اقتصاد

معامله گران یک «JUP» دیگر را در طول 700 میلیون دلار فرود هواپیمای مشتری پمپ کردند و رها کردند

معامله گران یک «JUP» دیگر را در طول 700 میلیون دلار فرود هواپیمای مشتری پمپ کردند و رها کردند

یک پروتکل منسوخ هفت ساله مبتنی بر اتریوم ممکن است برای مدت کوتاهی از ایردراپ 700 میلیون دلاری برای ادغام کننده مبادلات مبتنی بر سولانا مشتری سود برده باشد. قیمت مشابه.

خواب دیدی تعبیرش رو نمی دونی کلیک کن

در 31 ژانویه، ساعاتی قبل از پرتاب ایردراپ “JUP” از سوی مشتری مبتنی بر سولانا، یک توکن مبتنی بر اتریوم با همان علامت در 31 ژانویه بیش از 430 درصد افزایش یافت. قبل از اینکه چند ساعت بعد سقوط کند.

اخبار روز فناوری رو اینجا ببین

طبق داده از CoinMarketCap، قیمت JUP مبتنی بر اتریوم از 0.005 دلار در 30 ژانویه به 0.026 دلار در 31 ژانویه رسید و به قیمت فعلی خود یعنی 0.007 دلار بازگشت.

قیمت پروتکل مشتری متفاوت. منبع: CoinMarketCap.

مشتری مبتنی بر اتریوم که در سال 2017 راه اندازی شد، پروتکلی است که برای ایجاد و میزبانی برنامه های غیرمتمرکز (DApps) طراحی شده است، اما وب سایت رسمی آن می گوید این پروتکل است. “دیگر فعال نیست.”

از سوی دیگر، مشتری مبتنی بر سولانا یک صرافی غیرمتمرکز است که به کاربران اجازه می‌دهد تا مبادله کنند، سفارش‌های محدود بگذارند، و استراتژی‌های خرید میانگین هزینه دلار را برای توکن‌ها در شبکه Solana به کار گیرند.

اقدام افزایشی بزرگ در مورد JUP مبتنی بر اتریوم، تنها چند ساعت قبل از اینکه ادغام کننده مبادلات مبتنی بر Solana، Jupiter ادعاهای مربوط به ایردراپ 700 میلیون دلاری خود را به کاربران اولیه باز کند، رسید.

سولانا میلیون ها تراکنش “بدون رای” را در چند ساعت پاک می کند

بر اساس یک بنیاد سولانا، پرتاب مشتری، یکی از بزرگ ترین مواردی که تاکنون در سولانا رخ داده است، بدون هیچ مشکلی انجام شد. اجرایی.

چناچه در این مطلب کلمه ای یا حروفی استفاده شده است که از نطر شما مشکل دارد در قسمت نظرات به ما اطلاع دهید
‫0/5 ‫(0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا