ورزش

حذف تیم ۱۸نفره ایران از مسابقات جهانی موی‌تای به دلیل درگیری!

حذف تیم ۱۸نفره ایران از مسابقات جهانی موی‌تای به دلیل درگیری!

ستاد برگزاری مسابقات شورای جهانی بوکس موی‌تای (WBC MuayThai) تصمیم به تعلیق تیم ایران گرفت.

خواب دیدی تعبیرش رو نمی دونی کلیک کن

به گزارش ایسنا، در شرایطی که تیم‌های ملی موی‌تای ایران با ۱۲ مبارز در بخش آقایان و شش مبارز در بخش بانوان به مسابقات جهانی موی‌تای در تایلند موسوم به 2024 Amazing MuayThai World Festival Thailand اعزام شده بودند، با تصمیم ستاد برگزاری مسابقات شورای جهانی بوکس موی‌تای (WBC MuayThai) از این رقابت‌ها کنار گذاشته شدند.

اخبار روز فناوری رو اینجا ببین

این تصمیم در حالی اتخاذ شد که کسب مدال توسط ۱۴ موی‌تای کار ایران قطعی شده بود اما طبق شنیده‌ها به دلیل درگیری لفظی برخی از اعضای تیم با مسئولان برگزاری مسابقات بر سر مراسم وزن‌کشی، تیم ایران به طور کامل از این مسابقات کنار گذاشته شد.

فرید نقدی، رئیس انجمن موی‌تای ایران، در این باره گفت: کادر فنی تلاش بسیاری کردند، اردوهای منظمی برگزار شد و در نهایت تیم قدرتمندی را به این دوره از مسابقات اعزام کردیم اما متأسفانه حتی پس از کسب نتایج بسیار مطلوب، سوءتفاهم پیش‌آمده بین دو نفر از اعضای تیم با کادر اجرایی مسابقات باعث این تصمیم ناگهانی شد. توقع حذف کل تیم را نداشتیم و انتظار داشتیم شورای جهانی صرفا با خاطیان احتمالی برخورد کند. اعتراض خود را به‌صورت رسمی به مقامات مربوطه اعلام کردیم و منتظر نتیجه آن هستیم.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

‫0/5 ‫(0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا