اقتصاد

این بازی مبتنی بر تلگرام با فناوری TON به فوتبال فانتزی می پردازد

این بازی مبتنی بر تلگرام با فناوری TON به فوتبال فانتزی می پردازد

Presented by Fanton

خواب دیدی تعبیرش رو نمی دونی کلیک کن

آخرین سرمایه گذاری تلگرام در فضای وب 3 با استفاده از فناوری بلاک چین، پیچ و تاب بی نظیری را در فوتبال فانتزی به ارمغان می آورد. Fanton، یک بازی فوتبال مبتنی بر وب 3، از رویکردی نوآورانه در The Open League، یک سیستم تشویقی مبتنی بر جامعه که بخشی از اکوسیستم TON است، استقبال می‌کند.

اخبار روز فناوری رو اینجا ببین

برنامه پیام‌رسانی Web3-پسند تلگرام اتخاذ کرده است. یک رویکرد رمزنگاری پسند و شبکه باز (TON) را به عنوان شبکه بلاک چین ترجیحی خود تأیید کرد. با افزودن به این شتاب، تلگرام کیف پول را راه اندازی کرده است. یک ربات در برنامه است که فرآیند خرید و فروش ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین (BTC) را ساده می کند.

تکمیل کننده این پیشرفت‌ها The Open League است، یک سیستم تشویقی مبتنی بر جامعه از اکوسیستم TON که برای تقویت تعامل کاربر با پروژه‌های Web3 در شبکه باز طراحی شده است. شرکت کننده Cointelegraph Accelerator Fanton، یک بازی نوآورانه Web3 قابل پخش در تلگرام، هایلایت شد توسط The Open League با تمرکز بر فوتبال فانتزی.

این تلفیقی از تلگرام، یک غول پیام‌رسان با بیش از 800 میلیون کاربر فعال و جذابیت جهانی فوتبال، ورزشی با برآورد 5 میلیارد طرفدار در سراسر جهان، نشان دهنده همگرایی استراتژیک دو مخاطب عظیم است.

از یک طرف، تلگرام پلتفرمی با دسترسی بسیار زیاد و پایگاه کاربری که سراسر جهان را در بر می گیرد، ارائه می دهد و فضای ایده آلی را برای تقویت تعامل جامعه و نوآوری دیجیتال فراهم می کند. برعکس، فوتبال با محبوبیت بی‌نظیر خود زبانی جهانی ارائه می‌کند که در سراسر مرزها و فرهنگ‌ها طنین انداز می‌شود. پایگاه جهانی هواداران فوتبال از نظر تعداد و اشتیاق قابل توجه است و زمینه مناسبی را برای تجربیات دیجیتالی ایجاد می کند که می تواند این شور و شوق را مهار کند.

تحول فوتبال فانتزی به یک صنعت جهانی

لیگ آزاد هدفش تبدیل TON به یک بازیگر دیجیتالی بزرگ در حوزه دیجیتال با توجه به پروژه‌هایی مانند Fanton است که می‌تواند در عین استفاده از فناوری‌های Web3 برای مخاطبان گسترده جذاب باشد.

Fanton Fantasy Football features many real-world football leagues and superstars. Source: Fanton

Fanton Fantasy Football دارای بسیاری از لیگ های فوتبال دنیای واقعی و فوق ستاره ها است. منبع: Fanton

Fanton Fantasy Football ترکیبی از ورزش های فانتزی و کلکسیون های دیجیتال است. در ژانر فوتبال فانتزی، کاربران یک تیم فوتبال مجازی ایجاد می کنند و برای اقدامات انتقادی بازیکنان در مسابقات واقعی امتیاز کسب می کنند. کاربران Fanton کارت‌های مجازی مبتنی بر NFT با ستاره‌های برتر فوتبال را خریداری و مدیریت می‌کنند.

بازیکنان می‌توانند با استفاده از کارت‌های رایگان یا NFT تیم بسازند و برای رقابت در مسابقات مختلف ثبت نام کنند. با برنده شدن یا نمایش عملکردهای قابل توجه، شرکت‌کنندگان می‌توانند توکن‌های TON یا جوایز کارت NFT را در این مسابقات به دست آورند. بازیکنان می توانند از این NFT ها در تورنمنت های آینده استفاده کنند یا آنها را به قیمت TON در بازار آزاد بفروشند.

Players can take part in fantasy football tournaments featuring real-world superstars. Source: Fanton

بازیکنان می توانند در مسابقات فوتبال فانتزی با حضور فوق ستاره های دنیای واقعی شرکت کنند. منبع: Fanton

ادغام تلگرام تجربه کاربر را ساده می کند و روشی جدید برای تعامل با ورزش های فانتزی از طریق راحتی و دسترسی به یک پلت فرم پیام رسانی محبوب معرفی می کند. Fanton که به طور منحصر به فرد در تلگرام یکپارچه شده است، از مرزهای برنامه های معمولی مستقل فراتر می رود، و از قابلیت های مینی برنامه استفاده می کند.

سهولت استفاده از Fanton در آمار نیز منعکس شده است: انجمن Fanton در تلگرام از 200000 عضو فراتر رفته است، در حالی که X آن فالوور (توئیتر سابق) به بیش از 80000 افزایش یافته است. علاوه بر این، تعداد کاربران ثبت نام شده از 710000 نفر گذشته است و کاربران فعال ماهانه تنها در ماه ژانویه از 275000 نفر فراتر رفته است.

پشتیبانی TON نوآوری در ورزش های فانتزی را افزایش می دهد

بخشی از ابتکار عمل معتبر TON بوده است. چندین مزیت برای فانتون علاوه بر حمایت مالی، Fanton می‌تواند مشاوره تخصصی، دسترسی به شبکه گسترده رهبران صنعت و فرصت استفاده از فناوری‌های پیشرفته بلاک چین را دریافت کند.

الدار خیرت‌دینوف، مدیر عامل Fanton، بر اهمیت این اتحاد تأکید کرد. TON در The Open League و گفت که آنها نه تنها قصد دارند یک شرکت کننده باشند، بلکه همچنین پیشگامی هستند که استانداردهای جدیدی را در ورزش های فانتزی تعیین می کند. خیرت الدینوف گفت: «این کمپین فقط یک تلاش بازاریابی نیست. این جشن برتری و نوآوری است.»

از آنجایی که جایگاه‌های جدید در فضای Web3 همچنان به وجود می‌آیند، راه‌های بی‌سابقه‌ای برای 5 میلیارد هوادار فوتبال در سراسر جهان در حال ظهور است تا با ورزش مورد علاقه‌شان تعامل داشته باشند. با نگاهی به آینده، فناوری بلاک چین این پتانسیل را دارد که بسیاری از صنایع مختلف را متحول کند و بسیار فراتر از محدوده فعلی خود گسترش یابد.

سلب مسئولیت. کوین تلگراف هیچ محتوا یا محصولی را در این صفحه تایید نمی کند. در حالی که هدف ما ارائه تمام اطلاعات مهمی است که می‌توانیم در این مقاله حمایت‌شده به دست آوریم، خوانندگان باید قبل از انجام هر اقدامی در رابطه با شرکت، تحقیق خود را انجام دهند و مسئولیت کامل تصمیمات خود را بر عهده بگیرند، و همچنین نمی‌توان این مقاله را به عنوان توصیه سرمایه‌گذاری در نظر گرفت. .

چناچه در این مطلب کلمه ای یا حروفی استفاده شده است که از نطر شما مشکل دارد در قسمت نظرات به ما اطلاع دهید
‫0/5 ‫(0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا