فال

طالع بینی هفتگی لئو، 25 فوریه – 2 مارس 2024 گفتگوهای عمیق را پیش بینی می کند

طالع بینی هفتگی لئو، 25 فوریه – 2 مارس 2024 گفتگوهای عمیق را پیش بینی می کند

لئو – (23 ژوئیه تا 22 آگوست)

پیش بینی طالع بینی هفتگی می گوید، تغییرات را در آغوش بگیرید، روح لئوی خود را روشن کنید

Weekly Horoscope Leo, Feb 25 - Mar 2, 2024. Opportunities for growth, and progression are abundant.
فال هفتگی لئو، 25 فوریه – 2 مارس 2024. فرصت های رشد و پیشرفت فراوان است.

قدرت کیهانی دگرگونی نقش بزرگی برای شما ایفا می کند، لئو. رشد شخصی، پیشرفت حرفه ای و درک قدرتمند ممکن است در این هفته رخ دهد. با پویا شدن نمودارتان آگاه باشید و انعطاف‌پذیر باشید.

قفل دسترسی انحصاری به داستان انتخابات عمومی هند را فقط در برنامه HT باز کنید. . اکنون دانلود کنید!

این هفته انرژی‌های دگرگون‌کننده‌ای برای شما دارد، لئو. امواج کیهانی خودآگاهی شما را تحریک می‌کند و رویدادهای غیرمنتظره‌ای را ایجاد می‌کند که می‌تواند بر روابط، شغل، امور مالی و سلامتی شما تأثیر بگذارد. فرصت های رشد و پیشرفت فراوان است. تشویق می‌شوید که فراتر از سطح سطح را نگاه کنید و در اعماق درون خود بگردید تا تغییرات در حال آشکار شدن را درک کنید.

لئو فال عاشقانه این هفته:

حرکات آسمانی ممکن است لئو در این هفته تغییراتی را در زندگی عاشقانه خود ایجاد کنید. اگر در یک رابطه هستید، مکالمات عمیق خواهد شد و تأثیری پایدار خواهد داشت. از جذابیت لئوی افسانه ای خود برای تقویت پیوندها و انتقال موثر احساسات خود استفاده کنید. اگر مجرد هستید، خود را آماده کنید تا با شرکای بالقوه ای که می توانند درک شما از عشق را تغییر دهند، در تماس باشید. وقت آن است که قلب لئوی شجاع خود را بپوشانید و اجازه دهید زندگی عاشقانه شما را هدایت کند.

فال شغلی لئو در این هفته:

این هفته کیهان از شما می خواهد که رضایت حرفه ای را کنار بگذارید و رویکردهای بدیع را بپذیرید. در کار خود سعی کنید دیدگاه ها و تکنیک های جدید را در خود بگنجانید. این هفته ایده آلی برای ارزیابی مجدد اهداف شغلی و شاید ترسیم مسیرهای حرفه ای جدید است. از آزمایش نترسید. ویژگی های ذاتی رهبری، کاریزما و وفاداری شما آماده است تا به خوبی بدرخشد و تغییرات مثبتی را در محل کار شما تسریع کند.

فال پول لئو در این هفته:

یک فال قدرتمند تغییر نجومی شما را به ارزیابی مجدد استراتژی های مالی خود در این هفته سوق می دهد. ممکن است یک جریان درآمد پیش بینی نشده را کشف کنید یا تصمیم بگیرید در یک بخش کاملاً جدید سرمایه گذاری کنید. به دنبال گزینه هایی باشید که برای ذات لئوی جسور و با اعتماد به نفس شما جذاب باشد و در دراز مدت نتایج مثمر ثمری داشته باشد. یک استراتژی انباشت ثروت در هماهنگی با اهداف جدید شما ممکن است نیاز این ساعت باشد.

طالع بینی سلامتی لئو در این هفته:

آغوش گرفتن از یک سبک زندگی سالم تر باعث می شود در این هفته مهم باشد ترکیبی از سلامت جسمی و روانی کلید سلامتی مطلوب است. به دنبال ورزش ها و برنامه های غذایی باشید که به خوبی با خلق و خوی لئوی قوی و درخشان شما مطابقت داشته باشد. فعالیت‌های متفکرانه مانند مدیتیشن و یوگا می‌توانند برای کاهش تنش ذهنی معجزه کنند. این هفته زمانی است که با صدای بلند غرش کنید، خواسته هایتان را آشکار کنید، و هاله مثبت خود را تقویت کنید، شیردل.

ویژگی های علامت لئو

 • قوت: سخاوتمند، وفادار، پرانرژی، مشتاق
 • ضعف: مغرور، تجمل خواه، بی دقت، و خود راضی
 • نماد: شیر
 • عنصر: آتش
 • قسمت بدن: قلب و ستون فقرات
 • حاکم علامت: خورشید
 • روز شانس: یکشنبه
 • رنگ خوش شانس: طلایی
 • شماره خوش شانس: 19
 • سنگ شانس: یاقوت

نمودار سازگاری با علامت لئو

 • قرابت طبیعی: برج حمل، جوزا، میزان، قوس
 • سازگاری خوب: لئو، دلو
 • منصفانه سازگاری: سرطان، باکره، برج جدی، حوت
 • سازگاری کمتر: برج ثور، عقرب

توسط: دکتر J. N. Pandey

اخترشناسی ودایی و کارشناس Vastu

وب سایت: https://www.cyberastro.com

ایمیل: caresponse@cyberastro.com

تلفن: 9717199568، 9958780857

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا