اقتصاد

استراتژی بیت کوین رئیس جمهور سالوادور در میان انتخابات «تزلزل ناپذیر» است

استراتژی بیت کوین رئیس جمهور سالوادور در میان انتخابات «تزلزل ناپذیر» است

در حالی که السالوادور برای انتخابات عمومی آماده می شود، فلیکس اولوآ معاون رئیس جمهور ابراز اطمینان کرده است که کشور این کار را انجام خواهد داد. در صورت انتخاب مجدد حزب وی، به تعهد خود نسبت به بیت کوین (BTC) پایبند باشد.

خواب دیدی تعبیرش رو نمی دونی کلیک کن

Ulloa، که به طور موقت در مرخصی برای نامزدی مجدد با رئیس جمهور Nayib Bukele است، پذیرش بیت کوین توسط السالوادور را به عنوان ارز قانونی پس از انتخابات آتی دو برابر کرده است. com/world/americas/el-salvador-will-stay-committed-bitcoin-after-election-vice-president-2024-02-01/” target=”_blank” rel=”noopener nofollow”>گزارش شده در تاریخ 1 فوریه.

اخبار روز فناوری رو اینجا ببین

طبق گزارش Ulloa، صندوق بین المللی پول (IMF) بار دیگر به السالوادور مراجعه کرده است تا در طی مذاکرات برای وام 1.3 میلیارد دلاری، سیاست های بیت کوین خود را “بازنگری” کند.

این مقام گفت که دولت السالوادور قصد لغو این تصمیم را ندارد و افزود که راه اندازی صندوق های نقدی قابل معامله در مبادلات بیت کوین (ETF) در ایالات متحده در اوایل ژانویه 2024 تنها شور و شوق بیشتری را افزایش داده است.

«نه تنها قانون حفظ خواهد شد، در این لحظه، از بزرگترین اعتبار در کل جهان برخوردار است. وی همچنین اشاره کرد که ساخت شهر بیت کوین معاف از مالیات السالوادور و صدور گذرنامه برای سرمایه گذارانی که معادل 1 میلیون دلار در بیت کوین کمک می کنند نیز ادامه خواهد داشت.

مرتبط: دونالد ترامپ قول داد که «هرگز اجازه ندهید» ایجاد CBDC در ایالات متحده

برنامه ریزی برای 4 فوریه 2024، انتخابات عمومی السالوادور رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور را انتخاب می کند. و تمام 60 نماینده مجلس قانونگذاری.

با وجود برخی انتقادات، به نظر می رسد که بوکله السالوادور در مسیر کسب دومین دوره پنج ساله ریاست جمهوری در انتخابات آتی قرار دارد، با حدود 69.9 درصد از آرا. براساس گزارش، رأی دهندگان تأیید پیشنهاد انتخاب مجدد خود. قبل از بوکل، روسای جمهور در السالوادور به یک دوره محدود شده بودند.

نامزدهای ریاست جمهوری السالوادور، نایب بوکله، مانوئل فلورس، جوئل سانچز (از چپ به راست) . منبع: Americas Quarterly

در سپتامبر 2021، السالوادور اولین کشور در جهان شد که تثبیت بیت کوین به عنوان ارز قانونی، باعث انتقادات گسترده از سوی تنظیم کننده های مالی جهانی این تصمیم با وجود مایل به پذیرش چنین مناقصه قانونی در کشور نیست.

این خبر در میان Bitfinex Securities، پلت فرم معاملاتی اوراق بهادار توکن شده منتشر می شود. توسط صرافی Bitfinex، رونمایی رسمی را در السالوادور در 31 ژانویه اعلام کرد. .

طبق گفته جسی کناتسون، رئیس عملیات Bitfinex Securities، عملکرد مالی السالوادور از سال 2021 از همتایان و انتظارات منطقه ای فراتر رفته است، که “تا حدی توسط سرمایه گذاری و گردشگری مبتنی بر بیت کوین در السالوادور حمایت شده است.”

مجله: دکتر که در Web3 تحقق می یابد: سفر تونی پیرس در زمان و مکان

چناچه در این مطلب کلمه ای یا حروفی استفاده شده است که از نطر شما مشکل دارد در قسمت نظرات به ما اطلاع دهید
‫0/5 ‫(0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا