اقتصاد

صرافی OPNX بنیانگذاران Three Arrows Capital در حال تعطیل شدن است

صرافی OPNX بنیانگذاران Three Arrows Capital در حال تعطیل شدن است

پلتفرم ادعای ورشکستگی رمزنگاری OPNX — راه اندازی شده توسط بنیانگذاران صندوق تامینی شکست خورده Three Arrows Capital ( 3AC) – اعلام کرده است که به طور رسمی تمام عملیات خود را متوقف می کند و تا 14 فوریه تعطیل می شود. 

خواب دیدی تعبیرش رو نمی دونی کلیک کن

در ایمیلی برای تبادل کاربران که توسط Cointelegraph مشاهده شد، OPNX به کاربران خود «اکیداً توصیه کرد» تا تمام موقعیت ها را تا فوریه تسویه کنند. 7 و وجوه خود را تا 14 فوریه از پلتفرم برداشت کنند. پس از این تاریخ، تمام عملکردهای برداشت غیرفعال خواهد شد.

اخبار روز فناوری رو اینجا ببین

“می خواهیم به شما اطلاع دهیم که OPNX.com به طور رسمی فعالیت خود را متوقف می کند و در فوریه 2024 تعطیل می شود.”

OPNX می گوید عملکرد برداشت در 14 فوریه برای همه کاربران غیرفعال می شود. منبع: OPNX

OPNX، مخفف Open Exchange، یک پلتفرم ادعای ورشکستگی ترکیبی و صرافی رمزنگاری است که به کاربران امکان داد و ستد با ادعاهای طلبکاران شرکت‌های رمزنگاری ورشکسته را می‌دهد.

قیمت توکن OX بومی OPNX پس از اعلام کاهش یافت و به شدت کاهش یافت. 38٪ از قیمت 0.01 دلار به 0.006 دلار در کمتر از یک ساعت، در داده های CoinGecko.

قیمت توکن OX بومی OPNX پس از اطلاع کاربران از بسته شدن آن توسط صرافی، 37 درصد سقوط کرد. منبع: CoinGecko

مرتبط: “تجربه لذت بخش” — سو ژو عاشق 3 ماه زندان سنگاپور بود

سو ژو و کایل دیویس، یکی از بنیانگذاران، این صرافی را پس از ورشکستگی صندوق سرمایه گذاری 10 میلیارد دلاری خود در سنگاپور، Three Arrows Capital، تأسیس کردند، که در ژوئن 2022 فروکش کرد.

مدتی پس از سقوط صندوق تامینی آنها، زو و دیویس ناپدید شدند. Teneo، شرکتی که مسئول انحلال دارایی های 3AC است، مجبور به احضار جفت از طریق پیام‌ها در X به دلیل پنهان کردن جزئیات مکان فیزیکی مربوطه توسط جفت آنها.

بسته شدن OPNX تنها به مشکلات این جفت می‌افزاید. Teneo در حال حاضر به دنبال بازپرداخت 1.3 میلیارد دلار به طور مستقیم از بنیانگذاران است و ادعا می کند که زو و دیویس پس از ورشکستگی صندوق تامینی، مقادیر قابل توجهی از اهرم مالی را با صندوق های سرمایه گذار به دست آورده اند.

در سپتامبر 2023، بانک مرکزی سنگاپور دستور ممنوعیت 9 ساله را برای دیویس و ژو به دلیل ادعای نقض قوانین کشور صادر کرد. قوانین اوراق بهادار در 3AC.

سوالات بزرگ: پرداخت های بیت کوین چگونه می تواند بازگشتی را رقم بزند؟

چناچه در این مطلب کلمه ای یا حروفی استفاده شده است که از نطر شما مشکل دارد در قسمت نظرات به ما اطلاع دهید
‫0/5 ‫(0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا