فناوری

سامسونگ می‌تواند ویژگی‌های پیشرفته هوش مصنوعی را به Galaxy AI ارائه کند، اما فقط برای مشتریان پولی

سامسونگ می‌تواند ویژگی‌های پیشرفته هوش مصنوعی را به Galaxy AI ارائه کند، اما فقط برای مشتریان پولی

ما اخیراً گزارش دادیم که Galaxy AI، هوش مصنوعی که سری گلکسی S24 را هدایت می کند، می تواند به پرداخت پس از پایان سال 2025. در آن زمان، مطمئن نبودم که اکثر کاربران چگونه آن را اتخاذ می کنند یا اینکه آیا سامسونگ تصمیم خود را پس می گیرد یا نه، اما اطلاعات بیشتری ظاهر شد که نشان دهنده جدیت سامسونگ است. هنوز مقداری پوشش نقره ای وجود دارد که می خواهیم در مورد آنها صحبت کنیم.

خواب دیدی تعبیرش رو نمی دونی کلیک کن

سامسونگ می‌تواند شارژ را برای Galaxy AI آغاز کند، اما کل فرآیند هنوز در مرحله تصمیم‌گیری است

T.M. Roh، رئیس کسب و کار موبایل در سامسونگ، اشاره کرده است که ویژگی‌های هوش مصنوعی گلکسی در مقطعی پس از سال 2025 پرداخت می‌شوند. روه همچنین در مورد اینکه چگونه برخی ویژگی‌های اضافی وجود خواهد داشت که منحصراً برای مصرف‌کنندگان پولی خواهد بود صحبت کرد. . این بدان معنی است که سامسونگ برخی از ویژگی ها را به صورت رایگان در اختیار همه قرار می دهد.

اخبار روز فناوری رو اینجا ببین

روه در مصاحبه ای تایید کرد که Galaxy AI تا پایان سال 2025 برای همه رایگان است. با این حال، این شرکت ممکن است پس از آن هزینه خدمات خود را دریافت کند. همچنین شایان ذکر است که سامسونگ در مورد آینده خدمات هوش مصنوعی خود تصمیمی نگرفته است، و Roh حتی در مورد اینکه چگونه همه اینها هنوز در مرحله تصمیم گیری هستند صحبت کرده است، که نشان می دهد این برنامه در نهایت ممکن است هزینه برای ویژگی‌های هوش مصنوعی تغییر کند.

رو به ET Telecom گفت: “طبق تجزیه و تحلیل ما، نیازهای مختلفی برای هوش مصنوعی موبایل وجود دارد.” بنابراین، مشتریانی وجود خواهند داشت که از استفاده رایگان از قابلیت‌های هوش مصنوعی راضی خواهند بود.»

روح حتی در مورد اینکه چگونه سامسونگ ممکن است ویژگی‌های هوش مصنوعی قدرتمندتر و کامل‌تری را برای کاربرانی که مایلند برای این ویژگی‌ها پول خرج کنند، معرفی کرد. این می‌تواند گلکسی هوش مصنوعی را به یک سرویس پولی تبدیل کند، و معرفی سطوح مختلف در این مرحله منطقی است.

هر تصمیمی که سامسونگ در مورد آینده Galaxy AI بگیرد در دستان خودش است. با این حال، نمی توان این واقعیت را نادیده گرفت که هوش مصنوعی اینجا باقی مانده است. سامسونگ روی آن سرمایه‌گذاری کرده است، و گوگل نیز همین‌طور، و ما شاهد حضور بازیکنان بزرگ بیشتری نیز خواهیم بود. من معتقدم زمانی که گوشی‌های هوشمند از نظر نحوه عملکردشان واقعاً هوشمند می‌شوند. اینکه آیا سامسونگ برای خدمات خود هزینه ای را انتخاب می کند یا خیر، چیزی است که باید منتظر بمانیم و ببینیم، اما در صورت افشای اطلاعات بیشتر، شما را در جریان قرار خواهیم داد.

منبع خبر: https://telecom.economictimes.indiatimes.com/news/devices/samsung-galaxy-s24-is-start-of-mobile-ai-era-samsungs- tm-roh/107230595

این داستان را به اشتراک بگذارید

فیس بوک

توییتر

این نوشته به صورت خودکار نوشته شده اگر مشکلی در کلمه اعم از همه چیز باشد ما را حتما از طریق نظرات باخبر کنید تا رسانه بتواند بهترین اطلاعات عمومی را بدهد

‫0/5 ‫(0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا