری را با ارائه‌دهندگان خدمات تعمیر و نگهداری، سوخت، بیمه و ناوگان بر اساس اطلاعات بی‌درنگ خودرو پیدا کنند. شبکه DIMO آن در سال 2023 900 درصد رشد کرد و از 3000 به 33000 خودرو در زنجیره رسید.

Lightspeed Venture، Pantera به دور 6 میلیون دلاری Pontem برای پلتفرم Move VM ملحق شد

استودیوی توسعه Pontem یک دور 6 میلیون دلاری را در ژانویه برای حمایت از آن بسته است. توسعه محصولات Move Virtual Machine (VM) روی بلاک چین های سازگار با EVM. سرمایه گذارانی که از این استارت آپ حمایت می کنند عبارتند از Lightspeed Faction و Lightspeed Venture Partners، در کنار Kraken Ventures، Pantera Capital و Wintermute. Pontem توسعه محصولات مبتنی بر Move را در سال 2019 و پس از شروع زبان برنامه نویسی با بلاک چین Libra Meta (که بعداً به Diem تغییر نام داد) آغاز کرد. تیم Pontem اولین دور بودجه خود را در سال 2021 برای توسعه یک نسخه بدون مجوز از بلاک چین لیبرا با ادغام Move VM دریافت کرد. با تکامل پروژه Diem به Aptos و Sui، Pontem تصمیم گرفت زیرساختی برای اکوسیستم Move در شبکه Aptos ایجاد کند. در ژوئن 2021، پونتم 4.5 میلیون دلار از طریق فروش توکن خصوصی به رهبری Mechanism Capital و Kenetic Capital با همکاری Delphi Ventures و Animoca Brands جمع آوری کرد. به گفته این استارتاپ، آخرین دور جمع آوری شده به 10.5 میلیون دلار می رسد.

p0 با بودجه 6.5 میلیون دلاری برای رفع خرابی های نرم افزاری با استفاده از هوش مصنوعی تولید می شود

پلتفرم p0 6.5 دلار جمع آوری کرد. میلیون دلار برای اولین بار، با حمایت Lightspeed Venture Partners با مشارکت Alchemy Venture. استارت آپ جدید مدل های زبان بزرگ (LLM) را برای شناسایی مسائل ایمنی و امنیتی در نرم افزار ارائه می دهد و به توسعه دهندگان کمک می کند تا امنیت را افزایش دهند. به گفته این شرکت، پلتفرم آن می‌تواند مشکلات نرم‌افزاری، مانند مشکلات یکپارچگی داده‌ها و خرابی‌های اعتبارسنجی، در کنار مشکلات سرعت و زمان‌بندی را از طریق مخازن کد Git مدیریت کند. پشت سر این استارت‌آپ، پراکاش سانکر و کونال آگاروال، فارغ‌التحصیلان دانشگاه استنفورد و هاروارد هستند که در لینکدین فهرست شده‌اند.

مجله: کدام انجمن بازی در موقعیت قرار گرفت خودش برای بازار صعودی بهترین است؟

چناچه در این مطلب کلمه ای یا حروفی استفاده شده است که از نطر شما مشکل دارد در قسمت نظرات به ما اطلاع دهید
‫0/5 ‫(0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا