اقتصاد

Valkyrie یک متولی دوم BitGo را به ETF بیت کوین BRRR خود اضافه می کند

Valkyrie یک متولی دوم BitGo را به ETF بیت کوین BRRR خود اضافه می کند

شرکت مدیریت دارایی Valkyrie شرکت اعتماد دارایی دیجیتال BitGo را به عنوان متولی خود برای بیت کوین نقطه ای خود که اخیراً راه اندازی شده است اضافه کرده است (BTC) صندوق قابل معامله در بورس (ETF).

خواب دیدی تعبیرش رو نمی دونی کلیک کن

در یک بایگانی 8-K به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در 1 فوریه، این شرکت بیان کرد که صندوق بیت کوین Valkyrie و شرکت BitGo Trust در تاریخ 17 ژانویه قرارداد خدمات نگهبانی منعقد کرده بودند که براساس آن BitGo خدمات مربوط به نگهداری و حفاظت از دارایی های بیت کوین Valkyrie ETF را ارائه می دهد.

اخبار روز فناوری رو اینجا ببین

اما این شرکت این را اعلام کرد. هنوز قصد دارد از Coinbase Trust Company به عنوان متولی استفاده کند — و به نظر می رسد که این صندوق ها  را برای تنوع بخشیدن به متولیان دارایی دیجیتال خود تعیین کنید.

والکری گفت: “حامی مالی پیش بینی می کند که از خدمات نگهبانی Coinbase و BitGo برای نگهداری بیت کوین Trust استفاده کند.”

BitGo اکنون به عنوان متولی دو صادرکننده ETF بیت‌کوین نقطه‌ای عمل می‌کند، دیگری Hashdex است – با این حال، Coinbase به عنوان متولی اکثر ETF‌های بیت‌کوین نقطه‌ای که در ژانویه راه‌اندازی شد، عمل می‌کند.

مدیر عامل BitGo، Mike Belshe، در پستی که در تاریخ 1 فوریه منتشر شد، به تنوع متولی به عنوان “بهترین رویکرد” برای کاهش خطرات مربوط به نگهداری ETF اشاره کرد.

“این یک پیروزی بزرگ برای صنعت،” او اضافه کرد.

جیمز سیفارت، تحلیلگر بلومبرگ ETF گفت او تعجب نمی کند اگر سایر صادرکنندگان ETF از Valkyrie پیروی کنند.

هدف بیت‌کوین ETF نقطه Valkyrie، با علامت BRRR، ۱۱۳.۵ میلیون دلار بیت‌کوین دارد، طبق داده های 31 ژانویه به اشتراک گذاشته شده توسط BitMEX Research. این هفتمین دارنده بیت کوین در میان صادرکنندگان نقدی بیت کوین ETF است.

در همین حال، BlackRock و Fidelity به ترتیب با 2.83 میلیارد دلار و 2.36 میلیارد دلار دارایی بیت کوین، در بین صادرکنندگان جدید بیت کوین ETF پیشتاز هستند.

موارد مرتبط: کلاس دارایی جدید وال استریت: آیا Grayscale از دوران بیت کوین ETF جان سالم به در خواهد برد؟

صادرکنندگان ETF بیت کوین ده نقطه ای در یک بازاریابی و جنگ هزینه ها برای ماه ها.

در 29 ژانویه، Invesco و Galaxy اخیراً کارمزدهای مدیریت خود را در 29 ژانویه از 0.39٪ به 0.25٪ کاهش دادند. BlackRock و ARK 21Share همچنین کارمزدهای مدیریت خود را کاهش دادند قبل از اینکه ETF های بیت کوین آنها در نهایت تایید شود.

Grayscale Investments، که بیت کوین خود را تبدیل کرد. اعتماد به یک فرم ETF نقطه ای، در حال حاضر دارای بیشترین هزینه مدیریت با 1.5% است.

ETF های بیت کوین نقطه ای در 11 ژانویه پس از چراغ سبز رگولاتور اوراق بهادار ایالات متحده در 10 ژانویه راه اندازی شد.

مجله: اریک بالچوناس استاد ETF بیت کوین آخرین خنده را به شک کنندگان دارد: X Hall of Flame

چناچه در این مطلب کلمه ای یا حروفی استفاده شده است که از نطر شما مشکل دارد در قسمت نظرات به ما اطلاع دهید
‫0/5 ‫(0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا