خودرو

تسلا دومین فراخوان در دو ماه گذشته را برای بیش از 2 میلیون خودرو صادر کرد

تسلا دومین فراخوان در دو ماه گذشته را برای بیش از 2 میلیون خودرو صادر کرد

تسلا بیش از 2 میلیون خودرو را در ماه دسامبر به دلیل مشکل Autopilot فراخوان کرد و اکنون مجبور شده است یک فراخوان بزرگ دیگر را به دلیل نقص در چراغ های هشدار صادر کند. برای همه چیزهایی که باید بدانید ادامه مطلب را بخوانید.

خواب دیدی تعبیرش رو نمی دونی کلیک کن

تسلا برای هر مدل S، Model X، Model 3، Model Y و Cybertruck ساخته شده از سال 2012 به دلیل مشکل چراغ هشدار فراخوانی صادر کرده است. بیش از 2 میلیون خودرو تحت تأثیر قرار گرفته اند، با این حال این مشکل با به روز رسانی هوایی برطرف خواهد شد.

اخبار روز فناوری رو اینجا ببین

مشکل مربوط به اندازه فونت چراغ‌های هشدار سیستم ترمز، پارک و ترمز ضد قفل است که کمتر از 3.2 میلی‌متر هستند، که اداره ملی ایمنی بزرگراه‌ها (NHTSA) در ایالات متحده می‌گوید که می‌تواند باعث کاهش تشخیص راننده هنگام روشن شدن، خطر برخورد را افزایش می دهد.

این پس از آن صورت می‌گیرد که تسلا در دسامبر سال گذشته مجبور به فراخوانی همان تعداد خودرو به دلیل مشکل در سیستم Autopilot شد، پس از تحقیقات NHTSA نشان داد که سیستم‌های هشدار موجود ممکن است برای اطمینان از راننده کافی نباشند. هنگام استفاده از فناوری خودران، به جاده توجه می کند.

مانند فراخوان در دسامبر، مشتریان برای انجام این کار مجبور نخواهند بود به یک فروشنده مراجعه کنند. تسلا در هفته‌های آتی به‌روزرسانی‌هایی را ارائه خواهد کرد که اندازه فونت چراغ‌های هشدار را افزایش می‌دهد. این به صورت رایگان اعمال خواهد شد.

به‌روزرسانی‌ها قبلاً در 31 ژانویه آغاز شده‌اند و همه مشتریان آسیب‌دیده تا مارس امسال از طریق نامه از این مشکل مطلع خواهند شد.

به‌دنبال خرید یک تسلا جدید هستید؟ به لطف شبکه فروشندگان معتمد ما، می‌توانید هنگام خرید از طریق Carwow در هزینه خود صرفه جویی کنید. همچنین می‌توانید ماشین خود را با قیمت عالی با Carwow بفروشید، برای اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر ضربه بزنید.

این نوشته به صورت خودکار نوشته شده اگر مشکلی در کلمه اعم از همه چیز باشد ما را حتما از طریق نظرات باخبر کنید تا رسانه بتواند بهترین اطلاعات عمومی را بدهد

‫0/5 ‫(0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا