فال

طالع بینی هفتگی قوس 7 تا 14 آوریل 2024 فرصت های شغلی را پیش بینی می کند

طالع بینی هفتگی قوس 7 تا 14 آوریل 2024 فرصت های شغلی را پیش بینی می کند

قوس – (22 نوامبر تا 21 دسامبر)

پیش بینی طالع بینی هفتگی می گوید، با حل و فصل همه مسائل، زندگی عاشقانه را دست نخورده نگه دارید.

با حل و فصل همه مسائل، زندگی عاشقانه را دست نخورده نگه دارید. مسائل هیچ مشکل عمده بهره وری بر زندگی حرفه ای تأثیر نخواهد گذاشت. هم ثروت و هم سلامتی در این هفته خوب است. این هفته شاهد یک رابطه عاشقانه قوی خواهیم بود. تلاش کنید تا بهترین نتیجه را در کار داشته باشید. وضعیت پولی شما برای تصمیم گیری مالی هوشمندانه در این هفته خوب است. هیچ مشکل پزشکی مهمی نیز بر زندگی تأثیر نخواهد گذاشت.

Weekly Horoscope Sagittarius, April 7 to 14, 2024: Both wealth and health are good this week.
فال هفتگی قوس، 7 تا 14 آوریل 2024: هر دو ثروت و سلامتی در این هفته خوب است.

فال عشق کمان در این هفته

اگر از شریک زندگی خود دوری می کنید و یک رابطه از راه دور دارید ، یک ملاقات غافلگیر کننده توسط شریک زندگی می تواند شما را شگفت زده کند. برخی از روابط به نوازش مداوم نیاز دارند و باید مطمئن شوید که معشوقتان همیشه راضی نگه داشته می شود. کسانی که خوش شانس هستند همچنین با شعله ای روبرو می شوند که شما را به زندگی عاشقانه قدیمی باز می گرداند. با این حال، زنان متاهل باید از این موضوع دوری کنند زیرا زندگی زناشویی آنها به خطر خواهد افتاد.

دسترسی انحصاری به داستان انتخابات عمومی هند را فقط در برنامه HT. اکنون دانلود کنید!

فال شغلی کمان در این هفته

کسانی که برای مصاحبه حاضر می شوند باید سخت تلاش کنند برای گرفتن نتایج مثبت در دفتر کار حساس باشید و از رویارویی با سالمندان خودداری کنید. مفاهیم شما توسط مدیریت تایید می شود که به نمایه ارزش افزوده می دهد. نیمه اول هفته برای کسب و کار خوب نیست و کارآفرینان فقط در نیمه دوم هفته شاهد ثروت خواهند بود. با این حال، برخی از معاملات، به ویژه مربوط به مراقبت های بهداشتی، حمل و نقل، و مهمان نوازی، بازده خوبی خواهند داشت.

طالع بینی پول کمان در این هفته

بخش اول هفته ممکن است از نظر مثمر ثمر نباشد. از ثروت ممکن است مسائل مربوط به اموال در خانواده وجود داشته باشد. اختلافات پولی مربوط به یک دوست یا خواهر یا برادر را حل و فصل کنید. برخی از زنان کمان به جشنی در دفتر یا حتی خرید ملک کمک می کنند. تاجرانی که چرم، مبلمان، داروها و محصولات الکترونیکی را اداره می کنند، بازده خوبی خواهند داشت. همچنین می‌توانید سرمایه‌گذاری در بازار سهام یا مشاغل ملکی را انتخاب کنید.

طالع بینی سلامت قوس در این هفته

شما ممکن است از یک بیماری بهبود پیدا کنید در حالی که سالمندان از نفس کشیدن یا مربوط به قفسه سینه شکایت می‌کنند. مسائل تعادل بین زندگی اداری و شخصی را حفظ کنید. ورزش را جزئی از روال خود قرار دهید. هنگام رانندگی تمام قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنید. زنان باردار قوس باید از فعالیت های ماجراجویی در طول تعطیلات خودداری کنند.

ویژگی های علامت قوس

 • قوی: عاقل، عملی، جسور، زیبا، سرزنده، پرانرژی، دوست داشتنی، خوش بین
 • ضعف: فراموشکار، بی دقت، تحریک کننده
 • نماد: کماندار
 • عنصر: آتش
 • قسمت بدن: ران و کبد
 • حاکم علامت: مشتری
 • روز شانس: پنجشنبه
 • رنگ شانس: آبی روشن
 • شماره شانس: 6
 • سنگ خوش شانس : یاقوت کبود زرد

نمودار سازگاری با علامت کمان

 • قرابت طبیعی: برج حمل، شیر، ترازو، دلو
 • سازگاری خوب: جوزا، قوس
 • سازگاری منصفانه: برج ثور، سرطان، عقرب، برج جدی
 • سازگاری کمتر: سنبله، حوت

توسط: دکتر J. N. Pandey

Vedic Astrology & Vastu Expert

ایمیل: djnpandey@gmail.com

تلفن: 9811107060 (فقط واتساپ )

آیا شما اهل کریکت هستید؟ روزانه در مسابقه کریکت HT شرکت کنید و شانس برنده شدن ساعت هوشمند آیفون 15 و قایق را داشته باشید. برای شرکت در هم اکنون اینجا را کلیک کنیدv> class=”astroSliderGroup” readability=”2.5819672131148″>

برای خواندن فال، علامت خورشید را انتخاب کنید

 • درباره نویسنده
  author-default-90x90

  دکتر. J. N. Pandey یک متخصص طالع بینی ودایی و Vastu، با بیش از 25 سال تجربه و مشتریان در سراسر جهان. او دارای دکترا و مدرک کارشناسی ارشد در طالع بینی ودایی از B. H. U. Varanasi است و در سال 1992 توسط U. G. C. هند به عنوان محقق ملی برای انجام تحقیقات در طالع بینی ودایی انتخاب شد. او به عنوان دستیار سردبیر سالنامه (ویشوا پانچانگام) که به صورت دوره ای توسط B.H.U منتشر می شد و همچنین به دانشجویان تحصیلات تکمیلی در همان دانشگاه تدریس می کرد. دکتر پاندی توصیه های نجومی در مورد شغل، امور مالی، سلامت، عاشقانه، ازدواج، تولد فرزند، تجارت و موارد دیگر ارائه می دهد. مشاهده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا