ورزش

پاشازاده: تیم‌ملی شایسته صعود بود/ قطر حریف بهتری نسبت به ازبکستان است

پاشازاده: تیم‌ملی شایسته صعود بود/ قطر حریف بهتری نسبت به ازبکستان است

ملی‌پوش پیشین فوتبال ایران می‌گوید تیم‌ملی عملکرد خوبی مقابل ژاپن داشت و مستحق صعود به مرحله بعدی بود.

خواب دیدی تعبیرش رو نمی دونی کلیک کن

مهدی پاشازاد، بازیکن پیشین تیم ملی در گفت‌وگو با ایسنا درباره پیروزی تیم ملی مقابل ژاپن در جام ملت‌های آسیا اظهار کرد: قبل از بازی گفته بودم بدون طارمی تیم ملی بهتر بازی می کند و اتفاقا همین اتفاق هم افتاد.

اخبار روز فناوری رو اینجا ببین

او ادامه داد: قدوس در این بازی عملکرد بسیار خوبی داشت و در نیمه اول بارها با پاس‌های خودش برای سایر بازیکنان ایجاد موقعیت کرد. در نیمه اول خوب بازی کردیم و منطقی دفاع کردیم و شانس گل بیشتری هم داشتیم.

پاشازاده افزود: اشتباهات فردی در نیمه اول کار دستمان داد و دفاع وسط‌های ما به راحتی عمق دفاع را به حریف دادند و گل بدی خوردیم. به نظرم نسبت به تیم‌هایی که جلوی ما بازی کرده بودند بهتر بازی کردیم.

بازیکن پیشین تیم ملی در ادامه افزود: نیمه دوم را خوب شروع کردیم و حتی بهتر از نیمه اول و توانستیم از نقطه ضعف ژاپن یعنی دفاع راست این تیم استفاده کنیم و به گل برسیم.

پاشازاده خاطرنشان کرد: هافبک‌های ما روی توپ‌های سوم سوار بودند و توانستند به خوبی مهاجمان را تغذیه کنند. با تمرکز بالا در زمین ظاهر شدیم و نشان دادیم که توانایی‌های بالایی داریم.

بازیکن سابق تیم ملی درباره رویارویی تیم‌ملی با قطر در نیمه نهایی گفت: درست است که قطر میزبان بازی‌هاست اما به اعتقاد من می‌تواند حریف بهتری نسبت به ازبکستان برای تیم ملی باشد.

او در پایان درباره اینکه آیا تیم ملی پتانسیل قهرمانی دارد یا خیر؟ گفت: امیدوارم برای تیم ملی اتفاقات خوب بیفتد و در نهایت قهرمان شویم.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

‫0/5 ‫(0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا