فناوری

تجزیه و تحلیل جدید نشان می دهد که Dragon’s Dogma 2 ممکن است با سرعت 60 فریم در ثانیه روی کنسول ها اجرا نشود، اما 30 فریم بر ثانیه را هدف قرار نمی دهد.

تجزیه و تحلیل جدید نشان می دهد که Dragon’s Dogma 2 ممکن است با سرعت 60 فریم در ثانیه روی کنسول ها اجرا نشود، اما 30 فریم بر ثانیه را هدف قرار نمی دهد.

تحلیل اخیر آخرین تریلر پیشنهاد می کند.

خواب دیدی تعبیرش رو نمی دونی کلیک کن

تجزیه و تحلیل انجام شده توسط OSK Gaming پس از انتشار ویدیوی دیگری توسط The Rift ، همانطور که قبلا ذکر شد، بر اساس آخرین تریلر نمایش داده شده در هفته گذشته است و نشان می دهد که چگونه، در حالی که ممکن است بازی همیشه با سرعت 60 فریم در ثانیه اجرا نشود، قطعاً همانطور که شایعه شده است 30 فریم در ثانیه را هدف قرار نمی دهد.

اخبار روز فناوری رو اینجا ببین

با توجه به اینکه چگونه تمامی عناوین مبتنی بر موتور RE منتشر شده روی پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری X|S دارای حالت‌های عملکردی با هدف قرار دادن 60 فریم در ثانیه هستند، عجیب است که Dragon’s Dogma 2 فقط 30 فریم در ثانیه گیم‌پلی را هدف قرار دهد. در حالی که CAPCOM هنوز جزئیات بیشتری در مورد این موضوع ارائه نکرده است، در این مرحله، قطعاً به نظر می‌رسد که بازیکنان رایانه شخصی تنها کسانی نخواهند بود که می‌توانند از دومین ورودی سری با سرعت 60 فریم بر ثانیه و احتمالاً فراتر از آن لذت ببرند. پخش‌کننده‌های رایانه‌های شخصی همچنین می‌توانند به لطف پشتیبانی از ردیابی پرتو، که همراه با سیستم مورد نیاز در سال گذشته.

Dragon’s Dogma 2 برای رایانه شخصی منتشر خواهد شد ، پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس در 22 مارس در سراسر جهان.

این داستان را به اشتراک بگذارید

< استفاده از xlink:href="#icn-shareFacebook"/> فیس بوک

< استفاده از xlink:href="#icn-shareTwitter"/> توییتر

این نوشته به صورت خودکار نوشته شده اگر مشکلی در کلمه اعم از همه چیز باشد ما را حتما از طریق نظرات باخبر کنید تا رسانه بتواند بهترین اطلاعات عمومی را بدهد

‫0/5 ‫(0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا