اقتصاد

راه بهتری برای توصیف برنامه های غیرمتمرکز رسانه های اجتماعی وجود دارد – مدیر عامل Memeland

راه بهتری برای توصیف برنامه های غیرمتمرکز رسانه های اجتماعی وجود دارد – مدیر عامل Memeland

در قسمت 46 پادکست Hashing It Out Cointelegraph، رایان چان، مدیر عامل Memeland – یک استودیوی سرمایه‌گذاری Web3 که توسط 9Gag ایجاد شده است – توضیح می‌دهد که چرا شرکت Web2 برای Web3 می‌سازد، اهمیت رسانه‌های اجتماعی غیرمتمرکز و اینکه چگونه مالی اجتماعی (SocialFi) ممکن است کاتالیزور پیشرو برای توسعه Web3 باشد. چان همچنین تجربه خود را از خرید توکن‌های نام‌های بزرگ توکن‌های غیرقابل تعویض ( NFT ها) در اوج روند صعودی و پیوستن به برخی از انحصاری ترین جوامع رمزنگاری.

خواب دیدی تعبیرش رو نمی دونی کلیک کن

قبل از راه‌اندازی Memeland، بنیانگذار 9Gag، که قبلاً طرفداران قابل‌توجهی داشت، به نامی بزرگ در X برای خرید NFT‌های تراشه‌های آبی تبدیل شد. به گفته چان، هدف اولیه از این خریدها یادگیری از برخی از بهترین های موجود در فضا بود که در جوامع انحصاری ایجاد شده توسط مجموعه های برتر NFT بودند. او توضیح می‌دهد که حتی اگر خرید تعداد زیادی NFT در طول دوره‌ی صعودی او را «بد» کرده است، این درس‌ها به اندازه‌ای ارزشمند بودند که رویکرد او را به پروژه Web3 خودش، Memeland، شکل دهد.

اخبار روز فناوری رو اینجا ببین

مدیر عامل Memeland استدلال می کند که برخلاف امور مالی غیرمتمرکز، SocialFi ممکن است بهترین راه برای توصیف آنچه در فضای Web3 ساخته می شود نباشد. چان توضیح می‌دهد که SocialFi بسیاری را وادار می‌کند به رسانه‌های اجتماعی و امور مالی فکر کنند، علی‌رغم اینکه پلتفرم‌ها نه تنها در مورد کسب درآمد از روابط اجتماعی افراد هستند، بلکه اقتصاد سازنده را نیز مختل می‌کنند. او پیشنهاد می‌کند که بیشتر پروژه‌ها در اکوسیستم SocialFi از بازاریابی خود به‌عنوان «اقتصاد خالق در بلاک چین» سود خواهند برد.

چان همچنین بر این باور است که چشم انداز غیرمتمرکز رسانه های اجتماعی در مراحل اولیه است و هنوز رشد نکرده است. اکثر کاربران به دنبال فرصت هایی برای “کشاورزی” درآمد هستند. چان خوشبین است که با ورود افراد بیشتری به Web3 از طریق برنامه های اجتماعی، این امر تغییر خواهد کرد، و اضافه می کند که برنامه های اجتماعی محصول آسان تری هستند زیرا تقریباً همه از برخی برنامه های اجتماعی استفاده می کنند، در حالی که افراد کمتری از برنامه های تجاری استفاده می کنند.

به آخرین قسمتHashing It Out در Spotify، پادکست های اپل یا TuneIn. همچنین می‌توانید کاتالوگ کامل پادکست‌های آموزنده Cointelegraph را در صفحه پادکست‌های Cointelegraph کاوش کنید.

مجله : درخواست چند میلیارد دلاری CZ رد شد، SEC ETF های اتر را به تاخیر انداخت و موارد دیگر: Hodler’s Digest، 21-27 ژانویه

چناچه در این مطلب کلمه ای یا حروفی استفاده شده است که از نطر شما مشکل دارد در قسمت نظرات به ما اطلاع دهید
‫0/5 ‫(0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا