حاشیه

قاتل همسرش را با برق شکنجه می‌کرد

قاتل همسرش را با برق شکنجه می‌کرد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ساعدنیوز به نقل از همشهری، مرد تحصیلکرده هندی تنها 7 ماه پس از ازدواج با همسرش او را به طرز هولناکی به قتل رساند، چرا که تصور می‌کرد همسرش به او خیانت کرده است.

هفته گذشته پلیس شهر پونا در هند در جریان جنایتی هولناک در یکی از روستاهای حاشیه شهر قرار گرفت و راهی آنجا شد. جنایت در خانه‌ای ویلایی رخ داده و قربانی زنی 23ساله به نام شیتال بود. جسد شیتال در حالی پیدا شد که بررسی‌ها نشان می‌داد به طرز وحشتناکی به وسیله برق شکنجه شده و در نهایت نیز با طنابی نایلونی خفه شده است.

کسی که پلیس را در جریان قرار داده بود همسر شیتال به نام سواپنیل بود. این مرد دکتری مدیریت داشت و مدعی شد که همسرش قربانی دزدان شده است. او به پلیس گفت: از محل کارم چند بار با همسرم تماس گرفتم اما جواب نداد. نگران شدم و خودم را به خانه رساندم. در خانه از بیرون قفل بود و برای همین قفل را شکستم و وارد خانه شدم و همسرم را دیدم که به طرز هولناکی به قتل رسیده بود.

اظهارات مرد تحصیلکرده در حالی بیان می‌شد که پلیس متوجه شد وسایل داخل خانه عمدا به هم ریخته و قاتل سعی داشته با صحنه‌سازی وانمود کند که جنایت از سوی دزدان رخ داده است. از سوی دیگر شوهر مقتول کاملا خونسرد بود و این مساله ظن پلیس را به وی بیشتر می‌کرد. به همین دلیل ماموران به تحقیقات محلی پرداختند و متوجه شدند که این زوج به رغم اینکه تنها 7 ماه از ازدواجشان می‌گذشت، مدام با هم دعوا و مشاجره داشتند.

چرا که شوهر مقتول فردی شکاک بود و تصور می‌کرد که همسرش با فرد دیگری رابطه دارد. این مرد حتی خانه‌اش را به دوربین‌های مداربسته تجهیز کرده بود تا مراقب همسرش باشد اما در روزی که جنایت رخ داده بود، دوربین‌ها خاموش بودند. همه شواهد از این حکایت داشت که مرد تحصیلکرده، عامل این جنایت است و پلیس او را بازداشت کرد. سواپنیل هر چند در ابتدا سکوت کرده بود اما در نهایت اعتراف کرد که به خاطر شکی که به همسرش داشت، ابتدا او را با طناب بسته و با برق شکنجه کرده و در نهایت نیز وی را خفه کرده است.

به گفته مقامات پلیس شهر پونا، مرد جنایتکار بازداشت شده و به زودی در دادگاه محاکمه خواهد شد.

منبع:ساعد نیوز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا