اقتصاد

قانونگذاران ایالات متحده قانون پیشنهادی CFPB را با اشاره به تأثیر بالقوه بر کریپتو عقب نشینی می کنند

قانونگذاران ایالات متحده قانون پیشنهادی CFPB را با اشاره به تأثیر بالقوه بر کریپتو عقب نشینی می کنند

رهبران کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان ایالات متحده و کمیته فرعی دارایی های دیجیتال، فناوری مالی و گنجاندن به نام برای یک دوره نظر طولانی تر در مورد یک قانون پیشنهادی از سوی اداره حمایت مالی مصرف کننده (CFPB)، ادعا می کند که تأثیر آن بر فضای دارایی دیجیتال در صورت اجرا “نامشخص” خواهد بود.

خواب دیدی تعبیرش رو نمی دونی کلیک کن

در نامه 30 ژانویه به CFPB کارگردان روهیت چوپرا، نمایندگان پاتریک مک‌هنری، مایک فلود و فرنچ هیل چگونه یک پیشنهاد نوامبر 2023 “برای نهادهای خاص در اکوسیستم دارایی دیجیتال اعمال می شود.” قانون CFPB پیشنهاد می کند که اختیار نظارت خود را بر سپرده گذاری گسترش دهد موسسات، از جمله دارایی های دیجیتال در تعریف آن از “وجوه” و اجازه دادن به آن برای هدف قرار دادن کیف پول ها.

اخبار روز فناوری رو اینجا ببین

این سه قانونگذار گفتند که شفاف نبودن صرافی های رمزنگاری آسیب دیده می تواند شرکت ها را از اجازه دادن به تراکنش های همتا به همتا منصرف کند. از طریق کیف پول های میزبانی شده روی پلتفرم ها. آنها از CFPB درخواست کردند که این پیشنهاد را برای 60 روز دیگر در معرض نظرات عمومی قرار دهد و بازخوردهای مربوط به رمزارز را بپذیرد و در نظر بگیرد.

در نامه آمده است: «تراکنش‌های همتا به همتا از طریق «کیف‌پول‌های خود میزبانی» یک جزء اصلی برای اکوسیستم دارایی دیجیتال است، زیرا ریسک شخص ثالث را حذف می‌کند. . جذب برخی از ارائه دهندگان کیف پول دارایی دیجیتال، که خود رابطه مستمری با مصرف کنندگان ندارند، اساساً ریسک نظارتی را معرفی می کند. […] ما از CFPB می خواهیم که از تعقیب چنین تعریف گسترده ای خودداری کند.»

مرتبط: رئیس کمیته فرعی دارایی های دیجیتال امیدوار است که شاهد آمدن صورت حساب های رمزنگاری به به ثمر نشستن در سال 2024

شورای کریپتو برای نوآوری گفت در 8 ژانویه که “نگرانی عمیق” در مورد تأثیر قانون پیشنهادی بر فضای کریپتو دارد، و ادعا کرد که می تواند “تجزیه مقررات را افزایش دهد.” گروه مدافع پیشنهاد کرد که CFPB اختیارات خود را بر فضای دارایی های دیجیتال گسترش ندهد، و اشاره به انتظار کنگره برای ارائه چارچوب قانونی مناسب کرد.

مک هنری، که ریاست کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان را بر عهده دارد، در دسامبر 2023 اعلام کرد که او به دنبال انتخاب مجدد برای یک دوره جدید از ژانویه 2025 نخواهد بود. بر اساس بسیاری از نظرسنجی ها، کنترل مجلس نمایندگان ایالات متحده ممکن است در سال 2024 سکه را برگرداند، زیرا همه 435 کرسی در اختیار خواهند بود.

مجله: موارد ترس و تردید قانونگذاران پیشنهاد شده است مقررات کریپتو در ایالات متحده

چناچه در این مطلب کلمه ای یا حروفی استفاده شده است که از نطر شما مشکل دارد در قسمت نظرات به ما اطلاع دهید
‫0/5 ‫(0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا