اقتصاد

دولت ایالات متحده تأثیر استخراج کریپتو بر مصرف برق را بررسی می کند

دولت ایالات متحده تأثیر استخراج کریپتو بر مصرف برق را بررسی می کند

وزارت انرژی ایالات متحده (DOE) اقدام به جمع آوری اطلاعات اجباری برای توسعه یک ” عکس اولیه از مصرف انرژی در صنعت استخراج ارز دیجیتال کشور.

خواب دیدی تعبیرش رو نمی دونی کلیک کن

همانطور که Cointelegraph قبلا گزارش شده بود، اداره اطلاعات انرژی وزارت انرژی (EIA) یک نظرسنجی موقت برای اندازه گیری میزان مصرف برق شرکت های استخراج محلی. آژانس آمار DOE برای «درخواست اضطراری» خود برای جمع‌آوری داده‌ها در ژانویه 2024 تأییدیه دریافت کرد.

اخبار روز فناوری رو اینجا ببین

Cointelegraph برای تأیید جزئیات دقیق درایو جمع‌آوری داده‌ها و استدلال آن با EIA تماس گرفت. مورگان باترفیلد، نماینده روابط رسانه ای EIA، به یادداشتی از جو دکارولیس، مدیر آژانس، استناد کرد که درخواست مجوز اضطراری می کند، که اعتقاد سازمان را مبنی بر افزایش مجدد قیمت بیت کوین (BTC) باعث افزایش فعالیت ماینینگ در ایالات متحده می شود:

“به عنوان شواهد، قیمت بیت کوین تقریباً 50 درصد افزایش یافته است. سه ماه طول می کشد و قیمت های بالاتر انگیزه بیشتری برای فعالیت رمزنگاری می کند که به نوبه خود مصرف برق را افزایش می دهد.

دکارولیس افزود که تایید مجوز اضطراری برای بررسی اجباری آن در حالی صورت گرفت که ایالات متحده “درگیر یک سرمای بزرگ بود که منجر به تقاضای بالای برق شده است. ” مدیر EIA استدلال می‌کند که اثرات افزایش استخراج ارزهای دیجیتال و سیستم‌های برق تحت فشار می‌تواند منجر به افزایش تقاضا شود که «بر عملکرد سیستم و قیمت‌های مصرف‌کننده تأثیر می‌گذارد».

توسعه یک عکس اولیه از استخراج ارزهای دیجیتال در ایالات متحده 

Butterfield گفت که EIA به دنبال جمع آوری داده ها برای ایجاد یک “عکس اولیه از شرکت های استخراج رمزارز در نمونه” است. ”

این شامل کمی کردن میزان تغییر در فعالیت‌های ماینینگ در بین شرکت‌های استخراج، شناسایی منابع برق برای استخراج‌کنندگان ارزهای دیجیتال ایالات متحده و مشخص کردن مناطقی با فعالیت استخراج متمرکز می‌شود.

EIA تأیید کرد که همه این موارد برای شرکت در نظرسنجی، تأسیسات استخراج ارز دیجیتال تجاری در ایالات متحده که در استخراج ارزهای دیجیتال با استفاده از مکانیزم اجماع اثبات کار (PoW) شرکت می کنند، لازم است.

مرتبط: تگزاس تقریباً 30٪ از کل نرخ هش بیت کوین را در خود جای داده است – Foundry

تأیید درخواست اضطراری توسط دفتر مدیریت و بودجه وزارت دفاع آمریکا (OMB) اجازه EIA را می دهد. برای جمع‌آوری داده‌ها به صورت ماهانه تا پایان ژوئیه 2024. این نظرسنجی همچنین انرژی تولید شده توسط شرکت‌های استخراج ارزهای دیجیتال را در نظر می‌گیرد که عواملی را در تاسیسات بدون تأثیر بر شبکه برق ایالات متحده در نظر می‌گیرد.

Butterfield همچنین تأیید کرد که EIA باید در فوریه اعلامیه‌ای منتشر کند که در آن نظرات و بازخورد عمومی در مورد نظرسنجی امکانات استخراج ارزهای دیجیتال را در فوریه فراخوان دهد.

بهترین تخمین EIA از مصرف برق استخراج ارز دیجیتال در ایالات متحده

به دنبال اعلام نظرسنجی اجباری، EIA یک تحلیل فنی منتشر کرد گزارش بازگشایی اصول استخراج ارزهای دیجیتال و برآوردهای مصرف برق از بالا به پایین و پایین به بالا در صنعت ماینینگ محلی.

EIA شاخص مصرف برق بیت کوین کمبریج (CBECI) را که به طور گسترده مورد استناد قرار گرفته است، یک رویکرد از بالا به پایین می‌داند. /a> که معیارهای استخراج بیت کوین را در ایالات متحده تخمین می زند. جدیدترین داده های CBECI تخمین می زند که سهم جهانی استخراج بیت کوین در ایالات متحده از 3.4٪ در ژانویه 2020 به 37.8٪ در ژانویه 2022 افزایش یابد.

با فرض اینکه سهم فعالیت جهانی در ایالات متحده در این نرخ باقی بماند، EIA مصرف برق حاصل از استخراج بیت کوین در ایالات متحده را از 25 تراوات ساعت تا 91 تراوات ساعت تخمین می زند. این برآورد نشان دهنده 0.6 تا 2.3 درصد تقاضای برق ملی در سال 2023 است که 3900 تراوات ساعت بود.

موارد مرتبط: شاخص مصرف برق بیت کوین کمبریج به روز شد تا منعکس کننده توزیع سخت افزار و افزایش نرخ هش باشد

EIA متعهد شد رویکرد پایین به بالا خود برای تخمین مصرف انرژی استخراج ارز دیجیتال در ایالات متحده است. این آژانس 137 تأسیسات مستقر در ایالات متحده را شناسایی کرد و اطلاعات مکان و ظرفیت 52 عملیات خاص در 21 ایالت را جمع آوری کرد. بیشتر این سایت ها در تگزاس، جورجیا و نیویورک هستند.

نقشه ای که توزیع تخمینی عملیات استخراج ارزهای دیجیتال در ایالات متحده را به تصویر می کشد. منبع: EIA

EIA جزئیات مربوط به هر تاسیسات را جمع آوری کرد و حداکثر ظرفیت توان مورد نیاز برای راه اندازی دکل های معدنی را بر حسب مگاوات اندازه گیری کرد ( مگاوات). چندین تاسیسات به نیروگاه های تولید برق که در گزارش سالانه ژنراتور برق EIA-860 دولت ذکر شده است، مرتبط بودند.

EIA حداکثر ظرفیت برق موجود برای این نیروگاه ها را 10275 مگاوات تخمین زده است. این گزارش اذعان می‌کند که تأسیسات معدنی معمولاً کمتر از حداکثر ظرفیت کار می‌کنند و تخمین می‌زند که تخمین برد بالای مصرف برق آنها حدود 70 تراوات ساعت است.

جامعه رمزارز نسبت به نظارت دولت بدبین است

دستور اضطراری تایید نظرسنجی EIA ماینرهای ارزهای دیجیتال در ایالات متحده با شک و تردید برخی از بخش های جامعه ماینینگ و بیت کوین این کشور مواجه شدند. برخی از افراد به X مراجعه کردند تا نگرانی‌های خود را در مورد تلاش‌های جمع‌آوری داده‌های DOE در میان بگذارند.

لی براچر، رئیس شورای بلاک چین تگزاس، گفت که این نهاد از آنچه که به عنوان “بیش از حد فاحش” توسط EIA توصیف می شود، “عمیقا نگران” است:

“به نظر می‌رسد این اقدام تبعیض‌آمیز علیه مصرف‌کنندگان خاص، منافع سیاسی حاشیه‌ای را بر حقایق و خط‌مشی درست پیش می‌برد.”

پیر روچارد، معاون تحقیقات شرکت زیرساخت استخراج بیت کوین Riot Platforms، استدلال کرد که استخراج بیت کوین نقش فعالی در تثبیت شبکه های انرژی ایفا می کند و هیچ اضطراری برای جمع آوری داده وجود ندارد.

مارتی بنت، مدیر شرکت استخراج بیت کوین Cathedra، پیشنهاد کرد که مقامات ایالات متحده به دنبال “ایجاد یک رجیستری بسیار دقیق از ماینرها” هستند.

در حال حاضر در حال بررسی این حکم از EIA علیه عملیات استخراج بیت کوین در ایالات متحده هستیم. این بسیار اورولی است.

به نظر می‌رسد که آنها در تلاش هستند تا یک رجیستری بسیار دقیق از ماینرها در ایالات متحده تا ASICهای خاص ایجاد کنند. pic.twitter.com/tfZRhjugHe

— مارتی بنت (@MartyBent) 1 فوریه 2024

گزارش تجزیه و تحلیل EIA تلاش های عملیات استخراج ارزهای دیجیتال برای همکاری با مشوق های اپراتور شبکه برای مصرف کنندگان بزرگ برق برای کاهش استفاده در دوره های اوج تقاضا را به رسمیت می شناسد: 

<. blockquote data-ct-non-breakable="true">“ماینرهای ارزهای دیجیتال به طور منظم در این برنامه ها که به عنوان پاسخ به تقاضا شناخته می شود، شرکت می کنند که منجر به قطع یا تعطیل موقت عملیات می شود.”

مرتبط: Riot Platforms می گوید استراتژی انرژی تگزاس هزینه های تولید را تا 31 میلیون دلار کاهش داد

EIA به قابلیت اطمینان الکتریکی اشاره می کند. برنامه بار انعطاف‌پذیر بزرگ (LFL) اپراتور شبکه تگزاس، که به 1530 مگاوات مصرف‌کنندگان صنعتی بزرگ کمک کرد تا استفاده خود را در طول دوره‌های اوج تقاضا کاهش دهند.

استخراج‌کنندگان ارزهای دیجیتال به‌عنوان شرکت‌کنندگان اصلی در این برنامه ذکر می‌شوند، که به آن نیاز دارد. صاحبان نیروگاه ها وضعیت تقاضای پیش بینی شده برای برق را در یک دوره پنج ساله آینده اطلاع دهند.

مجله: سوالات بزرگ: پرداخت بیت کوین چگونه می تواند بازگشتی را رقم بزند؟


چناچه در این مطلب کلمه ای یا حروفی استفاده شده است که از نطر شما مشکل دارد در قسمت نظرات به ما اطلاع دهید
‫0/5 ‫(0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا