فناوری

مدل‌های استاندارد آیفون 16 می‌توانند دارای یک برآمدگی دوربین باریک به شکل قرص برای سنسورهای دوربین آیفون 12 باشند.

مدل‌های استاندارد آیفون 16 می‌توانند دارای یک برآمدگی دوربین باریک به شکل قرص برای سنسورهای دوربین آیفون 12 باشند.

اپل مدتی است که با طرح‌بندی دوربین مدل‌های آیفون 16، با نمونه‌های اولیه در مرحله توسعه آزمایش می‌کند. در حالی که قرار است مدل‌های «پرو» از طراحی مشابه با سری آیفون 15 پرو فعلی بهره ببرند، مدل‌های استاندارد دستخوش یک بازطراحی بزرگ خواهند شد. قبلاً گزارش شده بود که این شرکت به طرح‌بندی دوربین آیفون 16 مانند آیفون 12 برمی‌گردد. اکنون گزارش شده است که آیفون 16 می‌تواند در مقایسه با مدل‌های فعلی دارای برآمدگی دوربین باریک‌تری باشد.

خواب دیدی تعبیرش رو نمی دونی کلیک کن

اپل در حال آزمایش نمونه اولیه آیفون 16 با برآمدگی دوربین باریک است که سنسورهای دوربین دوگانه را به صورت عمودی در خود جای داده است

از آنجایی که اپل در مرحله آزمایش اولیه است، تمرکز اصلی این شرکت در حال حاضر این است که برآمدگی دوربین را در مدل‌های استاندارد آیفون 16 کاهش دهد. پیش از این گزارش شده بود که این شرکت در حال کار با سه نمونه اولیه برای آیفون 16 است که هر کدام طراحی متفاوتی دارند. این شرکت اکنون در حال آزمایش واحد دیگری با برآمدگی دوربین باریک‌تر در مقایسه با مدل‌های فعلی آیفون 15 است.

اخبار روز فناوری رو اینجا ببین

این خبر توسط MacRumors، نشان می دهد که ادامه طرح عمودی دوربین اپل شامل یک برآمدگی باریک دوربین نیز می شود. جدیدترین نمونه اولیه اپل دارای طرح دوربین آیفون X یا آیفون 12 است که در یک پلاتوی برآمده از شیشه پشتی قرار گرفته است. این دستگاه دارای دو لنز دوربین جداگانه است – یک سنسور زاویه باز و یک سنسور زاویه فوق عریض. برجستگی دوربین همچنین دارای یک میکروفون است، اما فلاش در خارج از برآمدگی قرار دارد. فلاش با شیشه پشتی همسطح خواهد بود.

شماتیک آیفون 16 اخیراً به صورت آنلاین ظاهر شد که هدف آن نشان دادن یک اندازه برآمدگی دوربین مشابه برآمدگی کوچکتر به شکل قرص دوربین ظاهر و احساس نسبتاً شیکی‌تری به دستگاه می‌دهد. اپل در حال برنامه‌ریزی برای ارتقای سخت‌افزار دوربین آیفون است و باید دید که این شرکت چگونه به مشخصات باریک‌تری برای دست انداز دست خواهد یافت. به طور بالقوه، ضخامت کلی دستگاه افزایش می یابد، که فضای بیشتری را در داخل دستگاه برای قرار دادن سنسورهای دوربین ایجاد می کند. با این حال، اینها گمانه زنی های صرف هستند زیرا آیفون 16 هنوز در مراحل اولیه توسعه خود است.

علاوه بر این، هنوز مشخص نیست که آیا این شرکت با همان طراحی پیش خواهد رفت یا خیر. اگر طراحی دوربین‌های ارتقا یافته را تقویت نکند، می‌توانیم برآمدگی دوربین ضخیم‌تری را مشاهده کنیم که احتمالاً شبیه به مدل‌های آیفون 15 است. علاوه بر برآمدگی دوربین باریک‌تر، اپل همچنین در حال آزمایش دکمه Action Button کمی تغییر یافته در مدل‌های آیفون 16 است. این شرکت در حال آزمایش یک دکمه Action کوچکتر در مقایسه با مدل های iPhone 15 Pro است.

به تازگی پوشش داده‌ایم که این شرکت همچنین در حال کار بر روی دکمه Capture جدید برای iPhone 16 است. قبلاً گزارش شده بود که دکمه Capture جدید آیفون 16 مشابه DSLR یا یک دوربین بدون آینه. به نظر می رسد که این شرکت بار دیگر برای ارتقاء دوربین آیفون سرمایه گذاری زیادی کرده است. با این حال، از آنجایی که آیفون 16 قرار است اواخر امسال عرضه شود، این شرکت ممکن است مناسب بداند که آخرین نمونه اولیه را کنار بگذارد و یک راه حل متفاوت را به طور کلی اتخاذ کند.

این داستان را به اشتراک بگذارید

< استفاده از xlink:href="#icn-shareFacebook"/> فیس بوک

< استفاده از xlink:href="#icn-shareTwitter"/> توییتر

این نوشته به صورت خودکار نوشته شده اگر مشکلی در کلمه اعم از همه چیز باشد ما را حتما از طریق نظرات باخبر کنید تا رسانه بتواند بهترین اطلاعات عمومی را بدهد

‫0/5 ‫(0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا