فناوری

نسل بعدی ایکس‌باکس می‌تواند دیرتر از پلی‌استیشن 6 عرضه شود، زیرا تا ماه گذشته هیچ قراردادی با AMD امضا نشده بود.

نسل بعدی ایکس‌باکس می‌تواند دیرتر از پلی‌استیشن 6 عرضه شود، زیرا تا ماه گذشته هیچ قراردادی با AMD امضا نشده بود.

نسل بعدی Xbox ممکن است از PlayStation 6 عقب باشد و ممکن است بر اساس شایعات منتشر شده در فضای مجازی، دیرتر از کنسول سونی منتشر شد.

خواب دیدی تعبیرش رو نمی دونی کلیک کن

در یک پادکست اخیر، قانون مور مرده است در مورد برخی از اتفاقات جالب در پشت صحنه نظر داد که نشان دهنده موارد بعدی است. کنسول نسل مایکروسافت به تازگی وارد فاز طراحی شده است. تا ماه گذشته، مایکروسافت یک قرارداد نسل بعدی با AMD امضا نکرده بود، برخلاف سونی که چندین قرارداد پس از PS5 امضا کرد. ظاهراً این برای مایکروسافت در هر نسل عادی است، زیرا این شرکت در تلاش برای کاهش قیمت‌های AMD است.

اخبار روز فناوری رو اینجا ببین

این بار، با این حال، به نظر می رسید که مایکروسافت در خرید نسل بعدی سیلیکون Xbox خود جدی تر است، زیرا این شرکت تا همین اواخر با AMD صحبت نکرده بود. پس از اطلاع از این موضوع، اینتل شروع به مناقصه برای تولید سیلیکون برای کنسول کرد، ظاهراً قیمت های بسیار پایین و ظرفیت کامل کارخانه های خود را ارائه کرد. اینتل این افتتاحیه را فرصتی بزرگ برای نجات Arc و محصولات آن به طور همزمان دید.

در حالی که مایکروسافت هنوز برای نسل بعدی ایکس‌باکس خود با کسی قرارداد امضا نکرده است، قانون مور مرده است فکر می‌کند احتمالاً این شرکت بار دیگر با AMD همراه خواهد شد. با این حال، به نظر می رسد همه چیز از سونی و پلی استیشن 6 آن عقب مانده است، زیرا به دلیل این تاخیر، ممکن است این کنسول به تازگی وارد فاز طراحی شده باشد. این امر می‌تواند باعث شود که مایکروسافت نسخه کنسول را دیرتر از سیستم نسل بعدی سونی منتشر کند یا برای عرضه آن به همراه رقبا عجله کند.

در حالی که ظاهراً درها برای نسل بعدی ایکس باکس باز بود، واقعاً منطقی نبود که نسل بعدی ایکس باکس از سیلیکون اینتل استفاده کند، زیرا باعث ایجاد بیش از چند مشکل برای نسخه های چند پلتفرمی می شد. . با این حال، در حال حاضر، هیچ چیز واقعاً تأیید نشده است، بنابراین باید همه چیز را تا زمانی که کنسول به طور رسمی معرفی شود و مشخصات آن به تفصیل اعلام شود، با کمی نمک کنار بگذاریم.

در حال حاضر اطلاعات کمی در مورد نسل بعدی کنسول ایکس باکس به محض اینکه سیستم بیشتری وارد شد، شما را در جریان قرار خواهیم داد، بنابراین منتظر آخرین اخبار باشید.

این داستان را به اشتراک بگذارید

فیس بوک

توییتر

این نوشته به صورت خودکار نوشته شده اگر مشکلی در کلمه اعم از همه چیز باشد ما را حتما از طریق نظرات باخبر کنید تا رسانه بتواند بهترین اطلاعات عمومی را بدهد

‫0/5 ‫(0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا