فناوری

شرکت نیمه هادی ASML با تکیه بر “قدرت” هوش مصنوعی یک تبلیغ شگفت انگیز ایجاد می کند.

شرکت نیمه هادی ASML با تکیه بر “قدرت” هوش مصنوعی یک تبلیغ شگفت انگیز ایجاد می کند.

ASML، پیشرفته‌ترین تامین‌کننده تجهیزات تولید تراشه در جهان، یک تبلیغات جالب، تنها با تکیه بر قابلیت های هوش مصنوعی و شگفتی هایی که می تواند انجام دهد.

خواب دیدی تعبیرش رو نمی دونی کلیک کن

ASML نگاهی اجمالی به آنچه هوش مصنوعی در صنعت رسانه می تواند انجام دهد را نشان می دهد، تکامل نیمه هادی ها را در یک تبلیغ منحصر به فرد به تصویر می کشد

استفاده از هوش مصنوعی در بازارها در چند سال گذشته با سرعت بی‌سابقه‌ای افزایش یافته است و با گذشت زمان، این فناوری به یک وضعیت کاملاً بالغ اصلاح می‌شود. برای حمایت از انگیزه هوش مصنوعی، شرکت هلندی ASML یک تبلیغ “متمایز” ایجاد کرده است که فقط از محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی از برنامه هایی مانند Midjourney و RunwayAI استفاده می کند. به همه پیشنهاد می‌کنم به این آگهی نگاه کنند، زیرا هوش مصنوعی چه چیزی را برای صنعت رسانه به نمایش می‌گذارد و در واقع یک شاهکار است.

اخبار روز فناوری رو اینجا ببین

برای شرکتی مانند ASML کاملاً غیرمنتظره است که چنین تبلیغاتی را تولید کند، زیرا شرکتی مبتنی بر نیمه هادی است، اما ما نباید فریب این موضوع را بخوریم زیرا این شگفت انگیز اولین در نوع خود و دیدنی است. برای دیدن فاش شده است که ایجاد این محتوا به “1963” پیام های Midjourney نیاز داشت که حدود 7852 تصویر مختلف را ارائه کرد که سپس با استفاده از RunwayAI جمع آوری شدند. در میان کل تبلیغات، پیچیده‌ترین بخش توسعه، بخش «آیزاک نیوتن» بود، عمدتاً به این دلیل که شامل چندین انتقال در یک زمان می‌شد، که دستیابی به آن دشوار است، به خصوص که کاملاً یک پروژه مبتنی بر هوش مصنوعی بود.

این نوشته به صورت خودکار نوشته شده اگر مشکلی در کلمه اعم از همه چیز باشد ما را حتما از طریق نظرات باخبر کنید تا رسانه بتواند بهترین اطلاعات عمومی را بدهد

‫0/5 ‫(0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا