فناوری

تلفن‌های اوپو Find X7 به 1 میلیون پیش‌سفارش رسید و زمان آن فرا رسیده است که این دستگاه‌ها در خارج از چین در دسترس قرار گیرند.

تلفن‌های اوپو Find X7 به 1 میلیون پیش‌سفارش رسید و زمان آن فرا رسیده است که این دستگاه‌ها در خارج از چین در دسترس قرار گیرند.

سری Oppo Find X7 عرضه شد اوایل امسال رسمی شد و تقریباً چهار هفته از اعلام آن می گذرد. این گوشی توانسته است در مجموع به 1 میلیون پیش خرید برسد. این یک رقم جمع‌آوری شده برای هر دو گوشی این سری است و چیزی که از آن چشم‌گیرتر است این است که این تلفن‌ها در تمام مناطق اصلی جهان در دسترس نیستند و با وجود آن، این گوشی توانسته این کار را به خوبی انجام دهد.

خواب دیدی تعبیرش رو نمی دونی کلیک کن

Oppo Find X7 یک موفقیت بزرگ در بازار داخلی است و هیچ نشانه ای از ورود گوشی به بازارهای بین المللی وجود ندارد

بیلی ژانگ، رئیس بازاریابی، فروش و خدمات خارج از کشور در Oppo، این را در توییتر اعلام کرد و در مورد اینکه Oppo Find X7 در واقع برای بسیاری از افرادی که به دنبال دستگاه هستند بسیار اشتها آور است. قسمت غم انگیز این است که همه این پیش سفارش ها از چین هستند زیرا این گوشی به طور رسمی در بازارهای جهانی موجود نیست و تنها راهی که می توانید به این دستگاه ها دست پیدا کنید از طریق کانال های واردات است و حتی در این صورت ممکن است با آن برخورد کنید. مسائلی مانند ناسازگاری نرم افزار، همراه با مشکلات باندهای شبکه.

اخبار روز فناوری رو اینجا ببین

این نوشته به صورت خودکار نوشته شده اگر مشکلی در کلمه اعم از همه چیز باشد ما را حتما از طریق نظرات باخبر کنید تا رسانه بتواند بهترین اطلاعات عمومی را بدهد

‫0/5 ‫(0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا