درهم برهم

Staycation چیست؟

Staycation چیست؟

Staycation چیست؟

اقامت در تعطیلات نوعی منحصربه‌فرد از تعطیلات است که در آن افراد تعطیلات، یا در این مورد اقامت‌کنندگان، به جای رفتن در خانه می‌مانند. ممکن است کسی بپرسد که اگر در خانه سپری شود چگونه یک تعطیلات می تواند یک تعطیلات باشد. ایده پشت اقامت در این است که فرد زمانی را از زندگی روزمره خود دور کند، بدون اینکه واقعاً مجبور به سفر شود.

اقامت‌های اقامتی راه‌حلی عالی برای کسانی است که مایل به تعطیلات هستند، اما پول نقد، زمان کمی دارند یا از ایده تاخیر در سفر متنفرند. ساکنان اقامت ممکن است تصمیم بگیرند در خانه بمانند، یا حتی ممکن است به یک هتل محلی مراجعه کنند. در هر صورت، آنها در هزینه بلیط ایرلاین و بنزین صرفه جویی می کنند. اینها می تواند هزینه های عمده ای باشد، شاید صدها دلار برای مسافران صرف شود تا به مقصد تعطیلات خود برسند. از طرف دیگر، فرد اقامتی نه تنها از هزینه و زمان سفر به مقصد جلوگیری می کند، بلکه از دردسر بسته بندی چمدان نیز جلوگیری می کند.

Staycations are a good way to save money.

اقامت در اقامتگاه راه خوبی برای صرفه جویی در هزینه است.

همانطور که گفته شد، یکی از دلایل اصلی تصمیم افراد برای اقامت در این مکان، کمبود زمان است. اقامت‌کنندگانی که وقتشان کم است، یا نمی‌خواهند وقت خود را صرف سفر کنند، می‌توانند به یک هتل محلی یا استراحتگاه مراجعه کنند. . بین سفارش سرویس اتاق، بهره‌مندی از درمان‌های آبگرم هتل، استراحت در کنار استخر، هتل‌های محلی یا استراحتگاه‌ها می‌تواند راهی عالی برای دوری از سفرهای بسیار دور باشد.

Staycations can help recharge a person without having to go anywhere.

اقامتگاه ها می توانند به شارژ مجدد شخص بدون نیاز به رفتن به جایی کمک کنند.

یکی دیگر از دلایلی که ممکن است افراد تصمیم به اقامت در آنجا بگیرند کمبود پول است. تعطیلات می تواند بسیار گران باشد، در حالی که هزینه اقامت نمی تواند کمتر از زندگی روزمره باشد. با این حال، گذراندن یک اقامت در خانه نیاز به خلاقیت بیشتری از طرف اقامت گزار دارد. چیزی که یک تعطیلات را بسیار سرگرم کننده می کند، تفاوت در فعالیت ها و برنامه های روزانه، زمان تنهایی با عزیزان و احساس کلی این است که فرد از برنامه های روزمره خود خارج شده است. اینها جنبه هایی هستند که می توان آنها را دوباره تفسیر کرد و در اقامتگاه به کار برد. در زیر چند ایده برای ایجاد یک استراحت واقعی از زندگی روزمره وجود دارد.

آیا آمازون واقعاً به شما قیمت رقابتی می دهد؟ این افزونه کمی شناخته شده پاسخ را نشان می دهد.

A staycation cuts down on the cost and stress associated with air travel.

اقامت در اقامت هزینه و استرس مرتبط با سفر هوایی را کاهش می دهد.

اول و مهمتر از همه، زمان‌ها و تاریخ‌های خاصی باید برای اقامت در نظر گرفته شود، درست مثل اینکه اقامتگاه در حال گذراندن است. برای جلوگیری از قطع شدن اقامت همسایگان و دوستان، می‌توان تلفن‌ها را خاموش کرد و تشک خوش‌آمدگویی را با علامت «ما در تعطیلات هستیم» جایگزین کرد.

به طور کلی، اجتناب از فعالیت‌های معمولی در زندگی روزمره و جایگزینی آن‌ها با فعالیت‌هایی که معمولاً در تعطیلات انجام می‌شوند، ایده خوبی است. فعالیت هایی که معمولا در تعطیلات انجام می شود را می توان در اقامتگاه انجام داد. اینها شامل بازی های رومیزی، خواندن کتاب، گرفتن عکس های اقامتی و تماشای فیلم با همنوعان اقامتی است.

Being outside and reading books is one thing a person can do on a staycation.

بیرون بودن و کتاب خواندن یکی از کارهایی است که فرد می تواند در یک اقامتگاه انجام دهد.

زنگ‌ها را می‌توان خاموش کرد، مگر اینکه به‌گونه‌ای تنظیم شده باشند که اقامت‌کنندگان بتوانند به موقع از خواب بیدار شوند و کاری سرگرم‌کننده داشته باشند. به هر قیمتی باید از کارهای روزمره پرهیز کرد. ممکن است بازگشت به فعالیت های انجام شده در زندگی روزمره وسوسه انگیز باشد. تهیه فهرست می‌تواند به تمرکز اقامت‌کنندگان بر سرگرمی کمک کند. به‌جای فهرست «کارها»، اقامت‌کنندگان می‌توانند یک فهرست «ممکن است» پر از ایده‌هایی برای فعالیت‌های سرگرم‌کننده ایجاد کنند.

People may use a staycation to enjoy amenities at home.

افراد ممکن است برای لذت بردن از امکانات خانه از یک اقامتگاه استفاده کنند.

به‌علاوه، تهیه فهرستی از تمام فعالیت‌هایی که اقامت‌کنندگان باید از آن‌ها اجتناب کنند، می‌تواند مفید باشد تا اقامتگاهشان معتبرتر باشد. فهرست «انجام نکن» ممکن است شامل کارهایی باشد که در تعطیلات دور از خانه نمی‌توان آنها را انجام داد، مانند پاسخ دادن به ایمیل‌ها، پیگیری پرونده‌های کاغذی، سازماندهی کمد کتانی، و سایر کارهایی که فقط عبارت «Staycation» را ندارند.

چناچه در این مطلب کلمه ای یا حروفی استفاده شده است که از نطر شما مشکل دارد در قسمت نظرات به ما اطلاع دهید

محمدرضا حفظی

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا