خودرو

جدید BMW iX3 مشاهده شد: Neue Klasse SUV در سال 2025 عرضه می شود

جدید BMW iX3 مشاهده شد: Neue Klasse SUV در سال 2025 عرضه می شود

این BMW iX3 جدید است و یک SUV الکتریکی است که بر اساس مجموعه قطعات Neue Klasse این برند ساخته خواهد شد. برای همه چیزهایی که باید بدانید ادامه دهید.

خواب دیدی تعبیرش رو نمی دونی کلیک کن
  • ب ام و iX3 جدید پیدا شد
  • SUV الکتریکی با الهام از مفهوم Neue Klasse
  • نشانه های ظاهری مشابه آن ماشین
  • می تواند بیش از 380 مایل برد داشته باشد
  • فروش در سال 2025

در سال 2023، BMW از کانسپت Neue Klasse رونمایی کرد. این یک خودروی الکتریکی است که مجموعه‌ای از فن‌آوری‌های جدید EV را ارائه می‌کند که از سال 2025 به خودروهای تولیدی راه پیدا می‌کند، که به نظر می‌رسد اولین آنها iX3 SUV جدید باشد.

اخبار روز فناوری رو اینجا ببین

این جایگزین جدید Mercedes EQC در طول آزمایش توسعه مشخص شده است، و به نظر می‌رسد که بسیاری از نشانه‌های استایل از مفهوم سالن آن را ایجاد می‌کنند. روی این SUV وقتی در سال 2025 رونمایی شد، متوجه خواهید شد.

طراحی جدید BMW iX3

تصویر زیر کانسپت BMW Neue Klasse (تلفظ Noyer Classer) مربوط به سال گذشته است. اگرچه به این شکل وارد تولید نمی‌شود، اما تقریباً اساس هر ماشین الکتریکی بی‌ام‌و جدید از سال 2025 خواهد بود.

اولین خودروی تولیدی که بر اساس این مفهوم ساخته شده است، یک سالن شلوغ نیست، در واقع iX3 SUV الکتریکی جدید است. این خودرو توسط عکاسان جاسوسی Carwow در طول آزمایش توسعه مشاهده شده است، و شما می‌توانید چند نشانه طراحی را مشاهده کنید که با خودروی مفهومی به اشتراک گذاشته شده است.

کسانی که هنوز از دندانه های بزرگ در BMW M3 و M4 آزرده خاطر هستند، از دیدن حذف آنها از این نمونه اولیه iX3، با گشاد شدن آن، خوشحال خواهند شد. ، توری نازک کلیه در سراسر کاپوت. کمی به نظر می رسد اما شبیه قسمت جلویی vizor است که در Vauxhalls قرار می گیرید.

نمایه جانبی آن شبیه به BMW iX است، با شبح کمی دال و طراحی منحنی. چرخ‌های این نمونه اولیه همان چرخ‌هایی هستند که می‌توانید در BMW سری 7 داشته باشید، اگرچه این می‌تواند فقط برای اهداف آزمایشی باشد.

در قسمت عقب iX3 جدید چیز زیادی برای دیدن وجود ندارد. به نظر می رسد در مقایسه با خودروی فعلی ظاهری زاویه دار کمتری دارد، اما این تقریباً تمام چیزی است که در حال حاضر می توانید تشخیص دهید.

باتری‌ها و محدوده جدید BMW iX3

در حالی که جزئیات خاصی در مورد باتری‌های BMW iX3 جدید وجود ندارد، خودروهای مبتنی بر پلت‌فرم Neue Klasse نسل جدیدی از بسته‌های باتری با برد بیشتری دریافت خواهند کرد. و شارژ سریعتر.

نگاه عمیق Mat را به BMW Neue Klasse ببینید…

کانسپت Neue Classe دارای نوع جدیدی از باتری استوانه‌ای است که قدرت بیشتری دارد و منجر به افزایش 30 درصدی برد در مقایسه با خودروهای برقی فعلی BMW می‌شود. ب ام و iX3 فعلی 290 مایل برد دارد، بنابراین این مدل جدید می تواند با شارژ بیش از 380 مایل را مدیریت کند.

BMW همچنین می‌گوید که این باتری‌های جدید می‌توانند تا 30 درصد سریع‌تر از نمونه فعلی خودروهای الکتریکی این برند شارژ شوند، یعنی 10 تا 80 درصد را می‌توان در عرض 20 دقیقه شارژ کرد.

چه زمانی می توانم یک BMW iX3 جدید بخرم؟

ماشین‌های مبتنی بر کانسپت Neue Klasse قرار است در سال 2025 شروع به فروش کنند و احتمالاً این امر در مورد iX3 جدید نیز صدق می‌کند. اگر به این SUV الکتریکی جدید علاقه دارید، انتظار داشته باشید که با حدود 70000 پوند جدا شوید که نسبت به iX3 فعلی یک افزایش اندک است.

آیا نمی توانید منتظر BMW iX3 جدید باشید؟ آخرین معاملات مربوط به ماشین فعلی را بررسی کنید، یا جدیدترین خودروهای شاسی بلند الکتریکی را مقایسه کنید اینجا. همچنین می‌توانید با carwow ماشین خود را بفروشید، و این یک فرآیند بسیار ساده است. برای اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر ضربه بزنید.

این نوشته به صورت خودکار نوشته شده اگر مشکلی در کلمه اعم از همه چیز باشد ما را حتما از طریق نظرات باخبر کنید تا رسانه بتواند بهترین اطلاعات عمومی را بدهد

‫0/5 ‫(0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا